Auto=[NYcity, WWidow, Brooklyn Sunrise, Cream Caramel], Foto=[Lost Coast x OG] -[2016]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.07.2015
68
87
18
36
Aham taj rad znaci cuvas ih pod krovom .... Ona me najvise zanima cisto da uporedim sa mojom :D

vise ne gledam prognoze ,mnogo su ne precizni :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kiša pada trava slabo raste, kako? A u pjesmi kažu da raste :D. Heheee.

Dobro veče vutro ili nekom jutro :fuck:.
Hladno je, da. Kiša pada al je dosta hladno, u tom zecu leži grm, i zato curke laganini hiberniraju. Bilo je i mraza, bilo je i ispod nule dva jutra, ali nema kukanja. Svaka nek da po hed, imat ću hrpu hedova, pa opet dobro ;).
Uglavnom da ne zaboravim po šta sam došao. Imam neke slike, nešt sam presađivao, ustvari sve automate sam riješio i sad su vani. Juče sam...gle prođe ponoć, pa to bijaše prekjuče. Da prekjuče sam presadio još jednog BS na sajt, njemu se isti dan pridružio i BDxl, dok sam jučer presadio trojac NYC.
Prije nego stavim slike, da napomenem da su mi se 3 godišnja doba promjenila u sat vremena presađivanja, pa su zato biljke okupane kišom, boga mi i ja, a nebo proparano dugom, gle;

duga.JPG

Što bi rekli ebeš duge, di su biljke :popcorn::.
Evo i biljaka. 3x auto NYC 11-ti dan vegetacije slikano pred presađivanje, još u prozirnim tubama za lakši transport;
NYC.JPG

Big Devil XL i taj zadnji Brooklyn su iste veličine i starosti kao i ove gore tri, pa nisam imao potrebe za slikanjem, a i bio sam u blatu do guše. Zapravo, imam jednu sliku BDxl al je zapravo umjetnička :eek:, ona ispod duge u boci čami čekajući sunce;
BigDevil XL.JPG

Da nebude updejt bez updejta, uspio sam poslje kiše poslikati one prve dvije curke Brooklyn Sunrise, koje više manje stagniraju, ali drže se. Njih dvije su na jučerašnji dan kad su slikane u 19-tom danu vegetacije;
BS1.JPG

BS2.JPG

Ovo vlažno vrijeme je izvuklo dosta puževa, srećom problema nema iako njih ima svega par metara od biljaka. Skupljao sam u par navrata u kanticu i odnosio, ali nemogu, previše ih je. Prilično su siti, i veliki, oko biljki je očišćeno pa ih ne zanima baš taj smijer. Ja se nadam da će tako i ostati.
Što se tiče ovih dvorišnih one su OK, isto dosta stagniraju. Vjerovatno ću za njih morat koristiti i plantellu zelenu, iako nisam imao namjeru, ali kiša ih je isprala dobrano u tim kantama pa ne želim da budu gladne.
Eto to je to za sada, Lost Coast x OG X3 potonule u čaši i prebačene u maramice, klica je vani do sutra i sutra idu u zemlju i u box, pa se za 2 tjedna i one pridružuju ekipi na sajtu.
Toliko za ovaj put, zima je prošla, sad nam dolazi prava jesen, kiše, pljuskovi, olujni vjetrovi, pa to trebaju preživjeti sljedećih dva tjedna, tako da nema labavo, samo čeličenje na najjače.
Pisulja from
126fs3187425.gif
.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Isto je star kao i te NYC i zaista nema nikakve razlike u izgledu i rastu. Pogledaj njih i eto, takav je i on u svom 11-tom danu ;)
Svima rundu :sun2::sun2::sun2: na moj račun ;).
 

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
240
476
63
Mexico
Thanks bro ali kod tebe je puno bolji nego kod mene, kod mene je tek na prvom katu i polako krece drugi a danas je 13-ti dan ali ja sam ih u cetvrtom danu od izlaska iz zemlje odma out i odmah ih zadesilo lose vreme ... :( Ali to je sto je idemo dalje :) Ja se nadam da ce produziti vege za koji dan ali samo se nadam :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pozdrav ljudovi!

Evo jedan lagani updejt. Da budem iskren nisam sretan iz više razloga. Puževe nemogu suzbiti ni sa pužomorom, jednostavno ih je previše. Bacio jedan paket pužomora sve pojeli i došli drugi. Cigani isto tako ko i puževi, množe se ko nenormalni i sve češće viđam male garave glavice kako se motaju na putu prema sajtu.
Nekih pol kilometra od sajta su napravili smetlište i popizdio sam. To nisu ljudi, to je gamad, neznaš koji su gori jedni ili drugi, samo rade štetu i ponekad mi žao što njih ne privlači pužomor.
Ovo usrano vrijeme mi se isto popelo na vrh glave, zaželio sam se sunca. Kiša ne da pada, nego doslovno lije danima, a danas me i led uhvati i izudara me ko malog majmuna. I to počne rokat baš kad sam otišao na sajt. Aj pa sreća uspio sam ih od tog zla zaštititi.
Nije bajno, nije ni sjajno. Evo sad i vjetar dere na udare i do 60km/h. Laganini dižem ruke od sajta, prepustio sam sve automate u čvalje puževima, pa šta god bude.
Evo i slika;

Brooklyn Sunrisi 27 dan vege ;

BS1.JPG

BS2.JPG

Ima još jedan BS koji je tjedan mlađi, njega nisam uspio slikati.

Evo i ove dvorišne, 3x aWW i jedan aCC trenutno u 27 dan vege;


dvoriste.JPG


I posljednje preostale na sajtu su dvije aNYC 19 dan vege;

NYC1.JPG

NYC2.JPG

Ostao sam bez onog BDxl i bez jednog NYC, bili su zaštićeni oba i pod bocama ali su jednostavno isisani sokovi iz njih i ležali su pokraj beživotni.


Fotoperiodne su u boxu, znači Lost Coast x OG tri komada trenutno 2 dan vege;

LCxOG.JPG

BS1.JPG BS2.JPG dvoriste.JPG NYC1.JPG NYC2.JPG LCxOG.JPG

Eto toliko za ovaj updejt, sve više živaca odlazi, tako da neznam kako dalje, vjerovatno bez opiranja pa šta god da bude. Pozdrav i peace from
126fs3187425.gif
.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ne znam koji pužomor koristiš? Uslikam ti ja sutra kutiju ovog mog. Stvarno je odličan, dovoljno je jedna granula da sredi puža, a ni kiša ga ne može tako lako saprati. Bukvalno zalijepi za zemlju. A i što Ludi kaže napravi i zamke pa udri na dva fronta. Nema predaje!:thumb:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Neki plavi, brijem da je limacid. Ma nije stvar da pužomor nevalja, naprotiv super dijeluje, nego je puževa toliko puno da svaki pojede jedno zrnce i krepa ostaje mi još desetak tisuća puževa za riješiti. Trebao bih kupiti bar 10 vrećica pužomora što dođe 600 kuna, a to mi je stvarno preskupo, em mi i nije neka dugotrajna garancija. Prošle godine mi je sajt bio ledina, ove godine je narasla neka dijetelina i cijeli je pokriven njom, to im je izgleda postalo idealno stanište. Na godinu ću u rano proljeće ošpricat cijeli sajt sa ferramolom i miran sam. Sad mi je kasno za tak šta. Pivski trapovi su super, ali nedostatni za ovu količinu puževa s kojom ja vodim rat, a i usljed ove nemile kišurine bi se odmah prelili i od toga ništa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and Zelenko63

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ostaje mi još desetak tisuća puževa za riješiti
Trebao bih kupiti bar 10 vrećica pužomora što dođe 600 kuna, a to mi je stvarno preskupo

nades ko otkupljuje puzeve blizu tebe, skupis tih par tisuca i dobijes lovu za kupit puzomora, pa nek onda dodu :)

bar metar-metar i po u krug da nema trave ni zelenila i to je vec 30% posla :)
Cigani isto tako ko i puževi, množe se ko nenormalni i sve češće viđam male garave glavice kako se motaju na putu prema sajtu.
large.jpg
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Cigani isto tako ko i puževi, množe se ko nenormalni i sve češće viđam male garave glavice kako se motaju na putu prema sajtu.
Nekih pol kilometra od sajta su napravili smetlište i popizdio sam. To nisu ljudi, to je gamad, neznaš koji su gori jedni ili drugi, samo rade štetu i ponekad mi žao što njih ne privlači pužomor.

Ako je politika zabranjena na sajtu, sta cemo sa nacional-socijalizmom? Mislim da je zadnji Hitler ovako govoria... :D Svaka cast, ja san mislia da su uzgajivaci trave miroljubivija vrsta.

Tu kod mene bi ti svaka postena 'Rvatina, katolik i domoljub, zvala policiju pa bi sad pisao iz ćuze... Tako da malo lakse s genocidnim idejama.
 
Poslednja izmena:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Nemoj mi se nervirati Mr.No :)
Vrijeme nije bajno ali ojačati će one,vremena imaju i krenuti će to sada na sunce sve,pa ćemo moliti za kišu :)
A out je takav....borba živa....
Samo bez nervoze ;) :ljubav:
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ako je politika zabranjena na sajtu, sta cemo sa nacional-socijalizmom? Mislim da je zadnji Hitler ovako govoria... :D Svaka cast, ja san mislia da su uzgajivaci trave miroljubivija vrsta.

Tu kod mene bi ti svaka postena 'Rvatina, katolik i domoljub, zvala policiju pa bi sad pisao iz ćuze... Tako da malo lakse s genocidnim idejama.
Slažem se s tobom da se No malo grubo izrazio i nadam se da tako bukvalno nije ni mislio.;) A vidim i tebi nije baš jasna slika jednog Hrvata. Da bi neko bio pošten Hrvat ili uopšte Hrvat ne moraš biti ni katolik, a ni neki naročit domoljub. U Hrvatskoj žive i ljudi druge vjere, a i ateisti koji su također Hrvati.;) Znam da se ovakva pitanja ne smiju potezati po forumu, ali morao sam odgovoriti i na ovu tvoju konstataciju. Nadam se da i ti nisi tako bukvalno mislio.:D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: tririjeke