Auto=[NYcity, WWidow, Brooklyn Sunrise, Cream Caramel], Foto=[Lost Coast x OG] -[2016]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
sve izgledaju mrak, od widow u kantama do ovih topiranih a imaju koliko jos, 2 mjeseca rasta barem.odlicno:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pozdrav ljudi, e evo samo neki polu updejt :makaze:.
Jbg. plijesan ili buđ kako god hoćete je bila nemilosrdna prema meni, tako da juče padoše dvije naj starije tete. Cream Caramel i mali indika feno Brooklyn Sunrise. Malo sam i ostao zatečen kad sam samo nakon 30 sati došao ponovo u posjet na sajt tome BS-u kojeg sam planirao skidati. Plijesan ga napala ebački, doslovno je bilo kopkaj tu, iščeprkaj tu, sjeci to, pinceta ovamo i onda kad sam vidio koliko sam odstranio sam rekao sam sebi da je bolje sasjeći odmah nego da sutra dođem i ne nađem ništa zdravo na njoj.

Tako da je Brooklyn Sunrise broj 1 skinut u 70-tom danu ukupno nakon 40 dana cvijeta, slika nakon 24 sata sušenja, 1/3 ošla u plijesan:
Brooklyn.jpg
BS macro.jpg

U toj cijeloj priči zbog istog razloga je nadrapala i Cream Caramel potpuno iste starosti i dana u cvatu. Kod nje sam plijesan primjetio prije 4 dana, pa sam palio brenerom, čupkao i čistio ali bezpomoćno. Jučer sam je također skinuo i suši se u podrumu na eazy:
P6172639.JPG

P6172642.JPG

Caramela mi je pod nosom pa se nije stiglo proširiti toliko, ali je bilo dosta progresivno i plijesan je uzela 1/10 od ukupnog.
Što se tiče ostalih biljaka, hmmm ni tu više nisam siguran kak će se razvijati situacija. Jedan Brooklyn mi pod mikroskopom pokazuje da su full mutni trihomi i to gotovo njih 80%, ali je problem što nema hedova. Puna kaliksa razbacanih na sve strane, jbg. ja sve čekam kad će kad će a čini mi se da je neka retarduša tj. neki mutavi mutant od nje ispao, pa bih je trebao skidati i šišati jer će mi zagoriti :D.
aNYC i Zadnji BS su dobri, malo taj zadnji BS je imao buđi i odtranio sam i nije se širilo za čudo.
U dvorištu imam problem kod još jednog WW, danas sam iščeprkao isto dosta plijesni, planirao sam ga skidati za tjedan dana, ali ako sutra vidim da plijesan napreduje i on će pod nož.
Uglavnom eto tako, berba pa berba pa berba i trimanje, pa trimanje, i još trimanja i tako iz dana u dan.
I ova priroda nije fer, ja se toliko borim za nju a ona meni vraća tu neka gljivična oboljenja biljaka :fuck:.

Evo još i ove tri aWW pičoke, za sad prve dvije zdrave, nadam se da će tako i ostati do pravog kraja.
P6172650.JPG
Bio sam ljut kad sam vidio šta me snašlo, ali danas kad sam probao taj BS sam postao sretan. Jest da je posušen svega 24 sata na naglo u potkrovlju, ali totalni vašar u glavi, nije mi se dalo ni ustat pišat 2 sata.
Ostali BS-ovi će imati definitivno kako ga i opisuju uplifting effekt jer su oni povukli full sativa fenotip.
To je, to, javljam se kod sljedećeg :makaze:.
Peace from
126fs3187425.gif
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
A hebiga No,i ja danas skinuo autosa u 47. danu cvetanja a bio na terasi na trećem spratu gde ima vetra ko u priči a i zaklonjen je bio od kiše a opet se pojavila buđ :(
Čestitke na spašavanju :clap:::rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Spore buđi su svuda oko nas,dovoljno je da joj se samo na kratko stvore idealni uslovi i uhvatiće se.
Nije joj potrebna kiša,ovaj moj automatik je bio na terasi zaklonjen od kiše i imao je vetra,znači odlična cirkulacija vazduha a opet ga napala buđ...nema pravila.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Bilo je 7 dana gadno vrijeme, temperature preko 30, pa naleti oblak istrese kišu i za 5 minuta prži opet 30. To je bila konstanta cijeli tjedan. Noći su bile strašno vlažne i jednostavno je neizbježna buđ u zadnjoj fazi cvata, bez obzira što je vjetrovito vrijeme ništa nije pomoglo. Red kiše, red sunca to je smrt za vutru u završnoj fazi. Samo kiša i umjerene temperature nisu problem, al kad se u par sati izmjene 3 godišnja doba to zna biti zaebano.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Namaste društvance
5735.gif
.
Sjetio se danas ponijeti fotić na sajt, jbg. sad se sve svodi na što češće obilaske i borbu sa buđi na autosima.
Uglavnom ponio sam fotić najviše da vam pokažem slike te Brooklyn Sunrise koja mi je skroz čudna, neki zajeb od biljoze, vrag bih ga znao :fuck:. Evo mali pregled toga što sam poslikao:

Brooklyn Sunrise:
O ovom čudu govorim, biljka ima calyxa razbacanih ali skoro nigdje pistila. Sva je neka bobičasta u 3pm. ko da sam ribizlu posadio. Što je najzanimljivije s obzirom da joj je kraj uskoro, trihomi većinom mlječni, mali dio ostao proziran i mali dio dobiva amber notu, a niđe heda :confused:, haha. Ma pogledajte i sami:
aBS1.JPG
Iz bližeg to izgleda ovako o_O:
P6182656.JPG
P6182657.JPG
P6182659.JPG
P6182660.JPG
P6182663.JPG
P6182665.JPG

S obzirom da je taj Brooklyn više manje nova sorta od DP zaključio sam da i nije nešta stabilne genetike. Čitao sam i malo po stranim forumima iskustva i dosta njih hvali dim ali zamljera na tome što mu svaka izgleda drugačije, a mnoge nikako da nabiju hedove. Trpat će se kaliksi u frulu, šta je tu je :joint2:.

Evo i njene susjede, isto Brooklyn Sunrise:
Nije ni ona sasvim normalna, sva neka nakostriješena, šta ti ja znam.
aBS2.JPG

New York City-ja nisam slikao, ona se dobro drži, skroz pristojna cura, isto tipičan sativa look. Svi automati su dijelom bili zahvaćeni buđi, ili počinje po malo. Najviše kreće iz trim lišća, i neke smeđe fleke tipa hrđa po tom istom lišću. Kod ovog prvog aBS-a ima i pokoji calyx da je isušen i smeđ. Za to se i borim lavovski da ih održim što duže na životu. Jbg. više nema špricanja ni kemijanja pa se oslanjam na ručni rad; pinceta i škarice ;) .

Da nebi bilo eeeee di su fotoperiodne pičokeeee! Evo, samo dvije sam uslikao u prolazu, obje visoke nešt preko metar, razgranate dobrano s obzirom da je svaka topirana oko 5 puta, i ništa im ne fali za sada.
Lost Coast x OG motherfuckerice :D:
LCxOG1.JPG

LCxOG2.JPG

THUMBIĆI o_O:
aBS1.JPG P6182656.JPG P6182657.JPG P6182659.JPG P6182660.JPG P6182663.JPG P6182665.JPG aBS2.JPG LCxOG1.JPG LCxOG2.JPG

I eto kakvu posluku porati osim borba, borba, berba, berba, pa borba i nakon borbe berba :makaze:.
Drž'te se, ne dajte se i Peace from
126fs3187425.gif
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
ista stvar se meni dogodila prije 2 sezone sa auto ww od pyramida,gledao ju u cudu do kraja i mislio tko je tu blesav :zvezda:: , sto ti kazes bas ko ribizla :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Namaste
5735.gif

Kratki pregled situacije o_O.
Jučer su još dvije pale pod :makaze:, tako da nakon one prve Brooklyn Sunrise i druge Cream Caramel došlo vrijeme i za sljedeću žrtvu. Tako da je jučer likvidirana i druga Brooklyn Sunrise pičoka koje je furala ribizla look. Čudan feno totalno, pokazala je potpunu zrelost, trihoma više od pola je amber iako ima bobice bez pistila umjesto hedova.
Znači Brooklyn Sunrise numero #2 , skinuta u 45 danu cvijetanja;
ribizloneri.jpg
BS ribizle.JPG
BSkao hed.JPG

Ostavio sam sve zašećereno trim lišće zajedno sa bobicama, bit će zanimljiv dim ako je suditi po mirisu koji je totalno sladak, tropski :D . Budemo vidjeli ;).

Uz tu gore navedenu ribizlu otišla je pod nož i jedna, točnije najstarija udovica iz dvorišta. Borio sam se dosta sa plijesni, na kraju je plijesan zahvatila stabljiku i par grana i to je bilo presudno. Nisam više htio čekati tako da gospođa auto White Widow numero #1 biva ubijena u 43 danu cvijeta;
ww sušenje.JPG
wwkobaje.JPG

wwhed.JPG

Kod nje su hedovi fini tvrdi, baš kako ja volim, sočno totalno :drull:, za par dana je budem oprobao ;) .

Od preostalih koje također broje svoje zadnje dane ostaju dvije auto White Widow u dvorištu, jedna auto White Widow na sajtu, jedna Brooklynka i jedna NYC na sajtu. I normalno 3 fotoperiodne pičoke LCxOG.
Ehh, ja od tog slike nemam, teško se probit do sajta od komaraca, ali evo dvije gospođe aWW vas pozdravljaju:
WWdvorište.JPG

To je to ekipa, odoh :spliff:. Pozdrav i Peace from
126fs3187425.gif
.
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Prskaš li kakvim fungicidom, ili si riješio da skidaš.... bez ikakvog špricanja ???

Preporučujem Signum 500, totalno mi je zaštitio Jack Herer biljke last year, a svi znamo da je Jacky man podložan plijesni
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ooo doktore, poštovanje
1-20070210065344.gif
. Ma kakav crni Signum, karenca za vutru mu je 3 tjedna, a ovdje nema još mnogo do kraja, 10-15-tak dana maksimalno ;). Inače ne kemijam u cvijetanju, samo ručni rad sklanjanja plijesni i to je to. Ipak će to završiti u plućima pa nije mudro za kemijanje.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Namaste Vutro
5735.gif
.
Možda sam dosadan sa updejtima, al tako to ide, kako glave padaju tako izvještavam ;).

Ajmo pregled laganini, ko je koga, zašto, zbog čega i tako to.

auto White Widow, ona mala sa sajta u svom 37 danu cvijetanja izložena opakom napadu hrđe (gljivično oboljenje lista). Danas sam je pronašao kako masovno gubi lišće i počinje plijesniviti, pa sam to morao srezati u korijenu i jednostavno skinuo sam je. Prije skidanja sam škicnuo trihome, bilo ih je raznoraznih, pa se nadam da će valjati. Evo je, prije skidanja, macro i nakon trimanja:
aWW.JPG
aWWhed.JPG
awwOt.JPG
aWWotrimana.JPG

Eh eto i nakon što je udovica pala, bacim oko na auto New York City koji je u 44 danu cvijetanja znam da bi mu moglo biti i vrijeme. Bacim oko, vidim i njega neka plijesan počinje, calyxi se suše sami od sebe. Uzmem mic pogledam trihome, i reko pobježe mi skoro. Preko 50% ih je amber, možda čak i 70%, jbg. zaboravio sam da bi joj trebalo biti vrijeme, pa sam je capnuo. Evo posljednje snimke na životu i poslje šišanja:
NYC.JPG
NYCotriman.JPG
NYCclose.JPG

Nakon toga, bacio đir i poslikao ostatak pičoka na sajtu po opakoj vrućini. Skoro sam kolabrirao u par navrata, pa sam pomislio ko bi me našao da se srušim od vrućine usred ničega, vjerovatno lešinari :D.
I tako naletim na staru gospođu Brooklyn Sunrise koja je posljednja preživjela od svoje vrste. Ona je trenutno u 41 danu cvijetanja i dosta se dobro drži za svoje godine, odoljeva udarima gljivičnih boleština i trudi se da me zadovolji, tako da je ostavljam na životu:
BSlast.JPG

I uz ove automatske gospođe sretoh i tri mlađe curke i sve tri se zovu Lost Coast x OG, simpa curke i uvjek žedne. Dajem svakoj 2 litre svaki drugi dan, dvije koje su bliže dijetelini su super, dok jedna koja je u suhom raslinju objesi lišće od žeđi svaki put kad dođem. Predpodtavljam s obzirom da je sav korov, trava, na dijelu gdje je ona suh, nema ni puževa, pa vjerovatno nema ni podzemnih voda baš na dohvat. Uglavnom jedna voli popit više nego sunca vidit. Sve tri su u 56 danu vegetacije:
LCxOG1.JPG
LCxOG2.JPG
LCxOG3.JPG

I to je otprilike to, ove dvije gospođe iz dvorišta nemam potrebe slikati jer ih ima u posljednjem updejtu. Tri automata ukupno i dalje na životu. Dio ih visi na tavanu, dio je već u teglama, a dio u mojoj fruli :joint2:.
Toliko za ovaj put, evo vam Thumbićijada:
aWW.JPG aWWhed.JPG awwOt.JPG aWWotrimana.JPG NYC.JPG NYCotriman.JPG NYCclose.JPG BSlast.JPG LCxOG3.JPG LCxOG1.JPG LCxOG2.JPG

Mnogo trimam, slabo jedem, tako da idem nešt zameziti. Neznam jel sam šta zaboravio, valjda nisam.
Peace from
126fs3187425.gif
 

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
832
93
35
Ide to super,svaka cast saljivi.
Sto se tice ove pune kaliksa isto se i meni desilo prosle godine,nisam znao sta je. Nista mi nije bilo jasno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke