Auto Anubis Fems - 250 Watt HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo nakon ulozenih 2 tjedna rada i vozikanja bauhaus & friends po 20 puta i 3000kn su sad i vrata ugradena i samo jos moram filter zaheftati....samo sad imam jedan jeben problem...vrata pustaju svjetlo na sve strane ..ljevo i desno mogu jos netku brtvu smisliti ali dolje di su kotaci je komplicirano jel vrata stoje u 2 reda...hmhm...poludit ću!!!

2hofofs.jpg

51vgaf.jpg

inr9g7.jpg

1zxjq0.jpg

35nc70y.jpg

xc3rzd.jpg
 
26.10.2011
47
1
0
44
dole od folije napravi korito da nebudu plocice a samim tim ni svetlo nece prolaziti sastrane uzmes one coskove za gips zasrafis njih i zalepis beli karton nema svetlo gde da prodje
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
hebo sam mu kevu marsovku :) da...tak nesh sa foliom sam si i mislio....samo sad vec vidim da budu stalno komplikacije sta god ja radio tam....!!!
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
smokeru imas Pm na temu vezanu oko kotacica,no da se ponovim again ;) imas vijke na imbuse odmah pored kotacica pa si nastelash fino visinu po potrebi evo ti slika i nadam se da sam od pomoci bio veznao za vrata! .sto se tice biljoza odlicno i samo naprijed !!

EDIT: a sa strane ako ti probija svjetlo imas za kupiti U lajsnicu i nemash zime sa svjetlom

 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
balkan express :)

2je5yf6.jpg


LET IT FLOWER :)) danas su autosi 4 od 5 izbacile prvu dlakicu belu :) taman kad se sele pod hps sunmaster sa oba spektruma...mislim da je to najbolje sta moze autosima svjetlit :)

pozz
SM
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
eo mali update a slikice budem navečer šibnuo....biljkice sve 5 počele ljepo cvatati..4 su dobre..jedna je onak malo lazy i kasni za ostalima a i manja je....malo su mi zutkaste danas i izgledaju mi da ih hps dosta mori i troši tako da budem ipak već danas a ne sutra zaljevao i dodao pola doze hesi blooma!

ZZ
SM
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
ma sta god bilo..jebo ti to...autos i genetika..mogao sam si misliti da nije stabilna kad sam vidio kako biljke u fazi veg izgledaju kao da su od platike :p genmanipulacija pure...
otkazao sam narudjbu iducih autosa i narucio 5x skunk No1 :)) kod njega znam makar da mu genetika stoji od 1975 :p
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo čim je krenulo cvatanje krenuli su i problemi....
prvo su počeli najstariji listići odozdol zutit...Po meni cisti nedostatk N....ja gnjojio 2 puta u 7 dana sa pola doze....

qppl5i.jpg


sad mi opet izgledaju malo kao da su pregnjojene....

xp5xxz.jpg



neznam..nisam pametan...mamicu im.....šta mislite??


zz
SM
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
da je P imao bi i smede tockice po listovima i rubovima...jesi siguran da im treba dodatni P+ u pocetku cvjetanja ?... imas ga dovljno u bazi za cvjetanje, boostere dodajes tek iza 3,4 tjedna ...ovaj cisto zlatni list bi mogao biti nedostatk N a moze biti i samo stari list koji je odradio svoje ja bi bacio kartu na to jel su sve u istoj zemlji ...polako ti se pocinju pokazivati mane zajdenicke posude...a sad kad ti krenu problemi sa gnojenjem ..jedna ce mozda traziti vise hrane manje vode a druga manje hrane vise vode...kojoj ces udovoljiti :p .....dobro ti kaze not smoke biljke izgledaju koda se guse... smanji vodu... ;)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
zalivene 4 puta u 4 tjedna po 800ml vode i zadnji 2 puta dodano pola doze hesi bloom...tako da mislim da nije baš tak...a covjek koji mi dao sjeme rekao je da je P 100%....ja mislio N...drugi kazu N ili P....sad tu spika o vodi....zato je jako teško prosuditi jel svako uvjek ima drugu teoriju :)

(krenulo je kad su došle pod HPS)

zz
SM
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hps nije nista kriv sigurno :)
manjak N bi ja isto reko... zutilo lisca je normalno... ako ti je jedan takav, ne sekiraj se...
a ako vecina tako zuti to je manjak N ... to se prirodno desava u zavrsnim fazama cvjetanja a lici mi da je i kod tebe tako...
e sad je do zemlje, sjemena ili gnojiva... boo :)

edit: primjetio sam da ti to pozutio najdonji list... nemas se sta brinut, sasvim normalno... a ovako kako su se savile prema dole, to je zbog previse vode...
ako zalijevas tako kako si reko.. nepotrebno je jos folijarno zalijevati, mozda zbog toga su takve...
zalis u zemlju kad se totalno osusi i gotovo...

peace out !
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
nebih rekao da hps nije kriv..nije direktno..ali cim su došli pod 250 watt umjesto 100 trebaju vishe energije(vidjelo se po njima da su umorne prve dane nakon promjene) i crpe vishe zemlju u kojoj dolazi do nedostatka...i stime poceli zuti listovi stai.....po toj logici sam poceo gnjojiti sa bloom...a do tad nisam uopce gnjojio....