Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
mislim da ces tesko zaokruziti,a gledaj to ovako buduci da prvi put narucujes najvjerovatnije ce te pocastiti sa par sjemenki tako da im neces dati 2-3 eura vise,ili ubaci kovanice i nista od posiljke..
 
27.12.2009
10
0
0
35
Sto tesko Magic Crystal 18+7...zink 25E..Al Nije Purple W. videcu jos jbg.Prvi put narucujem i ima ih tako mnogo a sve su OK!Hteo sam da ispravim Post od gore Bas sam sinoc o tome razmisljao za 3 e se ciganchim ispadam ko Jesha....Ovde kod mene (Okolina novog sada)ima bas dosta growera ali to uglavnom sa raznim domajama i kucnim radinostima a svi prpaju.Pa sam ja resio da probijem led...i ako mi prodje Ok Hvalicu Allien na sva Zvona ....ODABRANIM LJUDIMA NARAVNO...Hvala i vama svima ljudi na vasim poukama i savetima....Javicu vam sta je bilo
 
27.12.2009
10
0
0
35
Jel ste provalili da..ako u pocetku naznacite Shipping location Serbia. Da u Billing Adress - Country ne moze ze izabrati Srbija nema je ponudjeno,sto to?a u Delivery Adress je vec namesten zbog shipping-a sto je i bitno ...jel...
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
znam da nije odgovorno promovirat, al jel iko probao pick r seeds, onako kao sa fornetima 2 od ovoga 4 od ovoga .... baš slatko
 
14.07.2008
13
0
0
38
ma ljudi citam i citam...uzeo bi sjeme preko aliena ali taj strah....najradije bi da mi skinu sa kreditne ali opet neki strah da se ne vidi na listi od kreditne ili slicno....jednostavno nisam pametn sta da naprevi da mi dode sjeme za cro...

sta da radim??i koje sjeme uzeti za outdoor a da je niska stabljika a da je dobra do 30€??
 
29.10.2009
11
0
0
33
Nije mi jasno? Ja sam iz srbije i ne mogu da narucum preko aliena jer u billing address nema srbije????? A i sta znaci ta billing addresa?
Jel moze neko da mi pomogne citao sam ono uputstvo o narucivanju ali opet nije mi jasno to u vezi adrese????
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Nisam prochitao ceo topic. . . Ali i mene interesuje da li je neko iz Srbije naruchivao i kako funkcionishe, kako pakuju to i kakve su shanse da drotovi na carini zaplene to?
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
slobodno naruci sjeme i umjesto srbija ti stavi monte negro ali svoju adresu i postanski broj i dobit ces sjeme sigurno...