Auto=[NYcity, WWidow, Brooklyn Sunrise, Cream Caramel], Foto=[Lost Coast x OG] -[2016]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ajte jebo vas pas, đe odoste sad :) Ovaj mali "traktat" o Romima by @No Joke je nus-proizvod zgroženog ljubitelja prirode ... čovjek se gadi zagađivačima Majke Prirode...a ne sad neki Nazi-fashizam, domoljublje bla bla blaaa :djede:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Za mene oni koji se na taj način ponašaju prema prirodi nisu ljudi, neznam kako bi ih nazvao uopće. I mogu ti reć da imaju sreće da ih nisam uhvatio tamo, pogotovo matorog gancija. Dobio bi po pićiću da nebi znao šta ga je snašlo. Što se tiče rvatine i katolika, nisam katolik i sljedbenik tamnoputog iluzionista koji se zvao Isus. Odrekao sam se tih kamatara davno. Moje vjerovanje je bliže hinduizmu i budizmu, miroljubivim religijama, ne ovim ratohuškački raspoloženim.
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Mozda sam stvarno sve krivo shvatio... Sorry... Bilo mi je rano ujutro. :D

Ali po meni pozivi na tamanjenje gamadi (ljudske i zivotinjske) mi nekako ne zvuce budisticki... Kuzim da je u afektu i sve, ali ok. Recimo da razumijem. :D

Sorry opet, ja mogu pobrisati svoje komentare, da ne spamam vise (inace odlican) dnevnik. Sretno dalje.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
A ja rekoh da šteta što ti garavi nejdu na pužomor, haha :D. Nigdje nisam rekao da ih treba potamanit, treba ih samo deportirati, na neko veliko smetlište, da se osjećaju ko svoj na svome. Vrag mi nije dao mira, uzeo sam par vreća za smeće, rukavice i otišao autom tamo, pokupio tu hrpu smeća što napraviše u tri velike vreće i odfurao na deponiju. Bilo je i strvina nekih u vrećicama, zasranih pelena, boca od ulja, nekih dlaka, skoro sam se izrigao :confused:. Žao mi jadnih lisica, imam ih jako mnogo na sajtu, skoro svaki put ih sretnem kad idem u obilazak. Neki dan sam sreo matoru liju sa dječicom, četiri malecke lisičice. Ne želim ni razmišljati šta bi im se desilo da su pojeli to smeće :(.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ništa, osim što su narasle :thumb:, i čini mi se da bi najveća BS mogla krenut u cvat :). Ovo sunce ih preporodilo, a i puževi se zavukli u djetelinu, više im paše nego po suhoj ledini da puzaju. Eksperimentirao sam malo protiv puževa sa sjeckanim borovim iglicama, budem vidio kak će se pokazat. Napravih prstenje na jedno metar od svake biljke da mi nebi slučajno poremetilo ravnotežu zemlje, iza toga prsten od pužomora i milina. Sve sam ih "odčahurio" (čitaj uklonio 2/3 boca) :D, tako da su sada "free to fly" :let:. Što se tiče malih garavih isto sve pet, na pristojnoj su udaljenosti tako da nema brige da mi mogu uopće prismrdit sajtu, jer putevi u prašumu ne postoje, a i nije niko lud ;).
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Garonje kod mene u kvartu pljačkaju kontejnere za reciklažu papira, dobro im ide, sad su to novija kombi vozila s reklamama bivših vlasnika tipa motorne pile, obrti i sl.
Okrenu svaki kontejner, isprazne i pročiste okolo, nemrem bilivit, ovi gradski plaćeni reciklatori njima se ne dolazi a kad dojdu ako nije pun kon. onda im se Neda prazniti. Da nema garezi utopili bi se u smeću. Vrata od boksa (frižider) kupio sam od jedne takve skupine, muslimani po imenima, kad se već religije spominju, na periferiji imaju parcelu na kojoj rastavljaju bjelu tehniku i sl. Zanimljiv im je medjuodnos, gazda vozi mecku, ciganskog stajlinga, predstavi se imenom i prezimenom, pristojan, komunikativan, skoro pa fin čovjek, ali dok sam skidao vrata iz njihovog razgovora i ponašanja zaključio sam da se tu radi o teškom izrabljivanju, proleteri nemaju ništa, na naredbu skaču i izvršavaju zadatke, postoji hijerarhija ali lovu ima samo gazda. Tužno. I u toj bjedi postoje bjedniji
 

ganđalf

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.01.2014
159
1.898
143
Sretan grow kolega!
uvjek mi je zadovoljstvo pratit tvoje dnevnike,
sa fino probranim sortama,i neka bude masne i,
fine hedovine!!!:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Dobra večer vutro
126fs3281379.gif
.

Neki tmuran dan iza nas, kiša sipala ko iz kabla do maloprije. Ja po običaju kišne dane iskoristim za obilazak sajta jer mi je najsigurnije tako. Istina da budem mokar do kože, ali sam bar siguran da me garavi neće zaskočiti :D.
Odlučio sam da se više nemam šta ljutiti na vremenske nepogode, unatoč lošem vremenu biljke napreduju i moram biti zadovoljan. Nakon što sam riješio puževe došli su problemi sa drugom nemani, ovaj put su to fazani i krtice.
Fazan mi je na jednoj biljci spavao, malo ju je prelomio i napravio HST na njoj. Za uspomenu mi ostavio malo perija i pognojio je. Ebo sebe posrao se direkt na nju i okolo nje :fuck:. Nadam se da je neće predozirati s tim potezom. Ja sam je nekako ispravio, malko više zatrpao i pozabadao štapiće oko nje jer mi se to pokazalo do sad kao najbolje jamstvo da se fazan ne vrati na to mjesto.
Druga biljoza je također nastradala od krtice, nije strašno, malo ju je izvadila van, pa sam je vratio, zatrpao i nadam se da se bude oporavila.
Dosta laprdanja ajmo na slike:

Brooklyn Sunrise 2 komada 1 dan cvijeta ;

BS1.JPG

BS2.JPG


Dvorišne curke; Cream Caramel 1 dan cvijeta i 3x White Widow 35 dan vege ;

P5122402.JPG


Onda se vraćamo na sajt. Ona izvaljena od krtice White Widow 28 dan vege;

WW.JPG


Evo i treći, nešto mlađi Brooklyn Sunrise trenutno ko i ovaj eyessss: ww 28 dan vege;

BS3.JPG


I škicnimo :whato:: malo New York City autose x2 u 26 dan vege;

(ovoga je fazan posrao i ležao na njemu, čekam sunce da ga ispravi)
NYcity1.JPG

NYcity2.JPG


I za kraj curke Lost Coast x OG 3 komada vegetiraju u boxu, trenutno 10 dan vege i plan mi je za 5-6 dana ih seliti na sajt. Rupe i 50 litara zemlje za svaku ih čeka tamo spremno. Malo me buni njihov intezivan miris a tako su male, sve me strah da se ameri nisu poigrali sa genetikom pa ih malo modificirali. Čim otvorim box osjete se, a tak su male. Čak su i trihomi prekrili lišće pa imaju srebrnkast odsjaj vidljiv na slici. Jako jako čudno za tako malene biljkice;

LCxOG.JPG

LCxOG box.JPG

Thumbići ;);
BS1.JPG BS2.JPG P5122402.JPG WW.JPG BS3.JPG NYcity1.JPG NYcity2.JPG LCxOG.JPG LCxOG box.JPG


....i to bi bilo to. Ostajte mi dobro, nedajte da vas prcaju raznorazne nemani, i čuvajte živce, potrebni su za svakog outdoor growera.
Do sljedećeg puta Peace from
126fs3187425.gif
.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Tarzi gledao sam nekim tupavim povećalom 20x i izgleda slično, samo su zdepastiji i okrugliji, moguće svašta. Brooklyni i WW su izuzetno zahvalni autosi, njih ništa nemože usporiti i nema istezanja, internode skroz normalne duljine što mi nije slučaj kod Caramela. Ti nikako da kreneš s tom plantažom :D, baš si se uljenio. Prošle godine sam fotose počeo zadnji dan u petom mjesecu pa se zajebo, bili skroz mali, od tad nema više opuštanja ;) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
01.07.2015
68
87
18
36
dal je tol'ko lud taj fazan :D

Ove male u boxu su nekako metalik zelene , bas us ql ... i jos nesto znam da nisu "moja posla" ali zasto kad vec imas i mozes u bast(dvoristu) da gajis nosis na sajt u vukojebinu? nekako mi nema smisla ..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Znaju fazani radit probleme ako ih ima mnogo na sajtu. U mom slučaju ih ima zbilja puno, svaki put naletim na minimalno desetak njih. Nije da oni to namjerno rade, nego vole jednostavno zaleći i odmoriti pa se zna zadesiti da zalegnu na neku biljku.
Ovo drugo, strah brate, nije isto pao ti sa 4 ili sa 15 biljaka i iz tog razloga nejdem sa više od 4 u dvorište, i nikad fotoperiodne jer mi je zid koji me dijeli sa susjedom samo 2,10 m. visine pa lako izvire preko.
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Pratim definitivno radi cream caramela,moj je u 34tom danu,već 5 ili 6 dana u outu preživio je nekak ove vremenske nepogode,sad još molim boga da preživi današnji dan jer vjetar nije normalan kako šiba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.398
28.015
1.098
Trøndelag
strasno sa cim se sve mi groweri moramo boriti :D ali sve su to cari growanja.
sori no joke na ot,ali ovo sa fazanom me jednom podsjetilo na moj bliski susret sa srnom koja me je u skoku sa brda preskocila. stari moj,kako sam se tad u*rao,srce mi je otislo u petu haha.
nakon toga stoji ona,stojim ja i gledamo se a ne znas ko ima vise straha u ocima. A jednom sam zatekao divlju patku na sajtu,kako me scimala,ne bude ti svejedno u tim trenutcima uvijek pomislim na dvonogog balegara :D
volim pratiti tvoje dnevnike jer su bas orginalni,sretno dalje i puno :sun2: