Amaterski vodic za indoor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
vent ce ti na tom punjacu vrtit na pola snage i ne znam da ces imat neke koristi od njega...
zice od punjaca spajas sa crnom i crvenom od venta..nije bitno kako ih okrenes..a žutu izoliraj..uglavnom takva banalna pitanja pitaj google..on sve zna
 
29.01.2015
3
12
8
Pozdrav ljudi. Zanima me ima li ko iskustva sa CO2. Kako se dozira? Koliko? Kada je najbolje ? Uzeo neku bocu i napunio sam sa co2 pa bi hteo da iskoristim za moj grow. Pitam posto nista konkretno nisam nasao u vezi toga na forumu. Hvala unapred
 
12.05.2015
2
0
1
Imam problem sa malim marama (ima ih dve). Pocetnik sam mada se trudim, citam... Elem, tek treba da organizujem indoor za njih, a za sada su jos u saksijama, napolju, u pravilno mixanom humusu, sa prirodnim svetlom. Problem je sto su visoke 12cm, jaako tanke, kotiledoni su jos tu a pustaju i 3. par rebrastih listova. Samo, sve se to desava u poslednjih 2cm biljke a stablo je previse izduzeno i tanje od cackalice! One, jadne, stoje uspravo ali kapiram da bi ih komarac mogao polomiti... Da li da dodam jos zemlje do pola stabla?
 
12.05.2015
2
0
1
Dok ja nadjem nacim da preko moba i ocajnog neta nesto upload moze vecnost proci :( A ako si ih lose zamislio-nisi lose uradio; ja nikad ne videh tako cudan rast... Znaci li nesto da ih nocu unosim pod neonku?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja probao sa poslednjom turom automatika, stavio dve menke. sa muskog odavno skinut polen a cura se jos sunca i radi na semenu ;) verovatno me samo usralo, al probacu jos jednom da znam na cemu sam :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
imam 4. biljke u jednoj saksiji koja nije toliko velika mozda 2 litre, i biljke su pocele da cvetaju i sve su zenske , cvetaju vec petnestak dana, sad sam ja skontao da ce imati vise mesta u pc grow boxu posto sam imao i jednu malu pored njih ali sam dobio mudonju pa sam ga izbacio a ovo bi sad imalo mogucnosti da se presadi u vecu saksiju od 4-5 litre i ima mesta da se jos malo razvija, pa bih hteo da pitam dal bi pametno bilo da to presadim i da ih ostavim par dana na 18/6 da jos malo porastu i onda opet vratim na cvetanje

jbg znam da nije dobro sto su u jednoj saksiji ali sticajem okolnosti to se desilo
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nemožeš presađivati, prvo biljke u cvijetanju se ne presađuju a drugo do sada su se korijeni ebački spetljali i razdvajanjem ih vjerovatno budeš ubio. Veliš desilo se, šta ispale ti 4 sjemenke slučajni u jednu saksiju, haha.