Amaterski vodic za indoor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Kako spojit 2 štedne na 1 kabel,vidio sam neki strujni krug shemu al nekužim kak da to spojim,a nebih se htio zajebavat s strujom...Da ih spojim ko 2 venta na 1 punjač il? Molio bih neku shemu s bojama žica itd...
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Štedne imaju grlo jel? Isto na isto, dakle ovako:
-----|---------------|
......O..................O
-----|---------------|

Po pravilu smeđa žica na grlo (ovojnicu) a plava na bibak dolje zbog sigurnosti, no pošto ne provodiš elektirku u kući to nije tako bitno radit će svakako jer je izmjenična struja samo pazi da ugasiš svjetlo ako budeš mijenjao sijalicu ili pomjerao.
 
06.08.2015
288
229
43
35
e sad baja ima da postavi pitanje.. sto je sa folijama od čipsa smokija itd. iz nutra su sjajne ko alu.. gledao sam malo po netu zovu se triplex i duplex folije al nigdje nisam uspio nac refleksiju sto mislite dal bi to valjalo.. ja ko neki logicar smatram da je učikovito kao i sa pivskim limenkama samo sto je puno lakse za izravnat i nebi bilo tako zguzvano..

ovo je najblize sto sam nasao..

http://jingjay-huajing.com/pdf/bilcare/triplex.pdf


u toku veceri sam dosta proveo surfajuc na bit ce retoricko pitanje iznad i samu temu.. dosao sam do saznanja da je ono sto se kupi kao mylar folija zapravo triplex.. nisam bas sa stranim jezikom na ti (zato i jesam na balkan forumu) al koliko znam rijeci stranog ovaj link bi trebao bit ono sto sam trazio

http://www.ibslgroup.co.uk/products/insulation-coverings/triplex-mylar-foil.htm

neka me ispravi englez ako griješim..

Benefits Include


  • Good Visual Surface Appearance

stavit cu se da sam u pravu do dolaska engleza i porucit: Djeco jedite krekere i čips a folijom ljepite box =)
 
Poslednja izmena od urednika:
06.08.2015
288
229
43
35
naravno osiguraj uvijete i sigurno guras do kraja.. pazi dobro kod preadjivanja i nosenja bilje uokolo..doma stavis pod hps lampu i mirno do kraja..
 
04.09.2015
36
33
18
33
ja sam novi ovdje citam ovo sve pomoglo mi je dosta pogotovo kod autoflowering sjemenki imam par pitanja nekih detaljnijih bio bi jako zahvalan da mi se netko javi tko se kuzi u to da mi pomogne jer nemogu vise citat stvarno sam se umorio imam biljeznicu tu kraj sebe zapisivo sam sve jer uskoro krecem sebi sadit nabavio sam si sve cak i metar kvadratnog lima :D da baci svijetlost znaci bas sam se potrudio..sad vas molim da se netko privat javi da mi objasni neke detalje.. hvala vam puno
 
22.01.2014
47
36
18
Ispričavam se ako pitanje postavljam na krivom mjestu,ali zanima me može li se u boxu velicine 60x60 visine 160 cm do kraja dogurat sativa? Znam da su obicno vece i zahtjevaju vecu visinu...i koliki bi otprilike bio prinos ako stavim 1-2 biljke u tako mali box sa HPS zaruljom od 250w? Znam da to ovisi o puno stvari ali neki okvirni broj bi stvarno pomogao u procjeni jel se isplati kupovat sve sto treba ili ne :/ znam da je 1gr po wattu dobra brojka za iskusne growere ali za jednog pocetnika koliko bi mogao izvuc?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
za pocetnika, ako ne bude nekog veceg sranj*, podeli to na 3 pa si tu negde, s tim da je maksimalno nezahvalno davati bilo kakve procene oko prinosa. prostor ti je pre za jednu nego dve biljke, i pre za 150 nego 250w al sa odlicnom ventilacijom moz da prodje i 250. moras trenirati biljku ako bas planiras dominant il cistu sativu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tman19
22.01.2014
47
36
18
Hvala Power,svakako sam mislio trening odradit a stavio bi neku dominant sativu :) ventilacija je dosta jaka za 250 W i ukljucuje cool tube tako da tu nebi bilo problema. A sto se tice prinosa ako mogu,kako kazes, s 1 biljke skinut 80-85 to je i vise nego sto sam ocekivao...Izgleda da je vrijeme da se bacim na posao