1st grow Vanilla kush + CBD Critical cure

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Lose vesti imam. Stari nije docekao da napravimo ulje. Lecio je se od tumora ali srce je odkazalo. Dvoumio sam se da li da nastavim sa growom, ali vasa pozitivna energija I podrska kao i osecaj da radis nesto pozitivno I da si u tome uspesan je presudila.
Pre 8dana sam presadio jos jednu biozu na sajt I vise nisam isao tamo. Verovatno cu sutra. Sto se tice plastenika samo jednom sam zalio cistom vodom I jutros sam zalio sa koprivom koja je bila u vodi 20 dana (1:10) Biljke su bile u losem stanju jutros pre zalivanja, ali nadam se da ce se oporaviti.
Idemo dalje samo pozitivno!
 

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
rahmet mu dusi...stvarno mi je zao drugar..zivot ponekad stvarno zna biti okrutan ali moras nastaviti dalje...izvedi ovo do kraja,steta je sad ostaviti ovakve ljepotice
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
super to izgleda, daj ima malo zraka, ako nece bit upadljivo okrci mali oko njih vegetaciju i granje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BobiMan

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
@LOod nisam je zalivao od kako je presadjena, ali sam u rupu nasuo 2-3l pregorelog djubreta, koprivu I oko 10 l zemlje verovatno je to jako.
@rastafarijan upravu si. Hteo sam prosli put jos da raskcim, ali ne moze se bez makaza :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rastafarijan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.