75-138w CFL unknown by matia

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Uuu,matia bravo na lst-u... Jeheno si to odradio! Vidi se da je lst odradio cudo na tvojim ženkama :)
Bravo još jednom,i jedan repić +
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Ljudi hvala na komentarima.

Danas je curama 71 dan cvjetanja i mislim da neće još skoro završiti, barem ova starija (tek se počela pumpat). Al nema veze samo ubuduće ću se kloniti nepoznatih sjemenki i za sljedeći grow defitivno uzeti neko brand sjeme sa kraćim cvjetanjem.
Ova mlađa (mystery skank) je počela sa pumpanjem već neko vrijeme tako da je danas dobila zadnju dozu gnojiva i od sada samo voda, dok će starija dobiti još koju turu.

Evo koja slikica od jučer


Mystery skank (mlađa)





60x mikroskop ali bez stativa






Starija




60x





Toliko za sada i pozdrav :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and iSensation

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
e ovako matia, sto se tice tvog misterioznog skanka, ja bih tipovao da ti je zapalao seme od Marley's Cheese ili Marley's Collie, gotovo 100%, uzivaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Jesi ih možda sadio pa znaš ili po nekim slikama, daj please nabaci koju ako imaš :)

EDIT: Sorry pa ima google :bong7bp:

Još jedan edit: čovječe kako si mi uljepšo dan :thankyou:, REP + za ovo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
takav cvet se ne zaboravlja ;) a rekoh ti jos ranije da ima zanimljiv cvet, secas se :) a ako je cheese, sto je vrlo moguce, dobro si namirisao, tamo ima skunka u genetici
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Care prije bi rekao da je Marley's Cheese, i po slikama i po radu jer se sječam tog heda da je više udaro u glavu a Cheese ima malo više sative a Collie više indike. Taj put, zapravo jedini put sam uzeo 3,5 grama za 300 kuna :eek:hno: ali je vrijedilo svake kune, i u tih 3,5 grama sam našao jednu sjemenku i prvo pa cura :)

Ovako kaže:

dsc001411.jpg

By sa_neta at 2012-03-09

Looking for the elusive resin bomb? You’ve finally found it in Marley’s Cheese! Kaliman Seeds has taken their popular Cheese Tease and continually inbred this hybrid using cutting-edge F2 gene recombination to selectively increase the most popular traits. In fact, many experts have found that Marley’s Cheese is a curious mix of flavours and qualities. Because each seed can vary by resin profile and chemical type, the final results can range from cheesier than its famous parent to much milder with no easy explanation. This wonderful conflict and mixed bag of personality traits earned this new hybrid a name that’s meaningful to anyone in the cannabis culture. The famous Bob Marley would surely have appreciated the tribute. Why not put on a little reggae music, push back your dreads, and get into the island spirit as you savor your new collection of Marley’s Cheese seeds?
Marley’s Cheese is often described as a THC powerhouse! The resin output is legendary. In fact, this cannabis seed from Kaliman Seeds can satisfy a wide range of requirements. As you savor the changing qualities, including aroma and flavour, from one seed to the next, you’ll be amazed at the wide range of characteristics you’ll have at your disposal with Marley’s Cheese. To create an ever-changing display that never fails to thrill and amaze onlookers, order a fresh batch of these cannabis seeds today! You’ll definitely be glad that you made this addition to your collection.
Sex : Regular
Type : Indica / Sativa
Flowering : Photoperiod
Genetics : Exodus x Skunk#1 F2
Flowering Time : 8-12 weeks
Outdoor Harvest : end September
Height : Medium
THC Level : High : 15% +

Normalno da se sječam da si reko da da je cvijet zanimljiv još prije, još mi bilo čudno, nego kako si dokučio da je jedan od ta dva? Mora bit jer nema baš puno cvjetova što tako izgledaju, bar ja nisam vidio
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Danas nađem na "Cheesu" sjemenku, što znači da je ova starija (hermić) oplodila "Cheesa" i to bi će biti feminizirana sjemenka ali pošto nije inbreeding ta sjemenka nebi trebala povući hermi gene, jel tako?


imga0002t.jpg




Sorry za lošu sliku, moram si neki stativ improvizirat :icon_idea:

PS. Power osto sam ti dužan REP, neće da prihvati
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Danas 82 dan na 12/12, jučer ih posliko pa reko da stavim koju. Ova mlađa odnosno ?marley cheese? još uvijek ima večinom prozirne trihome tako da sam je jučer ipak još jednom pognojio i nadam se da je to zadnji put, svaki dan pratim trihome pa ćemo vidjeti.
A sa starijom (hermi) se svaki dan zezam sa skidanjem muda, više mi dojadilo. Makar ih skidam svaki dan vidim da će biti par sjemenki na njoj, al bar sam sretan što nije ranije pokazala muda. Kod nje su skoro svi trihomi prozirni tako da će ona malo dulje cvjetati.



?Marley cheese?







Starija (hermi)







Skoro zaboravi, u subotu naručio Sylvania 150W SHP-TS kit koji će ići u novi box u izradi, dimenzija 42/49/90 plus koja cfl-ka, jel to dosta svjetla?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
U vezi novog setupa, HPS-ica ce u tom prostoru radit cirkus, stoga mislim da ti CFL-ke ni ne trebaju radi dodatne temperature....

:thumb:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
majstore svaka čast...a ovo kaj oni napišu da je gotova za 8, 10 tjedana.....to je u idelnim uvjetima...znači sve joj mora bit idealno cijelo vrijeme...a ako nije reko lik da od 2 do 4 tjedna više moraju rast....
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Što kaže proGrower "od viska glava ne boli" jedino ako baš temperatura bude jako zezala onda čisti hps, jedva čekam :)
Dolar taman tako nekako će i bit :prof10:
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Da ne otvaram novu temu u projektiranju,

Bliži se ljeto i sve toplije vrijeme a hps fino grije, pa me brine ventilacija, Dvoumim se stavit CT ili ovako nešto:

46809928.jpg


Znači skroz odvojen sa staklom bi bio prostor za hps sa svojom posebnom ventilacijom bez karbonskog filtera, a donji prostor za biljke sa filterom i također sa posebnim ulazom i izlazom za zrak.
Na "crtežu" nije bitan donji prostor nego me samo zanima šta bi bilo efektivnije riješenje za hlađenje (odnosno da je što manja temperatura u donjem dijelu gdje su biljke) ovo na slici ili klasičan CT?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.