1st time skunk#1 + domace

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
eeeee... mislite da nebi to prefarbo da mogu. Naime, iz raznoraznih razloga (da ih sad ne navodim) to ne mogu pofarbat... pofarbo bi ja to prvi pit kad sam uso iu prostoriju, al natzalos tne mogu.
Je bi pomoiglo da obljepim prostroriju s bijelim papirom kao sto sam ovaj stavio sa strane, al cijelu prostoriju?
Btw pregledavam svakih par dana i pazim da koji 2spolac ne izleti.. a ove muske biljke su vani i rastu tak da ak kakva dobra genetika uleti oprasit cemo :D
skunk#1 bi trebo davat dobre krizance hehe
A jos i bolje oprasit s hermom.. ma bice svega
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Moj prijedlog je da obložiš sa hamer-papirom. Ima odličnu reflektivnost.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Izbaceno van 2 muske jedan hermic, i uzo sam jednu zensku za koju nisam imo posudu ta ce bit doma tu kraj mene moja mala beba :D

Ugl hermic je ispala ona 2. po redu najbolja biljka (recimo to tako), sto je super u biti jer cu s njom oprasit skunk #1 i dobit neki feminizirani hibrid, pa cemo na ideucem gruwu vidit na kaj to lici :D

E da iam pitanje, postoo bas i neznam raspoznat indicu/sativu pa da puknem sliku pa ak neko moze rec kaj bit to bilo.. iako nije bas neka slikca, al neam bolje



Jab reko da je sativa, sto bih u biti i htio

Slika apdejt nekad u buducniosti

PIZ
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo apdejt

31. dan 12/12

Skunk#1 (velika je :D




Mala LSTirana biljka (s debelim budovima)


"Biljka raznjic" - u horizontali stoji


Ostatak


EDIT
E da, ostalo ih je 8 unutra na kraju
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
biljke su ti odlične.... samo tako nastavi!!! vidim da ćeš imat veliki urod... pozz i sretno..
 

Cane_

Aktivan Član
30.01.2008
59
1
0
69
:b_splits::b_splits::b_splits:
BRAVO

"Raznjic" je moj favorit.. Izgleda kao da ce prva pod noz, vec zriju cvetici
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Et desilo se njesra
Naime sve mi dlacice na biljkama posmedjile a 5 tjedan cvjetanja im!
Pito ja na shoutu pa mi jedan clan reko da je to zato sto nisam imo dobar dovod/odvod zraka, u sto cisto vjerujem jer mi ta sobica i je zatvorena po 5-6-7 dana...
E sad zanima me jel ko imo ovakvo grdo iskustvo i sta bude od tog sveg i kolki je to bed na kraju..
Slike trasu
aj zzzzz
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
nisi se valjda naduvan preracunao pa ispadne da je 10 tjedan floweringa :icon_biggrin:
salim se malo nego stvarno neznam nisam se susreo s tim problemom ali vec veceras i prije slike ocekujem pregršt pametnih odgovora. ima nas neiskusnih,poluiskusnih i iskusnih e ti iskusni su sve iskusili pa ocekujem da ce ti oni dati pravi odgovor. ja sam inace na razini poluiskusnih pa stvarno neznam sta je u pitanju.:pat:
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
ono što ti mogu reć jest da su nemi posmedjile one pistile koje sam ostetio dok sam dirao cvjetice ili ih ostetio sok sam ih vozao po scrogu... ali baš sve? nemam pojma, al se nadam da neće ispast veliko njesra... good luck!!
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Svaki grow video/guide/knjiga pocinje ovako oprilike:

"OSNOVNI uslovi za kultivaciju biljaka su svjetlost, toplina, voda, tlo/nutrijenti, SVJEZ ZRAK."

Neznam tocno sto se desilo, al ako si ih drzao zatvorene danima bez cirkulacije zraka mislim da te odgovor bode u celo.
 

KaraJack

Aktivan Član
Meni se to pocelo isto desavat u prvom tijedno ali ne sve dlačice nego samo kod grančica di se vidi spol, bo ali mi je u boxu 32C, pokusavam spustit temp ali nikako ne uspijeva moram to sto prije rijesit. Stvar je do topline, velika toplina a slaba cirkulacija svijezeg zraka!!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Da s vama podjelim svoju neinteligenciju.
Prije 3-4 dana kad se sve to desilo ja brijo e vrijeme berbe je (nekako mi nije bilo cudno 5. tjedan berba, al nema veze)
E i ja fino njih ljepo stavim u mrak, i odrezem dosta listova, u biti sve one vece i velike
I tako tek se nakon idiotske odluke sjetim da bi mogo na vutri pitat..
I posto sam tek jucer mogo tam ici, tek sam ih jucer vratio u sobu koju sada provjetravam svaki dan, ili najmanje svaki drugi sto je osjetno poboljsanje od prosjeka od svakih 6 dana...
Sad me jedino zanima sto ce bit s biljkama posto su bile 2 dana u mraku, pa odrezani listovi, pa natrag na svjetlo pa ovo pa ono.. STRESSSSSS
Mislim da odgovor na ovo pitanje jedino vrijeme moze dat jer ne postoji debil poput mene koji se stavio u ovakvu situaciju
Ugl danas bi trebale navecer bit slike ak se moj frend sjeti ponjet mob posto ja neam ni mob ni fotic.

Uf al sam deeebiiLLL!
Tuga
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Pa jesi možda probao koji zreli petotjedni cvjetak?Možda bude dobar.Ako
ne ostavi ih još koji tjedan pa šta bude,nije baš da imaš neki veliki izbor.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Sam da javim da je dans bio test drove Skunk1, torpedo cisti je to bilo.. onak energicni sativa-like high, spalili mozda 2 grama nas trojica, i ubiiiiilllliiiii se! Inace nam treba onak 10ak g da se tak rastavimo :D
Sad sam hepi
Apdejt i final smoke report kad se zgotovi sve
ZZZ!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo mene s nenadanim novim brand new exclusive slikama :D

Osjecam da zapostaavljam svoje vanjske biljke sto ih ne stavljam na net
To znaci da ih manje volim pa ce one bit ljubomorne i nesretne ak vaam ih ne pokazem..
A jos jednom po miljnoti put ponavljam: MORA IM SE DAVATI PUUUNNO LJUBAVI!!!

Pa eto:

BIljka koja je bila u indooru pa je pocela cvjetat al za nju nisam imo posudu u tom trenu i mjesta pa sam je bacio van.. visoka je oko metar i nakon jedno tjedan dana od stresa zbog presadjivanja i promjene rezima svjetlosti nastavila je cvjetati i normalno rasti



Ovo su 8 komada sa sajta, 4 su topane na jednoj je LST, a 3 su jos premale (kasnije posaadjene) pa cu na njima poslje eksperimentirat

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.