2xRQS (Special Kush #1+ Medical Mass) organic grow, 600W LED by Klarica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
nisam gledao tu shemu ali vidis i sama da si imala probleme a to sve zbog slabog ppm isto kao i meni sto se desavalo dok nisam podigao ppm biljke su stagnirale kao i tvoje koje iako ww lijepo i zeleno izgleda premalena je za tu dob....zato sad kreni sa dizanjem dok god ti novi izdanci izbijaju blijedunjavi podizi lagano ppm (100-200) a ako im bude previse odmah ces primjetit po vrscima listova pocet ce da ih pali tad se zaustavi razblazi malo sa vodom(da vratis na prijasnje stanje) i promatraj dalje biljku...hydro je odlican jer primjetis odmah kroz 12 h sta se desava dali joj fali ili ima viska tako da u konacnici trebas samo gledat biljku i u 90% slucajeva ces znati sta joj treba
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
cudno kako uhvatilo samo one 2 ljeve biljke..... uglavnom ja nebi reko da je to nedostatak dusika, cak sam 99.9% siguran...

Prije bi reko da je nesto za micro elementima Zeljezo (Fe) nedostupno - iron Fe lockout.
Moze biti zbog visokog PH, previse NPK moze zakljucat Fe ili losi omjeri elemenata.
Ja bi ih flusho pod hitno a onda im dao RO + Cal mag do 200 ppma

Vec sam vidjo takve simptome, nije tako bezazleno, zuti djelovi nece nikad pozelenit ali ako ju uspjes dobit na svoje novi djelovi ce biti zeleni i zdravi, sretno dalje : )

Cekamo fotke pa cemo bolje vidjet. nadam se da sam u krivu : P jezik pregrizo
 
Poslednja izmena:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sta reci, napredna si za svoje godine:) sa ovim se nebi postidjeli ni njastariji groveri na forumu a tek ti je 18 ;)
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
aha ok kuzim sad, definitivno bolje izgledaju iako i dalje to nije to... Ne znam bas da si im dala 1100 ppma tim malim biljkama ?? Ja sad imam majku u vegetaciji skoro mjesec dana velika biljka ima na njoj barem 20 klonova za rezat i sad je pocela manjkove pokazivat posto ju nisam uopce gnojio a zemlja je starter za klijanje sa 100mg/L NPK znaci jako lagana. Dao sam joj prvi put 1200 ppm i sutra dan pokazala jako male fert burnove tako da cu sada morat smanjit na 800ppm ako sam ja svoju spalio ne znam kako tvojima nije nista a manje su 10x ako ne i vise. Malo mi se brojke ne slazu

1000 ppm = EC 2.0

Inace to su jos seedlings, ja za njih nebi reko ni da su biljke u vegetaciji tek trebaju, jos su bebe.. Seedlings ppm max 300

Bilo kako bilo sretno dalje i pazi ih dalje, da ja nebi moro intervenirat, kad ja nekom replyam na temu uglavnom nije dobro ; ) maa ajde nije bas tako znam ja nekada i pohvaliti, pohvalit cemo tebe na kraju growa kad izvuces bar 450g iz tih 600w : )

LP doomer
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mar1o and klarica

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163

Da u zemlji sa 100mg/L NPK a inace standard je 300-400 znaci starter zemlja prakticki bez gnojiva.
I samo je jedna : ) majka Afghan x Skunk x Herijuana

kada bi sljedio tu tablicu zavrsio bi sa spaljenim biljkama u roku od 3 dana, treba minimalno duplo manje nego sto tamo pise...
Bolje po malo pa onda kad pokaze potrebu povecavat nego odma u glavu : )

Nikad nemoj te tablice sljedit zdravo za gotovo, recimo u hesijevoj tablici pise full doza od prvog tjedna, oni nisu normalni....
Slo Era je jos davno reko i postavio pravilo uvijek pocet sa pola doze pa onda lagano povecavat po potrebi...

EDIT: edit edit takodjer trenutno koristim GHE Flora Series (link koji si poslala)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and klarica

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Hm nekako mi glupo editirat post treci put, ako moderator smatra da treba neka ih slobodno spoji.

Ugl Klarice. Jer pogubio sam se iskreno vidim da radis hidro / soil / dwc ugl ja peglam samo soil, ali kada sam pocinjao Sannies jack F7 onda sam na forumu upoznao prijatelja znaci on je isto growo sannies jack F7 samo sto je on bio vec duboko u cvatnji a ja sam tek poceo bile su seedlings.. Covjek radi DWCR (recirculating) ima na prvoj strani dnevnika feeding schedule za cvatnju od prvog tjedna. znaci Prvi tjedan cvatnje daje EC 1 a 11 tjedan (jack cvjeta 11-12 tjedana) daje maximalni EC 1.6.
Kasnje smo se dopisivali kaze da je u seedling fazi davo EC 0,3 (to je optrilike gdje si ti sada)

EC 0,3 = 150ppm ( ili 210 ppm ako ti EC metar ima 0,7 konverziju, trebas vidjet googlat za model da vidis jel imas 0,7 ili 0,5 konverziju)

Cak je imo lagane burnove ali biljke su ispale pre strasno, cak sam se i ja posramio, imao je velike magarece K******.
pogledaj cijelu temu ako te zanima DWC, na cetvrtoj strani kaze da je poceo sa EC .3 pa postepeno pojacavo
http://www.rollitup.org/t/sannies-jack-herer-f7-4-bucket-rdwc-1000-watt-hps-grow.621664/

Zato mi bilo cudno da im dajes hrane 5x vise nego on, Pre male su biljke da bi vec pokazivale nezadovoljstvo.

Nadam se da sam bar malo pomogo a da nisam bzvz spamo, L P doomer
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339 and mar1o

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ako dajes po tablici neznam za koji tjedan al aj uzmimo da si im dala 10-10-5 ml sa RO vodom onda ti je EC negdje na 07-08
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer
08.03.2012
34
88
18
Nisam siguran 100%, Ali konvencija je 0.7.
To znaci 1'300 ppm, daje 1,85 EC
Većina marka se baziraju na 0.7, za naše cvece.

A za flora serie, sto se tice mene uopšte i nevolim...
Savetovao bi te da uzmeš program "K"

Ja bi i drzao na 700-800 ppm, u toj fazi u hydro "1,0 - 1,2 EC"
 
Poslednja izmena: