[900W LED] - Tropical Jungle - 12/1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Napokon ^_^
Radi nekih privatnih AFK situacija i razloga nisam bio u mogućnosti startati s ovim grow-om na vrijeme tj. kada su mi stigli paneli.
Ali što je tu je, glavno da je to sve riješeno i evo sada krećemo u nove pobjede. =)

信息-
Koliko god je fotografiranje bezvezno pod HPS-om, još je gora situacija pod LED-om =(
Tako da ću za ubudućetrebati nabaviti neku dobru lampu za fotografiranje, jer ovako nema previše smisla. (pro fotografi nabacite sugestije ;))
Za razliku od prošlog ovaj grow ću se potruditi dokumentirati ga do kraja.

Na ovima radi samo reflektor od 100W




Full Power


Zelenjava


http://s940.photobucket.com/albums/ad245/He-Man-Cro/3d - Tropical Jungle - 900W LED/Ledara15.jpg



:maryjane: psy-billion.gif :maryjane:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Trebao je biti i hydro ali sam ipak odlučio da je to previše noviteta u jednom growu pokraj 12/1 i LED-a.
A i nemam dovoljno para za obaviti ga full kvalitetno kako bi trebalo, tako da je na kraju ipak krenuto zemljanim putem.
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.156
233
Ovo će biti zanimljivo,pratim! Nego,sviđa mi se baš box,to mi prvo upalo u oko (kraj led panela i takvih sorti?!) baš sam lik.Pogledao sam na stranici koju si linkao za box i iznenadio sam se koliko su kvalitetni,e sad neznam za cijenu,sigurno je dosta skupo!Jesi imao problema pri naručivanju,vjerojatno nisi al pitam?Sviđa mi se sve,jako uredno,profesionalno,svaka čast..Šteta što nije hydro i ja ga planiram idući grow ali nema veze bitno da rastu :))
Z7 (15%CBD) ufff ovo me jako interesira,jedva čekam smoke report,načekat ću se :)
Pozdrav stari,samo guraj!! ;)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Fensi izgleda:) Jako zanimljivo. A i kvalitetne fotke doprinose utisku.
kako ti se cini i sta ocekujes od tolike snage,planiras li neki trening ili cekas dalji razvitak toka radnje?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:spliff: palim za uspješan grow :)

He-Man-e ,nasmijao si me sa onim komentarom o teškoćama sa slikanjem ispod led-a :)
Pravo da ti kažem,trenutno ne smijem otvoriti niti jednu slikicu jer i ovako malo i 'nekvalitetno',hehe....brutalno izgleda:thumb:
Sretno frojndu :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
pa koliko tu ima dioda ili kur... palaca, kad vuce 400w,inace do jaja je spektar to su 3 boje u igri, fantazija!!!!!!!!!!!!!

sretno