alergija?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.03.2013
23
4
0
ovo mi je jako cudno, i prvi put mi se desilo. jucer sam bio jako nervozan, te sam zapalio s drugom poslije 3 mjeseca pauze...nista pretjerano, mozda 1 gr... uglavnom, bilo mi je super, smirio sam se momentalno, i kasnije sam izasao s djevojkom, jos uvijek napusen. to je bio prvi put da sam napusen dok sam sa njom. ona nikad nije pusila travu...sve je bilo fino i normala, jos smo i planirali da prvi put ispusi jo sa mnom...ehh jutros smo pricali i rekla mi je da je dobila blagi osip na usnama, vratu i rukama... je li moguce da je alergicna na marihuanu i kako to da provjerim?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
koliko kontam tvoj post:"ona nikad nije pusila travu" + "jos smo i planirali da prvi put ispusi jo sa mnom", nigde ne spominjes da je probala, ako nije probala kako moze biti alergicna
 
14.03.2013
23
4
0
ne znam bro...ispusio sam jo 10-15 minuta prije negu cu se naci sa njom. dobila je blagi osip po usnama, vratu i rukama(tamo gdje sam je ljubio). ne mogu da smislim sta bi drugo bilo osim toga
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
frend, ja ne znam da li je postala alergicna na poljubac, al na vutru na taj nacin ne moze biti alergicna sigurno... iskreno, nesto ne znam da je iko spominjao takve reakcije cak i nakon pusenja vutre
 
14.03.2013
23
4
0
imam druga koji je alergican na duhan, ali pusi i nema nikakve reakcije dok pusi. ali kad ima direktni dodir duhana i koze dobije osip...kontam da joj utrljam komadic vutre na ruku, pa da vidim je li fakat alergicna...ako dobije osip, jeste, a ako se nista ne desi, nije... sta mislis?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ja sam alergičan na travu,no srećom ne i na kanabis :)
Poljubac od žene koja je pljevila bašču ne prestavlja mi problem :)
No sve je moguće,ko' će ga znat'.
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Moguće je biti alergičan na sušene cvjetove cannabisa. Moja skvo redovito kiše kad nanjuši da mrvim, a i samog me zna često zasvrbit nos/oči. Tog efekta nema ako je u pitanju hašiš. Dakle može biti, ali i ne mora. Testiranja radi, drugi put prije sastanka zapali, ali se obrij te smanji pritisak. ;)
 
14.03.2013
23
4
0
prvo cu probati to da joj utrljam sasvim malo, ako ne bude nista, onda cu se opet naduvati...al mislim da je fakat od toga, a bio sam obrijan, mislim, nemam brkove ali imam onu koziju bradu, malo je duza i njezna...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
nije ti palo na pamet da je alergična na tebe, haha, kemija, stari moj, kemija, znala sam biti tak crvena da je bilo neugodno za vidjeti, ali prošlo je ....nekakva imunosna reakcija ...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
meni je jos prije jedan frend reko da je alergican na vutru...tako da moguće...nemam pojma...probaj isprobat par načina kako da provjeriš pa ćeš znat :D nemam druge ideje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wee-doo
14.03.2013
23
4
0
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
a ako jeste alergizna, to znaci da ne moze duvati?
Jedna od stvari koje nesmijem još je...ne ulazim u trgovini u red sa deterdžentima za pranje veša..jer mi se začepi nos :) a oprani veš u sličnom od deterdženata mi ne smeta.
Ti jedino što ti preostaje je...poljubi ju opet al' s kontra strane pa ćeš vidjeti jel' to to :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ocusadit

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
wee-doo je napisao(la):
ma bro, da ja znam njemacki ne bih zaglavio u bosni :p

a vidjet cu sutra sa njom pa vam javim sta je i kako je...
a ako jeste alergizna, to znaci da ne moze duvati?
e jebiga sad,,,,namjesti si google-prevodioc, da ti automatski prevodi strane str.,,,
nemoj mi samo reci da ti to nemas,,:)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
mislila sam na kemiju između vas dvoje, ne vjerujem da može biti alergična na travu preko kissa