300W LED-Amnesia Haze Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
brofessional je napisao(la):
Buni me taj led sto se tice lumena... svi kazu da je led bolji i isplativiji ali ako ti imas kazi 15k lumena sa 300w LED a Philips HPS 250W ima 27k lumena to je skoro duplo jace osvetljenje... a time jos i stedis 50w :)

Izvini sto je off topic samo sam znatizeljan :)

Pozz i sretan grow :D
Evo procitaj sto je power stavio pa ce ti biti onda jasnije sta i kako!Ako ti opet ne bude jasno javi pa cu ti objasniti.
Panel je 96x3w sto ispada 288w,s tim da ledice nikad ne rade na full snazi znaci da panel radi na nekih 190w po njihovim specifikacijama a tvoj hps radi na 250w. Usteda je kod mene od 60w s tim da ovaj panel mjenja hps u rasponu od 250 do 400w!
Edit:
power nema problema,nije potrebno premjestati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivek6
16.11.2008
39
15
8
45
Citao sam davno na netu razne clanke i postove gde su ljudi uporedjivali LED i HID(HPS) u finalnom ucinku. Kazu da LED nije los, ali da su cvetovi pufnasti, a ne "rock hard" i da se nista ne moze meriti sa HPS-om sto se tice konacnog rezultata (bar zasada).
 
16.11.2008
39
15
8
45
Pretrazivao sam forum i pokusao sam da nadjem dnevnike, ali nisam uspeo. Jel imas linkove?
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Pratim temu i mogu ti rec da jako lijepo cura napreduje pod tim led panelom... :thumb:
Jel to kupovni led panel od 300w ili homemade naprava ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Aaajoooj, sto se sjaje trihomi pod led panelom, doslovno svjetlucaju pod tom rasvjetom :sun2: zadnje 3 slike.
E vidim sad taj led panel u zelenom kucistu jeld, takav sam cesto i vidjao po grow box-ovima..., nema se sta za rec, lijepo to napreduje.
Koliko ces jos to drzat u cvatu (do harvesta) ? Vidim na slikama da se vec podosta smedje trihomi !
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Jbga nije dobro to sto skidas vrhove sa njih.Stvar je u tome sto je to stres za biljku i onda ti se dogodi u najblazem slucaju da stanu na jedno vrijeme i na kraju nisi nista dobio,osim dodatnog vremena.
Tako da to treba izbjegavati,lolipop se radi prije cvjetanja i napravi se temeljito tako da kasnije nema tih malih vrhova i stete koja se napravi njihovim kidanjem u cvjetanju.
Znaci sve 5 samo mala kritika na to cupanje,kidanje,rezanje
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
opa cupa je napisao(la):
Jbga nije dobro to sto skidas vrhove sa njih.Stvar je u tome sto je to stres za biljku i onda ti se dogodi u najblazem slucaju da stanu na jedno vrijeme i na kraju nisi nista dobio,osim dodatnog vremena.
Tako da to treba izbjegavati,lolipop se radi prije cvjetanja i napravi se temeljito tako da kasnije nema tih malih vrhova i stete koja se napravi njihovim kidanjem u cvjetanju.
Znaci sve 5 samo mala kritika na to cupanje,kidanje,rezanje
Znam da joj radim stres,ali jednostavno sam moro to napraviti a vrijeme mi nije bitno!!Prije nekih 20tak dana sam skino vec toliko cvjetova i opet je je izbilo,nesto se uzjebala :D.
Tu smo da primimo kritike od malo iskusnijh growera :p
@extra
drzat cu je dok ne bude gotova :D
budemo vidili sta ce mikroskop reci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
opa cupa je napisao(la):
Jbga nije dobro to sto skidas vrhove sa njih.Stvar je u tome sto je to stres za biljku i onda ti se dogodi u najblazem slucaju da stanu na jedno vrijeme i na kraju nisi nista dobio,osim dodatnog vremena.
Tako da to treba izbjegavati,lolipop se radi prije cvjetanja i napravi se temeljito tako da kasnije nema tih malih vrhova i stete koja se napravi njihovim kidanjem u cvjetanju.
Znaci sve 5 samo mala kritika na to cupanje,kidanje,rezanje

Sad ne znam jesam li ja to lud ili sam sanjao??? Izgleda da smo nas dvojica među rjetkoma koji čupamo u vege fazi!?!? Većina iskusnih growera preporučuju 4 tjedan cvjetanja to uraditi,jerj e onda kao najbolje...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
mičurin je napisao(la):
Sad ne znam jesam li ja to lud ili sam sanjao??? Izgleda da smo nas dvojica među rjetkoma koji čupamo u vege fazi!?!? Većina iskusnih growera preporučuju 4 tjedan cvjetanja to uraditi,jerj e onda kao najbolje...
Lolipop je ustvari to cupkanje i rezanje i ako se napravi kako treba onda nema potrebe to raditi u fazi cvjetanja.
Recimo da je najbolje vrijeme za lolipop zadnji tjedan vegetacije pa do prva dva tjedna cvjetanja dok jos nije shvatila sto joj se dogadja.
U fazi cvjetanja nije lolipop nego nestrpljivost a i to je jedan vid treninga.
Himalaya sve 5...znamo mi svi tu tajnu haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.