Auto=[NYcity, WWidow, Brooklyn Sunrise, Cream Caramel], Foto=[Lost Coast x OG] -[2016]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Namaste Vutro
5735.gif

Bio danas zaliti ribe, svaka dobila 6 litara. Super su, malko žedne al šta je tu je. Gladne nisu jer su prije 3 dana dobile 100ml. plantele na 6 litara vode. Nema žutih listova, puževi krepali, skakavci ih ne diraju, sve u svemu OKejčić ;). Evo slika, znači Lost Coast x OG tri gospođe trenutno u okruglom 70-tom danu vege:

LCxOG1.JPG LCxOG2.JPG
LCxOG3.JPG


Toliko za ovoj put, bit će još jedan updejt prije nego pođem na godišnji, evo vam i thumbići:
LCxOG1.JPG LCxOG2.JPG LCxOG3.JPG

Uživajte i Peace from
126fs3187425.gif
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Imam yaru i tu kod mene, našao sam, budem uzeo za cvat kad se vratim s godišnjeg, ako ih zateknem na životu ;) .
 

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Nema sanse da prezive 45 dana bez vode, meni su se par biljaka osusile nakon samo 7 dana bez vode iako je jezero samo 30 metara od njih bilo, budimo realni mesec i po dana po ovim tropskim vrucinama bez vode da prezive bilo bi to svetsko cudo.
ja ne bi isao nigde dok to ne izguram do kraja.
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Meni se moja foto buni nakon 5 dana što je nisam zalio po ovim vrućinama. Svjetliju put dobije automatski. Evo jedino da nabacis neko sporo otapajuce gnojivo na površinu zemlje. Ima sad dosta takvih gnojiva kod nas. U srijedu su rekli kišu kod nas pa će nas to spasiti ak bude istina.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
@No Joke zar nije prošle godine bila ista situacija, nakon što si se vratio jedne su se skroz spržile i osušile, a čini mi se neki super skunk ili šta već je preživio ono skroz zdrav i zelen
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jeste, lani je bilo na istom mjestu. Samo se mednes osušio, a super hash je puna 43 dana bez kapi vode izdržao, potpuno zelen bio. Još je prošle godine bila suša i svih 43 dana nije bilo kiše, nadam se ove godine da neće biti tolika suša i da će se istrest bar jednom u 10 dana. Za sada je vrijeme nestabilno, a lako moguće da će se nastaviti i cijelo ljeto. Svaka će dobiti 12 litara vode prije polaska, stavit ću slamu oko korijena, zeolita ima u miksu, i nadam se najboljem. Nije nikakvo čudo, imao sam već u par navrata iskustva da su preživjele dugo bez vode, nemojte trabunjati ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Namaste vutroljupci
5735.gif
.
Osvježilo konačno malkice, još se čeka kiša, al je bar sparinčuga popustila. Reko čisto da nabacim neki kratki rezime prije nego vas počastim svojom dužom odsutnošću :D.
Autosi su svi osušeni, sve teglirano. Ukupno 490 grama suhog od 9 biljaka, moglo je i bolje, al šta je tu je, ja sam zadovoljan kako god da je ispalo ;).
Zadnjih 3 dana intezivno obilazim Lost Coast x OG ribe. Vidi se da im godi svakodnevno zalivanje. Danas su me dočekala uzdignutih listova zdrave i vesele. Prekjučer, jučer i danas svaka je dobila po 6 litara vodice plus što je danas svaka dobila 80 mililitara plantele u toj vodici. Grane sam zaštitio izolir trakom, sve su povezane za glavnu stabljiku i međusobno, a i ojačao sam čvorišta grana izolirkom, tako da ih osiguram u slučaju eventualnog nevremena i jačih vjetrova dok me nebude bilo. Nabacio sam i slamu po površini uz stabljiku i oko svake sam slamom pokrio pola kvadrata, nebi li se zemlja manje isušivala. Sada dolazi par hladnijih dana uz ponešta kiše, to će im odgovarati, a odgovarati će i meni.
Sad su zdrave, sretne, site, napojene, zaštićene, osigurane i prepuštene majci prirodi. Nadam se da će sve biti ok ovih mjesec i pol dok me nebude bilo i da će me dočekati sličan scenarij kao prošle godine sa super hashem :). Mislim pozitivno, to je najbitnije ;).
Da ne dužim evo slike od sve tri dive, trenutno u 75-tom danu vegetacije:

P7142791.JPG
P7142793.JPG

P7142795.JPG

Thumbići:
P7142791.JPG P7142793.JPG P7142795.JPG
To je to ekipa, udaljavam se od tehnologije, posla, televizora, kompjutera, pametnog telefona i ostalih kerefeka i prepuštam se prirodi i društvu uz more, sunce, janjetinu i :joint2:, a ako vidim nekog lovca na pokemone utopit ću ga :D. Budite mi dobri i pametni, nemojte na sunce bez sombrera i laganini :joint2:. Do sljedećeg pisanja krajem 8-mog mjeseca..Peace from
126fs3187425.gif