Auto Jack, Il Diavolo, Cheese Candy CBD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Il Diavola sam pognoijo punom jer su se listovi počeli gužvati i čini mi se da pod prstima dosta šuškaju, kao da im fali vlage malo, kasnije razmišljam da mi ga Snupi nije zalio pa zbog toga da je takav:fuck:, Jackovi su veći od ostalih pa sam prvo krenio od njih gnoiti, sledeće zalivanje planiram sve sa čistom vodom a sledće zalivanje početi sve gnojiti pa nastaviti do cvetanja sa Plantella listom.:vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Ovaj naj veći je samo jednom dobio 15 ml sa pet litara voode Planetlla lista pretplošlo zalevanje ( prošli četvrtak ), da mu šibnem još koju lista ili da odmah pređem na Plantella cvet onako kako piše 15 ml na svakih sedam dana ?
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Ide to meni za sada, nadam se da ću finalizirati projekt :gled: pa da okrenemo još koju :let::joint::vutra:

Šta bi u pravom prevodu značilo Ruderalis ?
 
Poslednja izmena:

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Znači to bi bila sorta kao i Sativa i Indica, nisam načisto sa tim Ruderalistom. Bio sam prevodio na googleu pa mi je pisalo izvorno, šta izvorno, šta to znači, neka definicija ?
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ruderalis ti je predak svih autoflowera,otkriven negde u Rusiji/Sibiru :)
Imao je sposobnost da procveta posle nekog vremena a ne kada se dan skrati tj bio je Autoflower ali sa jako malo thc-a u sebi pa su ga onda ukrstali sa svim i svacim da bi mu pojacali postotak thc-a a zadrzali autoflower sposobnost i tako danas imas autoflower varijante skoro svih poznatih strainova :)