Auto Pink Grapefruit- Defolijacija, Lst, lollipopping on my way

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
zbog novonastalog roditeljstva, blizanaca i obaveza koje su bukvalno danonoćne, ne stižem ni do wc-a, a kamoli da se posvetim biljkama, tako da ni na ovoj curi ne stižem da odradim ono što želim, a usput sam napravio ozbiljnu grešku sa zalivanjem, jer sam ređim i obilnijim zalivanjem hteo da uštedim vreme, ali sam pritom potpuno smetnuo s uma da mix sadrži veliku količinu zeolita i coco chipsa, (plan je bio da zalivam po malo) pa mi je zemlja u donjim slojevim konstantno bila vlažna na jadnih 23c u boxu, što je dovelo do toga da cura ima kanže, klonulost...priličnu bezvoljnost. S obzirom na situaciju, teško da ću se moći posvetiti u punoj meri i njoj i novim curama u boxu.<s ovom ću rizikovati i pustiti je da se suši koliko god da treba, a sa nove tri lepotice iz drugog dnevnika probaću najbolje što mogu uz minimum najosnovnije pažnje. Ko bi je znao da je ovako zajebano biti Tata Brada! :crazyd:
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
jasna stvar... :) al da sam se zaigrao-zaigrao sam se opasno! Još ja mislio da će mi grow biti zanimacija kad se rode klinci, kad ono tek sad uviđam koliko i minimum pažnje prema nečemu traži vreme i odricanje. To što kažeš, kume, da nekako odradim ovo pa ohladim glavu do proleća sa klincima u ringu. ;)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Iako je biljka pre desetak dana zvanično bila otpisana, uništena; ostavljena u uglu boxa da mirno dočeka svoj kraj, ipak sam danas odlučio, umesto da zatvorim ovaj dnevnik, da stavim update jer vidim da se bori, izgleda bolje i u dva dana sam primetio značajan pomak u cvetanju iako je poslednje dve nedelje stagnirala i spremala se da rikne. Povratak česmovači je uticao i na nju, čini mi se...a za dalje, držim joj palčeve. :) 20160114_000933_Fotor.jpg 20160114_000952_Fotor.jpg 20160114_001005_Fotor.jpg 20160114_001019_Fotor.jpg