25 godina stara japanska vutra -800*600 slike- **ChiliHead**

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Sharp srećom nije kod mene bilo strašno,na brdu sam ja...xexe ;)
Ne stižem nikako da odem do biljaka,vanredno stanje je,stalno nas šalju da pomažemo ljudima,kući dolazim mrtav umoran samo da prespavam bukvalno i ujutru opet ispočetka...
Ali evo obećavam ove nedelje ide update ako je išta ostalo od biljaka,samo malo da se prosuši zemlja i da donesem komp iz servisa :)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
UPDATE:

Kroz sajt mi je tekla bujica,ne mogu da verujem da nije iščupala japanku iz korena (jednu domaju jeste,biće u drugom dnevniku).
Ispovezivao sam ceo sajt sa strunom za pecanje i pobacao stare prljave čarape,popi*ao se,po*enjao...sve to kao odbrana od srna :D
Elem evo slika,porasla je dosta za ovih 20 dana uprkos očajnom vremenu i poplavama,dosta je oštećena bujicom ali mislim da će se izvući i nastaviti pa sami procenite:

j.jpg


jj.jpg


Evo kako to izgleda kuda je tekla voda,pravo preko sajta,otvorila je put do njega što me posebno brine ali mislim da će se vremenom povratiti vegetacija,neću obilaziti narednih mesec dana osim ako ne bude suša,onda ću morati da zalijem.
Planiram da sledeći put okopam malo sajt i nađubrim duplom dozom plantele list.

sajt.jpg
 
08.04.2014
10
5
0
prezivela:) samo mozda bolje da si sad okopao nego za mesec dana.posle tolike vode evo sunca a vidis kakva je vec sad kora...kasnije joj i ne treba okopavanje
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Super izgleda :D neznam zasto al mi se mnogo svidja nijansa listova :D
Jedva cekam kraj da vidim ;)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
@StrainKurajbLA Znam ali sam u žurbi bio plus sam se isparanoisao kad sam video da je voda otvorila put do sajta. Sledeće nedelje sam na putu pa ću tamo oko 01.06 ići da zalijem,nađubrim i okopam ;)

@Dream Master Da da,baš je "lepa" ovako blatnjava,iskršena,izmučena i zamalo udavljena...ali zablistaće ona,samo polako :)
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Moram ti pohvalit odabir sajta (steta za ovu 'rijeku'), vidi se da ce joj pasat zemlja i cini mi se dosta vlazna posto koprive ovako dobro rastu,a one ujedno i jako dobro kamufliraju kanabis.
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ako ti se bude dalo pa da iza biljke di je probila bujica prokopas jedan kanal dubine 20,30 centimetara da skrenes vodu van sajta i pobacas malo kamenja ....mislim da bi funkcioniralo :) Jer kad krene cvjetanje i one poplave navale moze da struli korjen ako ce biti non stop pod vodom.
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Tuda je tekla voda širine 4-5 metara pa mislim da baš takav kanalčić ne bi mnogo pomogao a i tolika količina kiše nije pala poslednjih 150-200 godina tako da mislim da ne bi trebala opet da padne do kraja growa ;)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ipak je Japanka na kraju ispala samuraj :balls:
img0225.jpg


Klasičan izgled muške biljke,izdužena i slabo se grana.

japanac.jpg


Bilo mi je žao da je totalno uništim pa sam je iščupao i bacio ali sam uzeo klona kojeg sam nažalost u torbici doneo do kuće,sav je klonuo mučenik ali nadam se da će da živne.
Isečen skalperom pod uglom od 45 stepeni,umočen u Clonex i stavljen direktno u zemlju a nalazi se u providnoj plastičnoj posudi za frižider sa 24h svetla i jednom dnevno ću da ga poprskam vodom.

japanac2.jpg


japanac3.jpg


A na mesto Japanca sam posadio Durban posion (regular).

Kačiću ovde povremeno slike klona ako preživi naravno :)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Sranje sto je jajan ali bar da polen sakupiš ako ništa. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.