2xRQS (Special Kush #1+ Medical Mass) organic grow, 600W LED by Klarica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Čisto par informacija o ovom growu dok čekam da sjemenke proklijaju.

Osim što sam se rješila CoolTubea i 600W HPS-a i zamjenila to sa 2 x 300W MARS HYDRO LED panelima,
2516172311384040_4.jpg

promjenila sam i šator po nagovoru nekog sa ovog foruma :) Nisam sigurna da li su Mario ili Kirje kumovali tome a nakon što se promjenio layout foruma izgubila sam i sve poruke pa eto, hvala onome tko je predložio :)

Dakle šator je sad PirateBox 100 x 100 x 200.
dlj_10_web.jpg


umjesto starog 80 x 80 x 160 :)

Ovaj grow će biti zemljani - koristiti ću BioBizz AllMix.
biobizz_all_mix.jpg


Hidroponiji se vraćam u growu nakon ovog, najviše zbog toga što lijek mislim uzgajati potpuno organski tako da mi se zemlja čini kao "organskija" opcija od DWC-a.
Od gnojiva ću koristiti

BioBizz Grow i BioBizz Bloom,
biogrow-500ml.jpg
unt.jpg


te pred kraj cvjetanja: BioBizz TopMax
ax500ml.jpg


vaze su ~ 15 l - 25x25x25.5cm
square_pot_18_x_18.jpg



BTW....
Sjetila sam se jednog paketića RQS sjemenki kojeg čuvam još od pretprošlog grow-a, dodala sam još dvije sjemenke na klijanje pa bih molila moderatora da promjeni naslov u:

2xRQS(Special Kush #1+ Medical Mass+Candy Kush Express) organic grow, 600W LED by Klarica.

Do slijedećeg posta... :) K.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nisam ja kumovao al mi je drago tko god da je dobro je savjetovao :) jedino mi zao sto nije hydro al nema veze probao sam i ja organski sa plagronom i nije lose al ipak mi je ovo sigurnije RO voda cista nema nista u njoj i ono sto ja stavim znam svaki ml cega je pojela i na kraju je ostavim na RO koliko dana zelim i mislim da tako odradjeno prolazi pod lijek ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica
02.12.2014
153
236
43
Srecno u grow-u, malo sam gledao na internetu ti led paneli od iste firme tipa mars 2 novi deluju impresivno a cena je vise nego odlicna i potrosnja struje je manja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Real DAY #1 update...

4 dobre vijesti i 2 loše :\

Niknule i otvorile svoje lišće su obje Medical Mass i obje Special Kush #1 dok Candy Kush Express nisu bile te sreće. Rodile su se pune nekake "paučine" - tj napala ih je nekakva plijesan tako da su limpy i lome se... U međuvremenu sam ubacila još jedan Auto Tuthankamon kojeg ću radit u Hydro sustavu (u čast Mariu) ;)



CAM00003.jpg
Medical Massivke :)

CAM00004.jpg
Special Kushice #1