50 nijansi zelene - Outdoor 2015.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
hehe sorta je neki regular automatik pomijesale mi se u vrecici pa neznam tocno koja je sorta.

jesam, flushao sam otp. 10 dana prije berbe a koliko litara je potroseno nemam pojma, pustio sam vodu lagano kroz mali otvor na limenci otp 15ak min i to je to, bilo jedino malo zeznuto zalijevati..uzmem vecu posudu i napunim vodom ili gnojivom ako joj je vrijeme za gnojenje i lagano umakanje ko s vrecicom caja :D inace ta fotka heda to nije potpuno suh hed nego nakon nekih 7-8h provedenih u susari..

ide ove godine ponovno limenka il dvije, vjerojatno pod malo jacim svjetlom i isto neki automatic, ali u malo elegantnijoj limenci..vjerojatno Stella Artois ili nesto slicnoo :oops: :) cak bi i SOG s limenkama bio fora..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Probao sam ja prije par godina sa limenkama ..strasno 49 klonova stane ispod 400w ali je zaljevanje bilo problem.
Problem je cak i sa 3l zemlje zaljevati a kamoli sa limenkama.
Nesuse se svi isto .Znalo se desiti da je pola limenki suho ova druga polovica i hoce vode i nece.
Prehranjivanje kao u hidru ...konstantno.Uglavnom nikada vise :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Ko se boji vukova neka ne ide u šumu.


Evo me sa sajta pa da napravim mali update ;)

P1010075.JPG
Džungla

Sinoc sam 6 biljki starih otp. 2 tjedna stavio u kantu i odnio do sajta. Kantu sam objesio na neku granu nek visi jer je sve puno puzeva pa da ne riskiram, ipak ce proci 24h dok ponovno ne dodem.

Danas nesto malo prije 20h spremim u ruksak preklopni "ašov" , fotoaparat, jedno hladno pivo :) i naravno nezaobilazni dio moje opreme.. malu sjekiricu :D


Dodem na sajt sve je u redu kanta me ceka, tu je..

P1010063.JPG


E sad treba onim malim ašovom svu travu i koprive posjeci i ostavit samo zemlju, zajebano al' kad nemos doci s motikom pa moras na tezi nacin. Dok sam to napravio polako se mrak pustio, a bome sam i ja dusu ispustio radeci to :) Iskopao 6 rupa, malo razmeksao zemlju asovom i zasadio biljke. Rashladio se pivom
shappy_thumb-up_100-102.gif
shappy_thumb-up_100-102.gif



Sve biljke su ovakve velicine..

P1010086.JPG

Moby Dick ce najvjerojatnije ici na drugi sajt i u kvalitetniju zemlju, a na ovom sajtu nikakve kupovne zemlje, voda i te "fine" stvari koje sam pisao u vodiču. Samo divlje i samo gerila style. Neka rastu koliko mogu i koliko god da bude od njih dobro je. :)

Kroz 10-ak dana tu ide jos 5-6 biljki pa opet napravim update i vidimo jesu li ove danas posadene napredovale i koliko. Ove godine cu definitivno gnojit (malo za promjenu) ali nekim gnojivom u suhom obliku/granulama jer takvo gnojivo lako i diskretno odnesem do sajta.

Ocekujem dobru (plodnu) sezonu i odlicno vrijeme, nadam se i suhom i suncanom pocetku jeseni kao i prosle godine. :sun2:

Vidjet cemo sta ce od svega ovoga ispasti, tek smo krenuli :) eto toliko od mene do iduceg update, poz svima i živili! :wave:
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Baš džungla žešća. Nakon ovih kiša sve probujalo nenormalno. Bude to finjak iako mi se čini da nije baš osunčan taj sajt ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Haha... tako si ti znači napisao Vodič :D Nemam ovo, nemam ono... nemam ništa!!! Aaajd da napišem Vodič šta bi valjalo imati i kako sve odraditi, pa nek neko proba :D Šala mala, srećno dalje u raboti ;) Vidio sam neke Planteline brikete, dobar NPK, a pakovanje kao kutija deterdženta, pa izvidi situaciju... odgovara li ti ili ne :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Tarzan

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Vjerovatno već znaš ali postoji plantella organik,dehidrirano i pročišćeno stajsko gnjojivo,izgleda ko brabonjci.Na vreći piše da je dobro malo ih zakopat oko biljke ali ne blizu korjena.Znaći pobodeš ih oko stabljike i polako se rastvaraju sa poljevanjem ili kišom.Evo ja sam tako uradio pa.....svakako sretno u đungli.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ja to ne bi tako.
Puno lišća,puno vlage,puno sjene,malo sunca ... idealno za raznorazne štetočine,pljesanj,itd.
Znamo kako treba izgledati sajt u outdooru ... tako da mislim da ovo neće polučiti nekim urodom.
No nadam se da će bar godina biti suha i topla.Jer ako bude kišovita iole,džaba džungle Tarzane.
Gnojivo u granulama ? Mora biti vlažna zemlja da bi stvar funkcionirala.Znači,zalijevanje ili kiša.
Koliko sati sunca dnevno?
Što manje odlazaka na sajt,ili ... ?

Traži si pravi sajt a ne ova 'džungla' :D
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
ne sumnjam da ce to tarzi raskrcit kako bi curicama dao sto vise sunca.
sipaj nesto okolo stetocina radi..
sretno dalje keep growing
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Bagerom mozda da se raskrci bilo bi efekta. Tarzo ima volje. Dobro je to. Vjerujem da i on sam ne ocekuje nista od ovih biljaka. Polažemo nade u drugi sajt.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Bagerom?! Nije bagerom al' bit ce nekog efekta.. ;)

Danas oko 16:30 sam krenuo putem sajta, ponio sam škare i nesto vode za zaliti biljke. Kada sam dosao na sajt zalio sam biljke i laganini poceo rezati grane..


P1010039.JPG P1010025.JPG P1010026.JPG P1010028.JPG P1010032.JPG P1010031.JPG

Nakon otprilike 2 i pol sata bio sam gotov s poslom, izrezano je sve sto se moglo izrezati i sto bi moglo praviti hlad na sajtu. Ostalo je jos jedno veliko drvo koje ne vjerujem da cu rezati, ali moguca je i ta opcija.


Evo kako je to prije izgledalo..

prije.JPG


..i poslije.
P1010056.JPG P1010062.JPG P1010071.JPG P1010068.JPG P1010069.JPG P1010070.JPG

P1010072.JPG

Jedna fotka za usporedbu.

prije-poslije.jpg Prije-poslije

To je sad otprilike to i neka rastu. Sajt gdje su biljke se i ne vidi na fotografijama, ovo je samo okolna vegetacija za usporedbu. One fotografije iz proslog update-a su slikane u 20h navecer tako da na njima ni ne mozete vidjeti Sunce ;) Nije istina da ne ocekujem nista od ovih biljki nego ne ocekujem puno, koliko god da bude dobro je, bitno da grow sigurno prode.


Biljka iz proslog update-a i topirana biljka..


P1010046.JPG P1010047.JPG P1010043.JPG


Razmisljam o konjskom gnojivu i vjerojatno cu ga nabaviti ovaj tjedan, pa kad budem sadio nove biljke stavit cu na dno rupe konjskog gnojiva.


Evo i novih 6, idu na isti sajt za tjedan dana.

P1010024.JPG

Posadene u zutu florabelu

P1010009.JPG

Moby Dick mi nesto slabo ide pa sam i njega presadio u florabelu, ocistio sam ga od stare zemlje skroz do korijena i presadio ga, topiran prekjucer. Kad nabavim konjsko gnojivo nosim ga na njegov sajt.

P1010074.JPG

Iduci update u nedjelju il ponedjeljak :wave:
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Tarzanče obljepi te čaše prozirne :) .
Znao sam ja da ćeš ti to riješit. Bit će vlage tu na jesen, hmmm.
Sritno dalje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Tarzan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.