Auto Pink Grapefruit- Defolijacija, Lst, lollipopping on my way

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
HARVEST! :makaze:
Ipak sam te poslušao @Creative ali i odlučio da mučenici prekratim muke. Daleko je ovaj grow od uspešnoga, ali ne stidim se ni takvih neuspeha, niti činjenice da ću to podeliti sa svima ovde. Imao sam zaista bogatu godinu iza sebe i dovoljno kvalitetnih biljaka, pa mi ovaj loš start godine ne može pokvariti opšti utisak i zadovoljstvo growanja. Ni ovo ne mogu smatrati neuspehom, jer biće tu cveća i dima barem za utehu... Roditeljstvo, obaveze, eksperimentisanje sa zemljom i brzopletost u nekim situacijama, neki su od razloga što je ova godina počela klimavo. Nadam da sam otklonio probleme koje sam imao i da će već sledeći grow izgledati puno bolje. Sada u boxu imam još 4 biljke, od kojih su tri pretrpele posledice gore pomenutih okolnosti, dok je Auto Anesthesia jedna zaista lepa biljka, koja će, nadam se, bez problema izgurati do kraja i učiniti da početak godine ne izgleda baš tako strašno.:) Živi bili! P1310167_Fotor.jpg P1310168_Fotor.jpg P1310172_Fotor.jpg P1310176_Fotor.jpg P1310178_Fotor.jpg P1310180_Fotor.jpg P1310181_Fotor.jpg :vutra:
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Sastav zemlje pre svega, ph, zadržavanje vode...ko bi znao više. Biljka tretirana potpuno isto, samo u Terra magmi nije pokazala nikakve probleme...i što se mene tiče, nema više zeolita, coco chipsa i ostalih dodataka...zemlja+ prelit i nema greške. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
SMOKE REPORT
Prilično dobar dim s obzirom na okolnosti. Voćkasto ali pomalo i gorko u grlu. Lepo podiže prvih pola sata, ne umara, pokreće jezik, a zatim opusti lepo...milina za gledati film. Eto, ukratko. :D
Nažalost, nisam uradio ništa od planiranog i dobro da je biljka uopšte i stigla do kraja.
Ovaj dnevnik može u ZAVRŠENE.
POZDRAV ZA:vutra: