400WHA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
sto se tice meda, meni je delovalo kao da biljka dobija mraz i nove pistile al
to je mozda od flusha, uglavnom mislim da med ne moze naskoditi biljci,
merio sam ph cak ni njega nije smanjio. Ja sam stavljao 2 kasicice na 2L.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
odlicno, i ja sam poceo stavljat med samo mi reci dali to radis sa svakim zaljevanjem? a radi regulacije PH sam poceo stavljat caj od kombucha gljive tak da budem vidio dali ima kakvih pomaka u opcem poboljsanju biljoza.............. o kombuchi ima dosta na netu a pijem je i ovak za zdravlje pa kog zanima neg si provijeri....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Dobar potez sa kamboocha gljivom :thumb:

Ja sam stavio 2 puta med. Jedna velika zlica na 1.5l vode. U razdoblju od 10 dana.


sto se tice meda, meni je delovalo kao da biljka dobija mraz i nove pistile al
to je mozda od flusha, uglavnom mislim da med ne moze naskoditi biljci,
Pa mozda i na to djeluje, mada kod mene i ne. ;) Tesko da bi mogao skodit.
Btw. sljedeci grow ide melasa, pa da vidimo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77 and weedoye

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
The End:



















Pobrana je mala danas...

O soti mogu reci samo rijeci hvale sto se tice grow-anja. Nisam imao problema, nikakvih osim sto sam ju malo pregnojio.
Preporucam onome tko zeli brzo imati materijala za pusenje. Bilo koji sajt di sam gledao nema tocno navedeno vrijeme rasta i cvatnje.
Dakle, ova sorta pocinje cvasti izmedju 15 i 20 dana zivota i cvate oko 45 do 60 dana. Sad, koliko hocete da imate omjer mlijecno-smedje....
Ima jak miris kad raste, ali zauzvrat daje puuuunoooo kristala koji otezavaju trimanje :D Mozete na zadnjoj slici vidjeti ljepljive prste :)

Jednu stvar sam jedino primjetio kad sam ju skinuo, a to je da mi je korijen bio smedjkast, a ne lijepi bijeli kako inace bude, neznam zasto.

Hvala vam svima koji ste me pratili, na jesen dolazim s novom sortom, a i bit ce treninga (vec se priprema sve ;) )

Do smoke reporta :vb_wave:

EDIT: Slike su thumbnail tako da slobodno klik za vecu rezoluciju pa zoom ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Eh, da, mogao bih ja ovo zavrsiti... :D

Ispalo 64g suhog materijala. Imam sliku, ali to cu kasnije ubacit kao dokaz.

Vutrica se lijepo posusila i nije me opce impresionirala nakon susenja. Nakon mjesec dana kjuranja jos uvijek je malo vlazna bila unutra, dok je vani bila krispi... Uzas, negdje sam zaj****!

Izgled, miris, velicina budova tjekom growa = 10

Nakon susenja, iako sam dobro isprao i sve po PSu napravio, imala je ostar dim koji je vukao na zemlju, da, na zemlju u kojoj se sadi. Dakle, jos uvijek tragam za najfinijom sorticom... Rad je odlican, nakon 2 dima ekstaza.

Ukupan dojam od sjemenke do gotovog proizvoda, okusa, mirisa, izgleda i sl. je za ocjenu 8 i to samo jer je prekrasna, mirisljava dok raste.

Ne preporucam, a opet imao sam i ja prospuste pa sam mozda jednim dijelom kriv za los dim.

P.S. - moze pod zavrsene
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Kali ti si jedan od rijetkih koji su spremni priznati da nesta nije bilo kako treba i to strasno cijenim kod tebe :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Kali je napisao(la):
... Ispalo 64g suhog materijala. Imam sliku, ali to cu kasnije ubacit kao dokaz.

P.S. - moze pod zavrsene

heh, pa ne moras nista veliko dokazivati, dnevnik je dokaz ;) a isti je u zavrsenim... sta je sledece u planu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sljedece je uskoro na rasporedu, pocetkom 9.mjeseca, a mozda jos prije ako temperature ostanu ispod 30 stupnjeva u najgore doba dana.
Jedna skupa BC sorta, fina iz avatara ;)

Ma, to sam samo tako rekao, "dokaz" :D Iako mi je to jedina slika spremnog materijala.

Kali ti si jedan od rijetkih koji su spremni priznati da nesta nije bilo kako treba i to strasno cijenim kod tebe
Nemam sta skrivati, bolje da priznam nego da sam sebi lazem. Hvala :)

Peace!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.