250W Royal Moby and Lemon Bud

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pozdrav ekipa, dugo me nije bilo ali zato sam sad tu :D
u igri mi je 4. grow... za taj grow sam odabrao lemon bud i royal moby i odlucio da budem extra pazljiv da ide sve po najboljem redu... povecao sam inace dozu gnojiva koju im dajem i rezultati su odlicni ja mislim za sad :D
da ne kompliciram evo slika malo sad :) a ako vas zanima oprema, ista je ko i proslih par growova pa to mozete vidit na mom profilu...

vegetacija je bila gusca za royal moby a za lemon malo sira. nisam slikao dok su bile male ali svejedno moram otvorit dnevnik :D

znamo svi da je zanimljivije kad su hedovi u igri ;)

znaci prve 2 slike ce bit iz treceg tjedna cvjetanja, a druge 2 iz cetvrtog :)

y8jo.jpg


uwqc.jpg


ovaj hed sto je zumiran, to je lemon bud...

eppl.jpg


n5gf.jpg


stipaljke sam vidio od nekog clana da radi lst i probao sam i odlicno je :D
ful sam zadovoljan sto su trihomi vec poceli, i to u trecem tjednu vec. bit ce masnoce :D
do sljedeceg updejta :D


peace out !
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Ja sam bušio rubove posuda užarenom iglom te provlačio špagu...(od konoplje naravno XD) Izgledaju super... Mojima nekako fali mirisa...imam osjecaj da su smrdile više u vege fazi nego u pocetku cvjetanja...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
mojima tek sad pocinje miris xD skuzio sam da ako se ne napravi lst na vrijeme, kasnije se dodatno zakomplicira jer postane tvrda stabljika pa je puno teze savit... ma joj kad pocnu trihomi to je milina :D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Sviđa mi sve al zamjeram na škrtosti sa informacijama opisima kako kad i šta itd itd...ovo bi trebao bit dnevnik uzgoja....a znamo sta je dnevnik jel?...ovo po meni to nije..bez zamjerke...osnovno pravilo foruma je da pisemo kvalitetno...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jack imas pravo, mislio sam da cete me vi pitati sta vam nije jasno pa ja pojasnim ali mozemo i ovako :)
znaci sad ce 5 tjedan cvjetanja, ili vec je, to bas ne pratim... uglavnom moby cvjeta puno brze od lemona ali zato lemon polako ali sigurno....
nisam nikakve treninge primjenjivao osim lst. temp mi je izmedju 21-25. vlaga oko 50%....
gnojim ih svaki tjedan dana, to je inace u sub ili ned, i to sa 2L vode ih zalijevam i posto su organska gnojiva dobro se drze :D

lemon dobiva 3ml iguane, 3ml bud candy i 1.5ml organic b...
stariji royal, 4ml iguane, 2.5ml bud candy i 1.0 ml organic...
mladji royal, 5ml iguane, 2ml budy cany i 0.5ml organic.

zadnja 2 tjedna sam im mislio omjer iguane i candya zamjenit kod royala i izbacit organic b, isto tako kod lemona izbacit organic b i dodat candya vise...
to je to sto se tice gnojiva,

zemlja composana ko uvijek :) vaze od 12l ali napunjene samo do 6-7-8 ...

kasnije sto vise napreduju i vise trihoma se ljepi, a pogotovo za harvest, bit ce sve vise i vise slika, neznam vise sta od info da napisem, mislim da je to to :)

edit : i ekipa, nemojte se sramit, pitajte slobodno jer ja sam sigurno nes zaboravio xDD budite mi sretni i dobri :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
da zacinimo malo dnevnik... ipak sad krece prava akcija :)
malo sam sprzio listove jer me strah da mi ne pobjegnu previse u vis posto imam samo 130cm visine, ali fino pomicem svako malo lampu prema gore i taman ce bit :) lst je uglavnom odradio glavni poso tu :D

ovo je royal moby, biljka koja ima sativa listove je lemon bud a ostatak je moby i jedna zajednicka :)
ovu sam malo poveco jer je zasluzila :D

quyg.jpg


h8av.jpg


c9f2.jpg


cxep.jpg


uk7m.jpg


e0a5.jpg


4n7b.jpg


wouu.jpg


tako to napreduje za sad, jedan royal kasni nekih 10 dana ali nema veze, on ce taman past kad i lemon, a ovaj stariji royal, gledam da bi mogo kroz 15-20 dana sigurno past, mozda i ranije ko zna, dosta brzo cvjeta royal moby tako da :b_bow: :D

edit : vlagu drzim oko 50, s temp nemam problema, oko 25, bilje visoke 50-55cm i zadnja dva tjedna povisujem dozu bud candya kao experiment na starijem royalu, na drugom povecam iguanu, a na trecoj drzim u balansu pa iako nisu iste sorte probat cu doc do nekog zakljucka koji omjer je najvise pasao pa naravno nastaviti sa experimentiranjem u sljedecim poduhvatima :D

drzte se ekipa :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ljepo, jedino skidaj suve listove. Na njima se jako voli brzo uhvatiti pljesan.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....bud candy mozes lagano pojacavat pred kraj cvjetanja, on ti je za miris, boju i okus, iguanu smatram da nemas potrebe pojacavat jer je ona baza, vidim da si trazis neki booster za pred kraj cvjetanja a tu bi ti fino legao Overdrive od AN ili ako ti je skup mozes ga zamijenit i Hessijevim P+.........


....btw, dame su ti predivne.........:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hvala ekipa :)
chill, skidam lisce nego ne skidam svaki dan pa se uvijek nadje neki xD a ovo mi se prvi put desilo da suho lisce ne zeli da padne nego se drzi cvrsto, i to samo na lemonu... inace samo pada ili ga samo dotaknes, a ovi se bome nedaju, pa ih skidam svaki tjedan, dva :)

green, nemam nis od toga ali mogo bi kupit kad skupim :) maknut cu organic b sad i ubacit umjesto njega jos candya, pa zadnji tjedan za 1ml smanjit i iguanu i umjesto toga isto candy, pa se nadamo najboljem :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pozdrav ekipa evo mene :) sve fino ide :)
slike su tu, hedovi su tu, 12.02 ce im biti taman 2 mjeseca cvjetanja pa onda idu down, znaci za 2 tjedna ide stariji royal dole a za 3 mladji i lemon...
royal moby me moram priznat jako iznenadio, jako brzo raste biljka i cvjeta isto brzo, prepuna je trihoma i hedovi vec sad izgledaju odlicno, hedovi su im se formirali sada samo trihomi preostaju da sazriju, oko 90% mlijecnih i 10% prozirnih je...
znaci royal moby za sad odlicna sorta, i da vas pitam ekipa ovo ovog mog problema ako mi moze ko pomoc di sam pogrijesio :)
pogledajte ljevo lemona, na njemu mi se 50% lisca osusilo, neznam je zbog ph, premalo (zemlje) prostora za korijen ili previse gnojiva??
bas zbog toga sto je lemon odlucio da mu smeta nesto od toga, royal moby pici dalje, malo je i njemu pozutilo lisce pa bi zato reko da je od gnojiva jer sam im stavio 4.5 ml bud candya a pise na candyu 2ml po litri, reko sam valjda nece 0.5 ml naskodit, eh sad ako je to unistilo skoro lemona royal se bome odlicno drzi...

zadnji put sam ih pognojio sa 4.5 ml bud candya i 3ml iguane bloom...
znaci evo slika ekipa :) jedna grupna pa hed lemona, koji je vise fluffy ali kazu da zadnjih par tjedana krece dobivat pa cemo vidit :)
i onda idu slike starijeg royala koji... ufff nemam rijeci :D


s45h.jpg


heep.jpg


l8iw.jpg


lne7.jpg


m7aj.jpg


azlb.jpg


mozda sam trebo flushat al jbg, posto sam stoner teski, naucit cu iz ovog growa da pazim ubudce sa gnojivima i da 0.5 je previse xDD ako je do gnojiva sto mislim da je ali mi treba vase misljenje ekipa :)

edit : da ekipa, znaci sutra da im nabacim flush pa sljedeci tjedan voda samo pa onda harvest ili da ih pognojim jos jednom pa sljedeci tjedan flush pa onaj sljedeci harvest? sta bi bilo bolje ? :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
flafasti ne flavasti hedovi ovo odlicno izgleda, bravo. jos samo da bacis neki smouk riport posle :)
uzivaj!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
sumnjam da je to zbog pregnojavanja, više liči kao da pH radi probleme...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
da metal, upravu si... ph je problem xDD
prije sam gnojio ok... a to ok znaci 3ml iguane i 2ml blooma i to je spustilo tocno ph kako im pase i tako je bilo super...
onda sam ja zaje*o i poceo povecavati doze i pomutio ph.... hvala samom sebi pa sam tek nakon 3 tjedna skuzio da nesto nije uredu i da je posusilo pola lemona i pocelo mi mutiti royala... al dobro je :)

sada sam ih zalio ok, osuseno lisce nece se vratit sigurno ali barem se nadam da ce prestat se susit jos vise, na starijem royalu sam odradio flush jer mu preostaje 2 tjedna a drugim dvjema 3 tjedna. bed mi je to sto sam sve ok isfuro do kraja i onda moram nes zaje*at xD

al kad stavimo sve to sa strane, moram rec da sam se odusevio royalom, brzo raste, malo toga mu smeta, hedovi jako brzo se razvijaju i trihomi nevjerovatni... moze se vidjeti iz prilozenog da spusteni ph na njega nije previse regirao dok na lemonu kaos i panika xD

royal odlicna sorta za pocetnike, sigurno cu ga opet uzet, jednostavno vec dok grow traje ja sam odusevljen, a kamoli jos kad ga probam :D

lemon je vec za iskusne malo, odma se ljuti kad mu nesto malo zeznes, treba ga bome i krotit jer ide u visinu, sirinu i svuda ali miris neopisiv, doslovno limun se osjeti xD

nadam se da ce mi se lemon oporavit do kraja i dat neke fine hedove, a sto se tice royala, on se vec zamastio i stisnuo fino hedove tako da sam je overall zadovoljan za sad, ali mogo sam i bolje :)
greske zapisujem da mi se nebi ponovile i sljedeci put ih pazim sa extra vise pozornosti :)

sljedece slikice za tjedan dana :) pozz ekipa i hvala :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Herbalist...malo si se zaigrao i sa prehranjivanjem nije samo ph.Vec pocetkom prvog mjeseca si napisao da ces povecati dozu i 7-8 dana poslije se jasno vidi da si to i napravio.
Malo su osjetljive sativice na takve egzibicije i jos neizbalansiran ph njega sativa tesko prasta i pamti do kraja growa :)
Skini to suho da ju negusi bezveze :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
da da xD
trebao sam paziti malo vise to al sta je tu je, znam za drugi put :D
dobro da sam samo jednu menku lemona ubacio, znam sad da cu nadoknaditi drugima sta ovoj nisam pruzio u sljedecoj turi :)
neka neka, cak i bolje da sam zaje*o da se opecem i naucim :D
ja sam extra zadovoljan i sad kako mi napreduje sve s obzirom na moje gluposti XD tako da se nemam pravo zalit :D
ono prvi grow zelis samo izgurat do kraja, dok vec peti gledas da sve bude savrseno :D progress :D

edit : sad kad pogledam malo, biljka je odmah pokazala da joj ne pase nesto , ja normalno nisam isao za tim, kao ono, par zutih lisca, jos u cvjetanju, pa to je normalno, kad ono pljas, eto ti sad hahahha xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
dobro je sada za sljedeci put znas jbga .Sad ovo izguras do kraja,mozda nekakav flush ali nisam siguran da ce se nesto posebno promjeniti.Uglavnom bit ce za rizlu ;) ima tu materijala.
Ako ima jos koji Royal M. ostavi ga za outdoor...izraste u cudoviste :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
evo mene ekipa :D

jednu sam posjeko, druge dve cu jos tjedan dva drzat, do brown trihoma ako uspijem, ovu sam cim sam vidio brown skinuo, jer zelim usporedit malo koja je razlika :D

znaci 09.02 je pao stariji royal, dobio pred tjedan dana flush...

lemon i mladji royal isto flush.

preporucio bih svima royal pogotovo pocetnicima kao sto sam ja .kao sta sam rekao brzo raste,brzo cvjeta, trihomi kao sto mozete vidjeti, jos sam ja malo zeznuo ph a i na to se odlicno drzao, a to sto sam zeznuo nije jednom nego 3-4 puta su dobili krivi ph po zaljevanju i lemon je regagirao kako je, dok royal moby za nevjerovat :D

istrim sam je tek tako da se osusi pa kasnije kad se osusi na fino, posto je kisa i vlaga u zadnje vrijeme, malo kasnije ce se osusit ali nema veze, vec vidim ja da je na pola puta sad :D

sad malo slike :ridinghorse: :banana_rasta:

ojgi.jpg


kz62.jpg


zuvd.jpg


zyb7.jpg


hmxa.jpg


xgfi.jpg
ovo je neka skupina trihoma koju sam uspio zumirat.


toliko od mene ekipa za sad :) do sljedeceg puta :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.