2 box 1.vegetacija 2.cvjetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2012
32
1
0
44
znao sam ja da ces nesto zajebat ja dvije ubo i odma 2 dame ubijaju jedna jelkica druga lozica sad sam dobio 15 komada sjemena od nekog profesionalca sto proizvodi sjeme ima biljku staru 3 godine
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
opa cupa malo ih tusnem skoro svaki dan i nemam problema nikakvi a brzo se osuse za 15 min sto reci koji razlog przenje il
faca i ja sam tu nedje sa unutrasnjim uzgojem 5 grow
a neznam ove su domacice i pocnu dojnji listovi zutit i u sedam dana pocnu i gornji i odpadaju i nema lista kristala bjeli ima dosta vidi se golim okom posto nemam mikroskopa
a dlacice prvi dan susenja sve postanu crvene ;)
ako ko ima domacice valjo bi savjet kakav kod mene 55 dana cvjetanja nikad nisam duze drzo kad mi se to desi i tolko dana imaju vegetacije
hajd sevili
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
opanak je napisao(la):
znao sam ja da ces nesto zajebat ja dvije ubo i odma 2 dame ubijaju jedna jelkica druga lozica sad sam dobio 15 komada sjemena od nekog profesionalca sto proizvodi sjeme ima biljku staru 3 godine
pa daj dnevnik daj slikice da se prati ;)
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Pa najbolja opcija bi ti bila dzepni mikroskop, ne znam iz koje si drzave ali moze da se nadje dosta jeftino. Ni ja ga jos nemam ali tek krecem novi grow do cvetanja kupujem sigurno. Lepo vidis boju trihoma i znas tacno kad da skines a to sa pistilama ti nije 100% sigurno. Cudi me kako ti to niko jos nije preporucio
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
023FACA je napisao(la):
Pa najbolja opcija bi ti bila dzepni mikroskop, ne znam iz koje si drzave ali moze da se nadje dosta jeftino. Ni ja ga jos nemam ali tek krecem novi grow do cvetanja kupujem sigurno. Lepo vidis boju trihoma i znas tacno kad da skines a to sa pistilama ti nije 100% sigurno. Cudi me kako ti to niko jos nije preporucio
sve sam ja to procito ovde a trazim taj miskroskop
al ja po njima gledam imam iskustva sa biljozama hajmo rec dosta god u prirodi kad krene list zuti u jesen zavrsava a tako mi i u boxu izgleda znaci u 7 dana mi pozuti gornji listovi i odpadaju
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
24 i 27 dana u ovaj koji dan cu ih opresadim u kante od 25 l

38 dana 12/12 zadnje dvije a ove prve dvije 18 dana

malecka ima oko 55 dana 12/12

biljka srce je bacila 55g i jos nesto malo sto se iscadiloextra kvaliteta zadovoljan sam samo sam poranio dignit je ebga
i bice mozda gram hasisia od tsrimanog lista bice za koji dan slikica sise
et tolko od mene zivili sevili odusevili
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
nije me bilo dugo nesto kenjali sa internetom pa ev mene opet
od 5 komada 3 mudonje dvi ljepotice ostale
kasno su mi nekako cvjetale sa 25 i 20 dana
ova ima 50 dana cvjetanja

ova 45 dana


2 zbunjica ;)

male curice u vegi stare klinke nove klinke

malo se i sise dobilo od lista biljke srce ;)

et tolko od mene za sad hajd sevili ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
druze imas lepe biljke i ima ih dosta al je ne znam sta gledam, daj neki naslov npr
ove od 50 dana su Ljubice, ove 45 Marije itd, lakse bi povezao mada i ovako je okej,
ako mozes uradi tako :D