Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
27y0az6.jpg

ovo gore prva tri su sharka fotoperiodna i na nekom od njih isto ima deformacija onih sa slike i na nekom od automata(lemon skunk,mazar,jack herer) isto..
Pogledajte prilog 58549
na ovoj slici se slabo vidi ali evo ounacia sam di fale komadi lista.
ako je ko imao sli. situacija svaka pomoc je dobrodosla.

@LOoD te stonoge sta sam ja nasa su i pre brze,nezz cime se hrane ali popodne cu ih istrijebit sve pa kako bilo da bilo:)
 
Poslednja izmena od urednika:

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Ovo ja ne bih nazvao nekim problemom (barem za sad) ali me zanima sto je to ako se netko ikad susreo sa slicnom stvari. Radi se o biodiesel mass auto, stara 11 dana i sve do prije 2-3 dana je bilo normalno dok nisam uocio da mi iz lista raste TO :sesir:.. meni to izgleda kao da se razvija novi vrh ali iz lista.. prvi put vidim takvo šta i neznam ni sam jel da to sjecem skupa sa listom ili da pustim da se razvija pa mozda dobijem dodatni vrh:gled: dajte neki savjet, komentar sta bi to moglo bit da znam da ga sjecem ili sta... nebi htio da mi trosi hranu i zadrzava biljku ako mislite da od toga ne moze nista pametno izrast.
IMG_5741.JPG IMG_5736.JPG
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
@munjast Te stonoge i ja imam tu i tamo po stanu, doduše po boxu jos ne, nema ih puno al znaju se zaletit tu i tamo, odurne su i znaju narast dosta velike a brze ko sotona brate, cuo sam od susjeda da znaju i ugrist dok spavaš i to (rekla kazala, nisam to dozivio jos sva sreca ) a sto se tice biljoza moguce da znaju gricnut tu i tamo jer ipak vecina insekata voli biljke. Ne vjerujem da se kote u boxu nego 100% dolaze negdje iz vana, potamani te u boxu a ako misliš cime špricat protiv insekata moj savjet ti je da probas prvo oko boxa (di su rupe, rupice i to) pa vidi neko vrijeme dal ih jos ima.. kod mene sad u zimskom periodu ih i nema bas, al ak ti je box u garazi sigurno traze toplo mjesto i privlaci ih svjetlost, zato i dolaze pa vjerojatno i papaju malo usput :D

@nerp ma i ja bi ga pustio al se bojim u sta ce izrast :whato::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: munjast
22.10.2015
9
1
3
42
Trebam savjet jel ovo normalno ?

Biljke su stare 16 dana sorta je white widow auto G.h. lampe su 8x26 W 0/24
Zemlja je plantella, Ph je uvijek 6,5 + hesi super vit
Jedna biljka mi presporo raste, druga ko blesava raste ali se uvijaju listovi nz zasto?
Jel automaticima bolje 24 h ili 18 h ?

Tnx
 

Prilozi

  • SAM_1829 (1992 x 1328).jpg
    SAM_1829 (1992 x 1328).jpg
    318 KB · Pregleda: 36
22.10.2015
9
1
3
42
Vlaga je 45% temp 30 zaljevam svaka 4-5 dana, svako drugo zaljevanje dodajem hesi super vit, lampe su udaljene 20 cm inace ne griju jer su cfl
 
Poslednja izmena od urednika:

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Trebao bi definitvno podignuti vlagu, i probati s ventilacijom smanjiti temperaturu( temp je kumovala tak mi na prvu zgleda + niska vlaga a vegetacija je u pitanju )..
Pricekaj da vidimo sta ce ekipa reci :)
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    671,7 KB · Pregleda: 26

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
susim u prostoru za uzgoj u mrak i vlaga mi je 65-70% oce to bit problem i kako da je spustim da ne stavim ventilator da puse drito u njih

Mrak je potreba !!
cito sam da je vutra biljka kojoj mrak nije potreban, a buduci da autofloweru nije photoperiod vazan za cvjetanje, sto vise svijetla vise razvoja biljke tako da mislim da to tvoje nije tocno. ja bi drzo 24/0 ako struja nije problem
 
Poslednja izmena od urednika:

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ok, iznosim misljenje, valjda bi trebao postojati dialog na temelju kojeg se donose zakljucci, ako nitko se ne usudi iznjeti svoj stav, misljenje ili podatke cemu inace ovakva platforma? sljedeci gro planiram odradit s automaticima pa cu znat iz iskustva kao sto ti iznosis svoj stav i vise nece biti cito sam, samo neznam cemu toliki hejt prema auto sortama na netu?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Nema hejta nego mlatite praznu slamu jer ne citate forum i stalno se vrte ista pitanja i iste polemike.
Tvoja pitanja i konstatacije su vec izmlacene 500 puta ;). Neke cinjenice nema potrebe da upoznajes iz vlasitog iskustva jer su vec isprobane na sve moguce nacine. Svakih tjedan dodje netko sa svojim idejama o automaticima i pitanjima dal je bolje 1212 ili 24/0.... probaj shvatit.
Autosi u pravilu vole malo vise svjetla ali im isto tako pase i malo mraka, odmora....da se pore razgibaju i jos neki biokemijski procesi... 18/6 i 20/4 su se pokazali najbolji. A ti sad odi isprobavat rezime...iako su vec tisucu puta isprobani ;)
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Najgore od svega je sto vecina pocetnika misli i uvjereni su da ako budu koristili rezim 24/0 jer su to negdje letimice procitali da ce dobit neznam koliko vise grama od biljke i time prestic dugogodisnje growere i smijat im se u facu.. nije sve u rezimu svijetla , ima puno cimbenika u growanju, zemlja, vlaga, temp i opcenito ostali uvijeti u boxu i naravno iskutvo growera. Kad imas plan, viziju, određeno iskustvo i znas sta mozes ocekivati od određene sorte kod određenih treninga onda se mozes poigravat sa svijetlom i zakljucivat po svojem iskustvu. A do tada citaj, prati i uci se na svojim greskama.. kao i vecina ostalih. Bez uvrede :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Zašto omjer dana i noći mora biti u parnim brojevima? To nitko nije pitao nikad :D. Kužite šta mislim, npr. šta fali režimu 17/7 ili kao što ja startam autose na 15/9?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa