Auto Wembley indoor,1st grow hps150 by @pipac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
sretno, moj box ima tvornicki reflektirajuci materijal za podlogu, valjda nebi trebalo bit problem. A i sad se vise ni ne vidi od biljoza. :watch: Ako hoces da ti ne bude reflektirajuca stavi na to recimo gumeni auto tepih, da ne skidas foliju. Gumeni tepih je odlicna stvar za ispod posuda. ;)
 
Poslednja izmena:

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
38
E ljudi hvala svima na podrški i savjetima,ugodno sam iznenadnen koliko vas je saralo po temi! Da neodgovaram pojedinačno ovako ću riješit dileme vrlo jednostavno! Folija je dole jer sam svuda stavljao pa sam i tu bubnio!jbga nisam nigdje naletio da to nije dobro a vidio sam na nekim sličicama boxeva da stave ljudi! A 12\12 stavljam isključivo iz razloga da pojednostavim sebi proces i da si nedam previše prostora da nešta sje..m! A i ovako kontroliram uvjete jer sam doma dok lampa radi pa sam malo sigurniji da je sve OK! I disi marihuana farmeru stara mrcino! Usput moram rec da mi je marihuana dosta pomogao oko sklapanja i nekih zamjena pa bi mu ovim putem javno zahvalio! Ako nešta nisam odgovorio večeras ću detaljnije još!(p.s.ništa se nije izborilo iz zemlje i upalio sam lampu danas da to malo poguram!skoro sam zaboravio najbitnije!)
 

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
38
Evo malo tehnicki podataka! Temperatura u boxu je 28,5 c,u sobi je 24 a vlaga u boxu je oko 50%! Mala se još nije probila! Pod lampom je sad 5 sati i malo sam još skinuo zemlje iznad sjemena da prije izdaje! Nesmijem puno prckat da je nesasjecem u startu!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nije problem što si razgrnio,samo nemoj previše i uvijek pazi da ne oštetiš klicu...sad je najosjetljivija faza kad biljka izlazi iz sjemenke i tu najlakše možeš napraviti štetu..a što se tiče folije na dnu,ja nisam imao problema dok sam imao foliju na dnu...to ćeš morati pričekati da se javi netko tko je imao takvih problema da razjasni šta i kako. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pipac1986

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
38
2015 NEW All-purpose Temperature Controller Digital STC-1000 With Sensor i Black Infrared Ceramic Heat Emitter Lamp Bulb for Reptile Lizard Pet Coop 100W! Dali netko ima kakvih iskustava s ova dva predmeta! Meni se čini dobro za dogrijavanje boxa kad nema svijetla a mogu se i ventovi ppriključiti na controller! Sta mislite! Stvari su na e bayu i nisu skupe! Cca 20 ddolara!Obadvoje!
 

Prilozi

  • s-l400.jpg
    s-l400.jpg
    24,8 KB · Pregleda: 42
  • s-l400-1.jpg
    s-l400-1.jpg
    15,4 KB · Pregleda: 42
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
38
@ZdtavaTrava kodtebe mi se to činilo OK! Da sam vidio tvoj dnevnik prije već bi bilo sve spojeno! Do pola dnevnika sam ddošao i nemogu više ggleda! Ode spavati a ti mi samo moli te ako ti se da reci koliko ti je to bilo pouzdano i Jel funkcionira sve kako treba? Ako ti se da naravno! Unaprijed sam ti zahvalan!

@komsijin mali hvala na informaciji! Ali mislim da to nebi trebo kodomene bit problem jer je tegla velika i zauzima dobar dio dna! Al SAD sam malo pametniji tnx!