Auto Jack, Il Diavolo, Cheese Candy CBD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Insekticid nije sigurno, moguće da je od Plantelle jer sa saginjanjem nisam baš dobar pa prilikom zalevanja i gnojidbe ode i po njoj, a moguće je da je od prašine koja se nakupi na kapljice tokom zore pa kada se osuše u zoru ostaju fleke, sinoć su mi psi tu bavuljali
 
Poslednja izmena:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Moj ti je savjet da ne treba onakve slike izbacivati (slika plastenika), ima previše prepoznatljivih detalja okolo. Iskreno, da je to u mojoj blizini svakako bih prepoznao tačno gdje se nalazi. Trebao si okolinu cenzurisati ili samo slikati iznutra. U svako slučaju sretno!
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Odlučio sam se da im dam 15 ml sa 4 litre vode, s obzirom da su relativno kasno počele dobijati prihrani i manje doze mislim da bi bilo dobro još ovaj put da dobiju Plantella lista da potvrdimo krvnu sliku :), sledeće zalevanje u četvrtak razmišljam sve koje su procvetale sa Plantella cvetom standardnu dozu.

E sada me interesuje dali je netko prihranjivao sa ovim 100_5080.JPG 100_5081.JPG

Uvali mi trgovkinja nisam se ni okrenuo, kaže ma kakav list i cvet ovo ti je zakon.
Ima li netko nekakvih saznanja ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nisamjaopet

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
Lici na spider mites. (crvene sitne bubice). Pogledaj na zemlji i ispod listova dal vidis sitna bijela jajasca i sitne crvene bubice. Ako te vid ne sluzi najbolje, uzmi povecalo :)
Mozes bio bix, cesnjak, cili, duhan, cimet.....ili actara ili neopitroid. Ja sam ih rjesio sa neopitroidom i drugi put sa nekim sprejem za pse....protiv buha/krpelja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Samo da uzmemo kao eventualnost, prije nego hemijom udariš pa spajderima :) ....

Ukoliko prihranjuješ folijarno, pogotovu Slavolom, može biti od toga .... Just theory ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Dobile su svoju terapiju, a bogami i ostali malčice, sutra iščekujem rezultate.

Htedoh da pogledam i otkinem list :-/, skoro na svakoj inficiranoj ima ovakvih tačkica

100_5093.JPG 100_5094.JPG 100_5095.JPG

Prihranjujem Plantellom, zalevam ih ali nekada mi zna i otići po listovima ako je to folijarno ona ima smisla što kažeš.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nisamjaopet
24.04.2015
32
62
18
bili su i kod mene unistio ih sad opet..zapazio sam ih pre neki dan kolko je to jbna gamad unistavaju pastile cede sok iz njih pritom i listovi gde se razmnozavaju jbni ostatak familije.icu cu sad sa neopitroid-actara pa cemo da vidimoo jbo spajdere pi*ke materine :fuck:
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Išao sam sada na dnevnik, brate ja kada počnem listati a tamo svega i svačega, tri dana mi treba da listam a masa nekakve zajebancije nevezano za konkretnu prpblematiku, ubija me to, čak bi i kod mene ja da mogu izbacio nebitne komentare, sažeo naj bitnije da bude jednostavnije i brže drugima koji traže bitne informacije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cakleni
06.06.2015
39
43
18
31
To su sitne larve,ovo je period kad se larve razmnozavaju i traze pogodno mjesto za jajasca Traze biljke sa puno lisne mase i kisikom za prehranu,znaci imao sam slucaj takav! Ja sam svoje spricao sa svim i svacim ali ne spadaju jednostavno,na kraju sam pokusao sa vodom za spricanje graha jer one i na grah cesto se lezu! Posle spricanja nije ih bilo ni na mapi!;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2