1st time skunk#1 + domace

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
LOL pomidor, i ja cu jedan grow pomidora indor odradit, bas me zanima kako ce bit..
Pitat cu tebe savjete ako bude kakvih problema...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
:ludaci_lol::ludaci_lol::ludaci_lol:


Ha ja cu popizdut.. smijat cu se liku do kraja zivota valjda. A i ja sam isto papan... Reklamiram biljku :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Alo.. nemoj je bacit.. ostavi je malo sa strane ako treba.. bas me zanima u sta ce se razvit..
zamisli miline da dobijes sortu canabisa sta lici na pomidore.

Evo fine mutacije..
DUck foot

i40034_7adleafsmed.jpg
 
08.12.2007
19
0
0
39
jel ovo na slici iznad bas sorta ovakva, ili je to samo jedna jedinka koja je poludila malo?
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
xD paradajz xD

hahah.....

inace. ovo tvoje lijepo i ovaj prostor je prekrasan ajme..svaka cast, sretno ;
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Samo da ilustriram osobu koja mi je dala tu biljkicu (dao mi je dopustenje da ga uploadam na net):




bez uvrede ikome ko se bavi ovakvim poslom.
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Super je Tomato-matser! A posao je posao...
Kako napreduje? Jel je stvarno paradajz?
pozdraw
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
meni se čini da je ova zadnja biljka nešto drugo!! ne vuva!! ili je neka full čudna sorta ili genetski poremečaj!! moje mišljenje je da ju čupaš i sadiš drugu na to mjesto.. al sačekaj da vidiš šta če reč ovi malo iskusniji! poz
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Otkrio sam misterij - ta biljka je zapravo korov koji je izrastao prije marihuane, ovaj majmun ne zna razlikovat ganju i korov pa mi dao korov. Neko vrijem poslje toga izrasla i biljkica marihuane iz iste posude, pa sam na kraju dobio pravu biljku, a ovu sam bacio.

Ajd photo update za par danja.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
525
556
113
balkan
Brus je napisao(la):
Btw vec sad brijem da ce mi guzva bit.. jel zna ko kak bi to mogo rijesit, ima 18 biljaka.. Htio bi ih sve zadrzat unutra 3 tjedna na 24/0, pa jos 2 tjedna na 18/6 i onda bacit na 12/12, odredit spol i pobacat visak (ak ga bude) van. Posto nemam iskustva u indooru, da pitam jel to moguce uopce ucinit sa setupom od 400w HPS?

Gle 18 komada jako tesko,dok se to krene granat i bujat ....vidi ces s vremenom kako ce mjesta sve vise i vise falit...mozes ih probat natiskavat (kao ja) sa sistemom stepenica ,to sam sam izmislio i uspilo mi je ugurat u mali box njih 12 na metar sirine sa 60cm dubine.

LST radi natezi sto vise mozes.nemoj ih bacat ako budu zenke steta je !
neke od njih mozes rezat vrh ,igraj se uci od njih jer mozda ti grow krene na lose ,pa krenu problemi ...bolje ti ovak imas ih dosta i da od svake dobijes jedan mali vrh bit ces zadovoljan... :)

makar ih stavi sastrane skroz da tek toliko dobiju odbijanca od svjetla ili probaj buksat negdje na neki balkon ili van presadit pa ak bude nesto bolje nego ubijat cure...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Bolje odradit 4 biljke kako treba nego 10 sugavo..
400w na 18 biljaka je kao da pokusavas utoviti 18 prasadi sa kolicinom hrane za 6-7 maksimalno..

Tko voli anoreksican prsut neka samo izvoli.. :))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
elephant0r je napisao(la):
400w na 18 biljaka je kao da pokusavas utoviti 18 prasadi sa kolicinom hrane za 6-7 maksimalno..

Ma nisam ja kamikaza da to pokusavam sta ti je.. necu sve ostavljat, neg sam ih tolko stavio da se osiguram da cu imat 6 zenskih, a ove ostale sta bude visak bacam van napolje da rastu u prirodi.

Al brijem da sam naso nacin kak cu skuzit koje idu van a koje ne... uzet cu klonove od svake biljke i klonu odredit spol dok je velka jos u vegi.. tak da u veg fazi vec znam koja je M a koja je Z..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo apdejt

Najveca Biljka, tzv "NAJVECA BILJKA"


Ostatak ekipe



Makro (vide se pistili malo)





Ugl ima malih biljaka, velikih, LSTiranih (vecina ih je takva), neke su u kantama od 25 l, neke od 4, neke su u vrecama, neke su vese zelene, neke manje... i tak.. vesela je to sumuca :D

4 il 5 muskih su vec izbacene, sad je ostalo jos 12 komada, 2 su zenske (i ona najveca koja je bila u veg prek 2 mjeseca sto mi je jaaaako drago)
Na 12/12 su tjedan dana i neke su vec pokazale spol.

Komentari, kritike, hvala
PEACE
 

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
76
15
8
46
Hm.. a dobro je, samo si mogao zidove obojati u bijelo. Imao bi više svijetla, odnosno

veču iskoristivost te tvoje lampe i niže grane bi dobijale više svjetla.

Nebi bilo loše da niže biljke malo podigneš na nešto da budu u visini večih biljaka. One

će još rasti tako da ćeš ih poslje spustiti niže. Kad se ragranaju na tom prostoru donje

grane će ti biti u mraku. Zato pinel u ruke , pola sata vremena i stvar riješena.

Jeftino i efikasno!

U svakom slučaju dobro ti ide i sve je ok.

Tražio si kritiku i evo je! :smoke18:pozz

p.s. ima li koja pomidora za marendu. dobro ide uz gavrilović jetrenu paštetu
pogotovo kad ideš na more:fishing:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Obozavam ovakve random dzungle.. :D

Jedina zamjerka sa moje strane je sta nisi kupio kanticu boje za zidove i prefarbo te cigle u bjelo.. to sredis za 30min a biljkama bi znacilo stvarno jako puno sto se lumena tice.. ta crvena cigla ko da je i crna skoro.. krade ti puno struje/svjetlosti/buda/thca/higha

Prefarbaj to asap i bit ce to do jaja sve :thumb:

eh da.. posto tu imas svasta pripazi da ti se iznenada ne pojavi neki hermic i sjebe citav grow.. pregledavaj biljke detaljno svakih par dana..
a ako se pojavi herminjo i dobre je genetike odvoji ga pa kontrolirano oplodi donje cvjetove za femizirano sjeme :maryjane:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A stvarno ta cigla:signs054:
Samo ih piturat u bilo i...sve 6, ne 5. :hehe:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.