Auto=[NYcity, WWidow, Brooklyn Sunrise, Cream Caramel], Foto=[Lost Coast x OG] -[2016]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Tu čudnu, kak je ja zovem ribizla sam skinuo prije neki dan, jučer je teglirana. Nevjerovatno kakav fin dim, isto kao i prethodna, nešta posebno, tropsko. A high je nešta najpozitivnije, smiješak od uha do uha, fin zujaž, i totalni uplifting efekt.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Namaste
5735.gif


Brooklyn Sunrise numero #3, likvidirana danas u predvečerje. Trihomi na 30% amber, fino orošena, sočna, voćna i sve to skupa. Izginula je u 46 danu cvijetanja, ako je kao njene prethodnice, po mirisu bih rekao da jeste, onda je zabava zajamčena :D. Objesio sam je za krušku dok je mrak, nek je vjetar šiba malo:

P6302744.JPG

Prava je bucka, nema šta ;) .
Automati idu kraju lagano, to je bio zadnji na sajtu, još dvije udovice doma skinem uskoro i čiribilibela mare moja :joint2:.
Toliko za ovaj put i Peace from
126fs3187425.gif
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Namaste Vutro
5735.gif
.
Jedan kratki rezime današnjeg dana o_O.
Još jedna gospođa je smaknuta, riječ je o starijoj dvorišnoj auto White Widow koja je bila u 47 danu cvata:
tavan sušenje.JPG sušenjeww.JPG

Šta reći o njoj, osim da sam zadovoljan hedovinom. Full tvrdi i kompaktni hedovi, predivno osuti trihomima. Ubrao sam ju u trenu kad je tek 20% trihoma bilo amber, računam da će u teglama dozrijeti taman. Plijesni je bilo, ali ništa zabrinjavajuće, svega 3 grama mokrog je otpalo na plijesan, tako da sam zadovoljan.

Tako da ostajem na jednoj jedinoj biljčici u dvorištu, ostala je ona najveća auto White Widow, danas je flushana sa 150 litara vode, naredna 2 dana je još vanka da se posuši zemlja, a nakon toga ide 48 sati u mrak. Ona je trenutno u 47 danu cvata i kad se zbroji sve ukupno past će negdje u 52. danu. Evo malo slikica:
autoww.JPG
WW main Hed.JPG
macro1.JPG
macro2.JPG
macro3.JPG
macro4.JPG

Uglavnom sve ide po planu i programu. Na sajt u obilazak foto pičoka nisam išao. Bio mi je plan danas da ih obiđem i zalijem, ali jutros me kiša spasila pa odradila to umjesto mene, tako da vam dugujem njihove slike u sljedećem updejtu.

Thumbići:
tavan sušenje.JPG sušenjeww.JPG autoww.JPG WW main Hed.JPG macro1.JPG macro2.JPG macro3.JPG macro4.JPG
Do sljedeću puta pozzz i Peace from
126fs3187425.gif
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hehehe....ovo kod tebe kao Santa Barbara,neznam gdje ih nalaziš više :)
Šalim se malo...a i možda sam mrvicu ljubomorna pa moram tako hehe :rolleyes:

Predivan dnevnik Mr.No,gušt za pratiti :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
398
1.791
143
79
Sumarak
Ma druze s tobom nema sale. Svaka cast, inace nesto automate ne volim, ali sam ljubomoran sad na tebe ehhe. Ti vec deres svoju vuvu i to voda mi ide na usta za tim hedovima :) Sretno dalje druzee
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Namaste Gospodo
5735.gif


Žena, majka, krmačica je ošla pod nož. S njom završavam štoriju autosa i posvećujem se oko tri foto pičoke Lost Coast x OG. Njih opet nisam slikao, haha :D. Budem za koji dan, uglavnom fine su i uvjek su žedne ko da lopoče uzgajam jbt. :fuck:.
Da skratim priču, dotična gospođa auto White Widow...

aWW.JPG

ww hed.JPG

...posljednja preživjela od svih autosa i mnogo ugodno iznenadila dobrim urodom ;). Zadnjih 48 sati je provela u mraku i to je njena posljednja slika na životu. Došlo joj je pravo vrijeme, trihomi fino zakrvarili, hedovi kameni, masivni, orošeni, mirisni i sočni. Jutros je eutanazirana u svom 52 danu cvata. Otrimana za nekih 4 sata i obješena na lagano sušenje (na slikama je sve meso na sušenju od dotične gospođe):

sušenje.JPG
meseko.JPG
mesina.JPG

Thumbići o_O:
aWW.JPG ww hed.JPG sušenje.JPG meseko.JPG mesina.JPG


Uspijela je doći do kraja bez trunke plijesni, zbog tog sam posebno sretan :D.
Eto ekipa, autoflower session uspješno završio, druškamo se dalje uz foto ribe. Tako da do čitanja i Peace from
126fs3187425.gif
.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Stvarno je odlična udovica ovako debela i masna.Ja sam isto sada naručio.Svaka čast,sa uživanjem pratim.Namaste sensei...:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
02.07.2009
103
174
43
Daaj da vidimo te indike od 3 metra. :) Bas me zanima kako će ispasti, jer i ja imam u planu LCXOG.
Najviše zbog:
"The potently euphoric effects can sometimes skid into anxiety with large doses, so novices should approach this OG with some degree of caution."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Majstor No, super uzgoj i finale, nadam se jednom i sam uzgojit takve automate, koliko veliš zganaca treba pojesti? :clap:::gled:
Kolega @StepaTHC spomminje 3m. nisu li tvoje na 3-5m i 1-3kg bazdarene ili sam nešto propustio? :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
@1310 različiti izvori navode različite informacije. Neki pišu 3 do 5 metara, neki pišu do 3 metra. Iskreno vjerujem da za tak nešta je potrebna rupa od bar 200 litara i svakodnevno navodnjavanje.
@StepaTHC uglavnom indike dominant sa visokom pontencijom THC znaju biti okidač anksioznih napadaja, pa je uglavnom umjerenost recept za dobar high. Koji god OG da sam probao imao je mnogo jak high, gotovo paralizirajući.
Što se tiče ovih mojih, one su svaka u 40 i nešt litara zemlje, iz tog razloga i nisu nešta prevelike u ovih 2 i pol mjeseca vegetacije. Svaka je 5 puta topirana i koliko primjećujem pomak je u širinu mnogo veći nego u visinu. Svaka ima oko 12 glavnih grana i raste u obliku grma. Najvišlja je 1,60 m , a najniža 1,20. Vjerovatno bi i bile veće da nisu topirane, ali s tim bih riskirao lomove usljed jačeg vjetra. Ja sam zadovoljan kak je, i da više ne narastu opet će biti mnogo hedovine jer su odlično formirane i vegetirane.
Najveći problem će biti to što za tjedan dana ostaju prepuštene prirodi na 45 dana koliko mene neće biti, hoće li to preživjeti pitanje je, od njih 3 siguran sam da bar jedna hoće, ali ako udare suše neće ništa ostati od njih jer po svemu do sad pokazale su se kao izuzetno vodene sorte. Slike budu sutra ili preksutra, samo opušteno ;).
 
02.07.2009
103
174
43
Biće to dobar test, samo je šteta.... :popcorn::
Moraš da smisliš nešto, makar da im daš neku rezervu da im se nađe. Ako je izvodljivo na tom mestu.

Kakva je klima tu kod tebe? Ima li kakve vode, da ne kažem obale? :)
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Sretno sa indikama kolega , izmisli neki tank kako bi dobili svoj obrok nadam se da ce preziveti i sretno

p.s sa automatike si razvalio cekamo info za indike poz
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
@StepaTHC klima je surova slavonska, kad upekne oči ti iskaču, ko u pećnici :eek:. Pustinjska bolje rečeno, tako je bar prošle godine bilo, ove godine najavljuju isto tako opako, na meni je da se nadam da griješe. Neda mi se smišljati išta, nadam se da će zeolit dat svoj maksimum i uspješno ih održat na životu. Pokazao se dobro prošle godine, ma samo pozitivno razmišljam i pozitivno će da bude ;)