Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Jel neko zna dali simptomi od trovanjem N uopste prolaze i dali biljka uopste nastavlja sa fotosintezom i pumpanjem headova?
Kod mene je WW prakticki stala zadnjih 2 nedelja i budovi su skoro duplo manji nego kod Mazara i BB.
P lockout simptomi su skoro nestali ali prestao sam da im dajem gjubrivo zadnjih 10 tak dana pa mozda i malo vise, osim sto Jack dobija TopMax i BioBloom a drugi samo melasu sa vodom.
Nisam bas 100% siguran da su trihomi prozirni kada gledam ispod mikroskop, ali skoro i da jesam jer se mlecni razlikuju i pojavjuju sve vise i vise a amber ima tek poneki.
Hocu vise couch lock rad pa idu pod noz kada budu pola pola mlecni/ amber.
Brine me samo da ne cekam previse dugo i izgube potentnost, mada cisto sumnjam da za par dana mogu izgubiti svu potenciju.
Eno fotke od juce kod mene u dnevniku, pogledajte kako izgledaju budovi i trihomi..jbg fotka je takva kakva i moze se malo zumirati pa iskusnan grower zna prepoznati trihome.

https://www.vutra.org/threads/plast...h-blueberry-250w-mh-hps-400w-hps.14581/page-9
 
18.10.2015
74
23
8
47
Sunce piči,mi roštiljamo i chillamo.U zraku brat bratu 30C:)
U to dolazi frend s leđa i zaljeva te s hamperom vode 15 nižom od one aktuelne,ti pizdis ludis vristis,mašes s rukama itd..zasto?
Ja bi reko od šoka,tako i one...
E ovo je bio zanimljiv odgovor. Nadam se i tacan. Sve u svemu vodu drzim po 48 sati tu gde su i biljkice al ako je ovo tacno znaci da i ta temperatura nije dovoljna.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ja sam skontao da je problem u vremenu zaljevanja (zemlja je topla) :)
Znaci ono dok svijetla pice coek dode i zalije ....i brijem da tu kurslus nastane ?
Iskreno ja zaljevam na taj nacin kada se svijetla ugase...sve zbog tog nekakvog temperiranja i sto manje temperaturne razlike...Vidis mozda cijelo vrijeme zivim u zabludi i neznanju fak :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nepada kisa samo ujutro i navecer ...normalno je da se lisce savije kad das puno vode ...za dan ce se dici opet u zrak ,osim ako ju nekupas u vodi malo malo
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Istina kolega ali i kad kisa pada, nije sunčano nego oblačno:)
Nemoj me krivo shvatit,ne pravim se pametan niti nista slicno nego cisto sam se sjetio kako me baba naucila lol
Do sada sam prakticirao samo to i nisam imao problema...i uvijek starci kada su namore isli ...ne zaboravi zaliti vrt...navecer..kada sunce zađe,ujutro mi nije padalo napamet jer se nisam mogao dici u 5 .. lol sjecam ko da je danas :):spliff:Najte zamerit :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ma sve 5 frednic...to pase za vani i bastu ....nikako nije isto kad je biljka na +50 a ti poljevas sa vodom iz pipe koja je recimo na +5C ...napravi to jednom vani i jos po listu i skurit ces sve listove .....unutri su ipak malo drugaciji parametri i ponavljam ako drzi vodu 48 sati u boxu prije poljevanja tu nemoze biti nekih drasticnih razlika u temp.
dobro su te naucili :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Hm...moždu ju onda alkalni ph ošamari ako ne korigira vodu koja stoji 48h to je ph oko 8 ak ne prek...stvarno mi ne pada nista drugo napamet ...
Ako se šok isključuje, pa šta onda preostaje lol ? :)
 
18.10.2015
74
23
8
47
Nije ph namestim ja. Al to se desava i brine me sto pada. U 22h upale se svetla ja udjem zalijem. Kada sam usao listovi su na gore lepo docekali svetlo. Ja zalijem vidim treba voda. Zalijem sa oko 1l 25dl voda samo malo iscuri dole. Cim sam zalio odma vidim listovi se polako savijaju za oko 20 min oni vec dole. Odem da spavam ujutru listovi na gore ko da hoce da lete lepo im prijala voda. Al ne znam koliko im je trebalo preko noci da se podignu. Brine me to da im npr ne treba po 4 sata da se dignu pa gubim vreme na svaka 3 dana po 4h manje jer se obese. Ipak to znaci. Jer gledam da uhvate sto vise tog svetla. Inace su u 3 nedelji cvetanja sve je idealno temp vlaga. Al ne padnu svi listovi nego samo u vrhu a dole samo malo padnu.
Mozda vuce hladno od poda jer su plocice dole pa voda se ne zagreje dovoljno.
 
Poslednja izmena od urednika:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
Mene baba isto učila o/u vrtu. Zaljevanje sat prije ili poslije sunca, a ljeti dva sata. Navečer kad se zaljeva postoji mogućnost da se prije uhvate gljivice/plijesan ukoliko nije dobra cirkulacija zraka u boxu.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Pričekaj još malo pa da vidimo kaj ekipa veli ,ja stvarno neznam sta da ti kazem..posto sve radis ok..probaj neznam..zaliti kada im se gase svjetla za promjenu pa promatraj ili skicni..ali dok spavaju tako bogu svejedno kak ce listovi biti..obicno objeseni dok spavaju..Neznam kaj da ti velim :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Mislim da nije do gnojenja...bar meni ne izgleda tako.
Ali daj ne budi škrt sa info...pa nisi baš početnik na forumu :)
Koliko čega...uvijeti...itd :)
I možda slikica bez hps-a :)
 
05.02.2015
16
2
3
37
Pozdrav , evo imam par jednostavnih pitanja , imam 5 biljki Critical Hog automatik trenutno su stare 5 dana , box je sirina 1,2m ,duzina 1.7m,visuna 2m i lampa je Sylvania HPS SHP T-S 400 W .
1.Svako koliko zalijevati i kolika kolicina vode ?
2.Kad da pocnem gnojiti i koliko cesto?
3.Koja je neka optimalna temperatura i vlaga u boxu?
4.Koliko bi trebao biti neki optimalni PH ?
Evo pitao sam sve sto me zanima odjedanput da ne gnjavim vise puta , molio bi nekog iskusnog da mi da konkretne odgovore .
I unaprijed veliko HVALA svima dobre volje koji zele pomoci.