Afghan kush ryder auto (WoS) 12/12 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
A uvijek kad počinjem sa gnojivom dajem po pola doze da vidim kak će reagirat,ak to dobro podnese,onda idući put ide voda pa full doza! Žutilo po špicevima se ne širi tak da možeš slobodno po tabeli ,a ak vidiš da ju opet pecka gnojivo sam jednom preskoči gnojenje! Super izgleda:thumb:! Sorry šta nisam prije odgovorio!:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur
19.05.2016
57
102
18
40
A uvijek kad počinjem sa gnojivom dajem po pola doze da vidim kak će reagirat,ak to dobro podnese,onda idući put ide voda pa full doza! Žutilo po špicevima se ne širi tak da možeš slobodno po tabeli ,a ak vidiš da ju opet pecka gnojivo sam jednom preskoči gnojenje! Super izgleda:thumb:! Sorry šta nisam prije odgovorio!:razvaljen::
Hvala na odgovoru,
Zapravo sam bio preskocio 2 puta gnjojenje i polio ga sa obicnom vodom, al prekjucer sam ga polio sa senzymom i bigbudom, i to cjelom dozom, a danas vidim nove listove bez ikakvih fleka, mislim da je oživila i da će sve bit u redu!
 
19.05.2016
57
102
18
40
Dan 58.
Nemam se na što tužit, sve ide po planu, čak i oni problemi s peckanjem listova su gotovi, a zadnja 2 poljevanja mu dodavam i mikroelemente, i sve skupa izgleda odlicno. Glave se lagano pune, nadam se da ce se dobro napunit :) Evo par slika da vidite kako to sve skupa izgleda... IMG_0494.JPG IMG_0495.JPG IMG_0496.JPG IMG_0497.JPG IMG_0498.JPG
 
19.05.2016
57
102
18
40
DAN 65.
Još malo i gotovo :) Glave se lagano pune, kristali su po listovima, miriši prekrasno, sad samo da se malo udeblja i ja sretan. Evo par slija, i pitanje, dali sam trebao radit lolipop, vidi se na zadnjoj slici da ima malih glavica i grančica pri dnu biljke, a neke su se čak i probile u visinu, al budovi su im dosta mali. poz FullSizeRender (1).jpg FullSizeRender (2).jpg FullSizeRender.jpg IMG_0506.JPG IMG_0514.JPG IMG_0516.JPG IMG_0518.JPG
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Auu brate tebe nesto ili genetski gadno jebe ili si joj sam preko stresa od visoke temperature prouzrocio foxtail vrhice!!? :confused: :cool:.
Daleko si od gotovog,imas jos ovdje sigurno bi rekao dobrih tri do cetiri tjedna do kraja..
 
19.05.2016
57
102
18
40
Auu brate tebe nesto ili genetski gadno jebe ili si joj sam preko stresa od visoke temperature prouzrocio foxtail vrhice!!? :confused: :cool:.
Daleko si od gotovog,imas jos ovdje sigurno bi rekao dobrih tri do cetiri tjedna do kraja..
Prvo, hvala na odgovoru,
Hm, nisam upoznat s foxtail problemom, al vidim da imas iskustva pa cu ti vjerovat :)
Neznam što sam krivo naporavio, temperatura mi je išla maximalno do 28C , nutrienti su mi bili pravili mali problem, al kad sam opekao vrhove listova, smanjio sam, tojest neko vrijeme i nisam dodavao ništa u vodu. Sada, novi listovi su zdravi, nastavljam sa gnjojivom kako tablica govori, al ovo je ipak automat, nemogu njega gnjojit točno kako treba, jer ipak je on taj kojji odlučuje kad će procvjetati i naravno, nema 7 tjedana cvjetanja. Kako god, ima li neki savjet da nenapravim nešto krivo?
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ne radis nista krivo, biljka je sasvim u redu..takav feno, malo krzljava al udebljat ce se, biti ce bombica na kraju..
ne ravnaj se po papirima..ima ona jos jahanja..

edit: sad vidim na 12/12 je start zato i je malo krzljavija:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kicma
19.05.2016
57
102
18
40
ne radis nista krivo, biljka je sasvim u redu..takav feno, malo krzljava al udebljat ce se, biti ce bombica na kraju..
ne ravnaj se po papirima..ima ona jos jahanja..

edit: sad vidim na 12/12 je start zato i je malo krzljavija:)
E hvala brate, sad mi je lakše, prepao sam se da neide u dobrom smjeru,

Još da dodam, možda sam je stresirao jer sam iskrivljivao grane da izvučem što više vrhova da imaju direktno svjetlo, jer nije u boxu, nema bočnih ogledala ili folija?
 
19.03.2017
8
3
1
41
Listovi rastu super zdravi, a samo vrhovi su žuti, al danas vidim i da se lagano uvijaju prema gore (samo mladi listovi)
Evo malo slija , igrao sam se sa filterima na telefonu, mozda su malo jasnijePogledajte prilog 136003 Pogledajte prilog 136004 Pogledajte prilog 136005 Pogledajte prilog 136006 Pogledajte prilog 136007
pozdrav vutras,nadam se da je afgan ok imao sam isti problem lani sa 2046 jako su osjetljivi na gnojiva i izuzetno se mora paziti na vodu jako ju unistava na korjenu pa pocne onako izgledat ja sam problem saniro sa novom teglom nova guankanamo zemljom bogatom svim sta joj bas izuzetno odgovara i samo hesi kit tabs jedno jace zaljevanje i skroz se preporodila skroz buknula i doslovno za 10ak dana jos jednom samo boost za cvjet jaci i reakcija je nevjerojatna potpuni preobrazaj kao potpuno drugo stablo moj savjet je definitivno i zemlja i HESI vrjedi apsolutno svake lipe nakon toga nikad vise nesto drugo cjeli set je sad na akciji u online trgovini oko 60eura izuzetno jeftino i preporucam ga svakako meni je sve spasio i jako ubrzo sve faze biljke inace set kosta 1900kn zato kazem pogledaj ako te zanima stvarno se isplati na ocigled sretno i nadam se dobrom rezultatu a sto se tice big buda svaka cast bas imas ukusa i on i afgan su mi sad na redu ako sve bude ok

E hvala brate, sad mi je lakše, prepao sam se da neide u dobrom smjeru,

Još da dodam, možda sam je stresirao jer sam iskrivljivao grane da izvučem što više vrhova da imaju direktno svjetlo, jer nije u boxu, nema bočnih ogledala ili folija?
nema stresa za automat i mislim da je covjek potpuno u pravu krivo vrjeme jede vise svjetla i probaj sa HESI BOOST-OM vrjedit ce svake lipe

E kad si već tu, može jedno pitanjce??? Veceras ću je poljevati, pa me zanima dal da koristim cistu vodu, ili da joj dodam senzym i bigbud, oni su mi po rasporedu, skupa sa sensi bloom A i B, a bloom A iB sam mislio preskočit? Jel to u redu?
iskreno dobro to izgleda i netreba preskakat drzi raspored obavezno ocito je dobar samo probaj boost za flower meni samo hesi vec drugu sezonu radi i od kad sam preso na njihov set koji ima bas sve potrebno od koljevke do groba a sad je na velikom snizenju i isplati se svake lipe i nebi ga mjenjao za nista
 
Poslednja izmena od urednika:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Lepo se oporavila i ide to kako treba,mene samo interesuje u jednom postu gore si rekao da drzis reflekt.na 1m od vrhova jeli je jos ta situacija ili si spustio reflektor,posto 400w hps mozes drzati slobodno na pola metra...:popcorn:::thumb:
 
19.05.2016
57
102
18
40
Lepo se oporavila i ide to kako treba,mene samo interesuje u jednom postu gore si rekao da drzis reflekt.na 1m od vrhova jeli je jos ta situacija ili si spustio reflektor,posto 400w hps mozes drzati slobodno na pola metra...:popcorn:::thumb:
poz
držao sam je na 1 metar cijelo vrijeme, evo sad kad si mi rekao da ih neću ispržit na manjoj udaljenosti, spustio sam lampu na pola metra i vidit ćemo reakciju, još da kažem da sam tek jušer skužio da su mi tajmeri nešto zabrkali i ima 20 dana sam na 13/11 :D nisam ni skužio jer se pali prije nego ja ustanem, al mislim da ovo nebi trebalo radit probleme.
Isto tako, pohvalio bih je jer je počela lagano punit budove, nisu samo dlačice, počele su i bradavice izlazit :D

Hvala svima na interesu, za koji dan ću dodat nove slike, a i kupio sam neke nove "kemije" pa čemo i o tome u sljedećem updateu!
Stojte mi veseli!
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
prati sada temp.kad si spustio lampu,i postavi tajmer na 12-12.Cekamo tu prihranu da vidimo scim raspolazes.:joint2:
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Jesi siguran da trebam vratit 12-12 s obzirom da je već dugo na 13-11?
Nije to nista lose,samo ces jos dobiti duzu noc jel ti u principu simuliras jesen.I da ti ostane na 13-11 neces pogresiti jer ona vec cveta pa cveta.I meni se vise puta tako desili da mi kasne ovi tajmeri kineski koje sam promenio i kod njih vise nista ne pazarim cak ni deci kad kupujem igracke ne kupujem kod kineza.Vidi samo sto kaze kolega Haz za ove bradavice bas uslikaj da vidimo to.Eto videces sta ce reci jos kolege oko tog svetla sto ti je na 13-11 pa ti odluci.Za sada nejde ti lose.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Kicma
19.05.2016
57
102
18
40
Moze slikao_O


Edit;mogu "bradavice" biti nedo bog jajca;)

Ahahaha, nisu jaja, znam kako jaja izgledaju, nije promjenio spol :D Slike u ponedjeljak , napravit ću dug i detaljan update, sa slikama na kojima se može i vidit nešto, jer ispod lampe kad slikam, čudne su boje, i teško je namjestit fokus sa telefonom. Jbg, nemam profi aparat, al Iphone6 bi treba to ljepo pokazat al ne dok radi lampa. Sad san zapalio nešto pa mi se neda ništa :)
 
19.05.2016
57
102
18
40
DAN 72.
Poz ljudi,
Nakon puno grešaka i neznanja, ipak sam je dovukao zdravu do 72. dana i nadam se da će kroz 2 tjedna bit gotova i udebljana. Malo sam pošeo neprofesionalno, sa stvarima koje imam , sa informcijama koje sam znao, al zahvaljujuči svima vama, naučio sam puno novih korisnih stvari.
Sad da se vratim na temu, tojest na afghan kush ryder, koji je u početku cjvetanja imao malih problema sa nutrientima, malo sam ga opekao, pa se sve skupa dosta razdužilo, jer automat je do sad trebala bit gotova, al neljutim se ja na nju sve dok see dobro razvija.

Sad da napravim mali rezume...
Poljevam je sa produktima Advanced Nutrients, po tablici koju sigurno svi već znate, no nisam imao full expert bundle, već nekih 70-80% od proizvoda. a+b gnjoivo, big bud, senzym, b52, overdrive. U petak sam bio u jednom dosta dobrom grow shopu, i vlasnik/radnik mi je rekao da lagano izbacuje sve proizvode od ove firme, a ono sto mu je ostalo prodaje u pola cjene, znači nema razloga da me mulja sa rečenicom da su neki od njihovih proizvoda KANCEROGENI!!! Sad sam uzeo 2 nova produkta, zamjenu za AN-woodoo juice i bud factor x, ali od druge firme, navodno bolji. IMG_0546.JPG

Najnoviji problem koju su mi prijavili članovi foruma, tojest vi :D je bio FOX TAILL, malo sam guglao, nisam previše pameti pokupio od tamo, jer neki govore da je to dobro, neki loše, neki neznaju, pa sam i ja ostau u toj sredini koja nije sigurna, ali opet su me pojedinci vamo ohrabrili da nema problema i vjerujem im, jer od automata nisam očekivao previše, al vidim da se deblja, i da sve ide svojim tokom, ali malo sporije.
Isto tako, nisam znao da lampa može biti bliže biljkama, pa sam i tu sigurno malo odužio i smanjio sam proizvod, jer je bila stalno više od metar udaljenosti od vrhova biljke. Sad sam je približio na nekih 60cm.

Dodajem slike, neke su sa blicom, neke bez, malo sam se igrao sa osvjetljenjem jer do sada se na slikama nije puno vidilo jer sam ih uvjek slikao pod lampom, ocito mi telefon nevoli taj spektar :D ,
svaki komentar je dobrodošao, danas sam aktivan u temi i odgovaram na sve.
IMG_0546.JPG IMG_0528.JPG IMG_0529.JPG IMG_0530.JPG IMG_0531.JPG IMG_0532.JPG IMG_0533.JPG IMG_0534.JPG IMG_0535.JPG