Alkohol Vs. Vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ak prvo pijem pa onda pusim, nemogu se kretat. Doslovce. Lezim/spavam
No, ako prvo pushim pa onda pijem ok sam (aj dobro, nisam bas oka al sam onak preeelud i nabrijan i lud)
Tak da.. neobicno je to
Ionako ne pijem vuse.. W00trah rulz!
 
21.05.2008
20
0
0
43
Bit opijen travom i bit opijen alkoholom je u biti donekle ista stvar.:spliff:
Osim onoga o pogledu na vanjski svijet tj. ne muti vam se vid. Barem nebi smio i ne gubi se percepcija ne lelujamo itd. sam smo bolje volje i ne opterećujemo želudac!:vomitwar: No ipak u kombinaciju baš i ne idu.
Zizu lakše provarimo, podnosimo,
samo ju je teže nabaviti što je žalosno. Kad smo pijani, pa pušimo
je isto kao da na svoje pijano stanje natovarimo eksanje nekog žestokog pića u većoj kolićini.. Kao da na vatru dodaš benzina..
Naravno ne završi dobro!
U obrnutoj situaciji jednostavno ubijamo žeđ koju ionako, uz glad, osjećamo nakon konzumacije. Dakle gasimo vatru.. :spcartman::chef2:
Stoga bi ja uvijek stavio vutru prije alkohola. Od alkohola se i umire, za ganju to još nisam ćuo!!
A i od zize nismo agresivni..:kenny_revenge:
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
41
Dok sam bio mladji smo se redovito ja i ekipa urokali prvo vutrom pa alkoholom, pa za kraj prije spavanja opet vutrom. Gadna iskustva, kasnije smo onda kad bi se uspjeli docepati prave robe i kad smo vec malo skuliraniji bili sto se tice vutre laganini samo pljugice duvali, a alkoholu ostavljali za feste. Nevolim miješati a osobno preferiram vutru nad alkoholom. volim ja i pivicu popit i hladni gemišt, ali sve to umjereno i isto tako i sa travom, biti umjeren u svemu je ključ dugog i sretnog života :icon_biggrin: .... Mudrost dolazi s godinama:thankyou:
 
05.06.2008
35
0
0
44
samo jednom sam pomjesala alkohol i ganju - nikad vishe! mislim da mi je sedam dana pjena na usta isla - fuj! a doma sam morala glumatati kako je sve oke :)

od tada ili jedno ili drugo, ali vishe preferiram vutru :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Meni znalo bit fino par puta sam isporbao u zadnje vrijeme onako zapali se pošteno i onda malo pijem vino neko onako da budem pošteno zuja i onda još mal zapalit i tak, ali ne pretjerati s cugom nikako. Jedino mi što budem od toga dosta brzo premoren uspava me to u kombinaciji samo tako
no rijetko radim ovak šta jer vrlo slabo pijem a i slabo pušim zadnjih jako dugo jer nema
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
balcan_smoke je napisao(la):
ne idu nikako zajedno
sem ako nećeš od sebe da pobjegneš
^^^^^^^^
ovakvi postovi mi daju inspiraciju
Leeeepo receno:clap: nema sta :clap:

ja to nekad praktikujem-bas da bi pobjegao sto dalje od sebe-mozak pravo ono al pravo otupi---za vrijeme tog pijanonapusavanja--"nemam" brige a i ni problema-
sve happy cool :eyebrows:


prvo zdimim pa onda pocnem piti al polako. I nakon sto vu polako prestaje raditi ja se napio dobro i onda se "potkujem"(popravim)-ne znam kako da se izrazim, i nastavim polako pijuckat heh i eto tog tupila-koje me zna fino i lijepo smiriti, i mentalno i fizicki