Autofem Tutankhamon, 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
54.dan zivota
vracam se medju zive nakon poduzeg izbivanja..nemogu se pozalit,sve ide kao ocekivano...
mumije dobro napreduju..dvije su malo vece(hermic i ova sa indica dominant fenotipom),ali imaju vise manjih cvijetova,dok ove druge dvije su skoro identicne.manje su ali imaju jedan glavni cvijet koji je velik i krupan :thumb:
hermic se fino popunjava..bas me zanima kakav ce ispast na kraju..pomalo postaje guzva,ali snaci cu se.
do sad su dvaput gnojene sa pola doze plantele cvijet..gnojim ih svake nedjelje,svakoj po 2 litre vode i jos jednom izmedju gnojenja zalijem obicnom vodom,svakoj po litru..tako da im to nije previse vode...
sutra cu pognojit 3. puta i planiram mozda sa punom dozom...jel mogu ici sa punom dozom ili da pricekam jos...?
temp. je 27-29 C,a vlaga oko 50%..jel mi potrebno smanjit vlagu ili moze ovako?

2w5nl86.jpg


fxbcxc.jpg


2cohgdf.jpg


23wmlbo.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
temp. ti je blago iznad normale tako da ne spustaj vlagu (al ne daj ni da ide preko 50%), plantela moze propisana doza ako su biljke do sada odreagovale ok, a lici da jesu ;)
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
jedino ova iza u desnom kutu(sta je na pocetku pokazivala indica dominant fenotip) se nesto malo buni...donjih par listova su napola pozutili...to je bilo nakon prvog gnojenja..u drugom gnojenju sam joj prepolovio dozu...za sad je situacija nepromjenjena..neznam sta cu s njom.mozda se nebi trebao zabrinjavat,jer ne dopire bas previse svjetla dolje...ali ostale 3 su u slicnoj situaciji i nema problema..
mozda da odradim blagi lolipop na svima??
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
64. dan

u zadnjih deset dana su jos par listova na svima napola pozutili..i dalje nemam pojma zbog cega..mozda ph,jer ga nemam s cim mjeriti...ali necu nagadjat,jer sam uzasno zadovoljan njihovim napredkom...ove dvije manje su mi prekrasne i nabijeni vrhovi,cudo jedno...sljedeci puta startam sa dvije...
joj kakav miris imaju,ludilo...ne znam ga opisati najbolje,slatko i svjeze.
kazu da zavrsavaju za 65-75 dana,pa ako bi mi mogli otprilike rec kad ce zavrsit..po mojim procjenama jos 10-15 dana...
evo i pokoja slikica

w6v2bt.jpg


eqbf6f.jpg


2dt3k14.jpg


1z23pzq.jpg


33k7qt4.jpg


2zivadf.jpg


2zqh1u0.jpg


jt1au8.jpg
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Imam jednu nejasnocu..jel pistile posmedje jedino zato jer su prikraju ili mogu jos zbog necega...?
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Takav odgovor mi je trebao...nikad dovoljno opreza, pogotovo za prvi grow...hvala ti Power...
mogu reci sa sigurnoscu da je citavo izdrzljiva sorta..pogodna za pocetnike...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
76. dan
danas je odradjen flush na sve 4 mumije..zadnjih 11 dana su zaljevane samo vodom,bez gnojiva..po meni su ove dvije manje gotove i stavio sam ih u mrak..pistile su na jednoj maloj su sve smedje,a na drugoj je ostalo skroz malo pistila ali su i one smedje..bit ce tako 2-3 dana pa idu na trimanje i susenje..a ove dvije vece po meni jos nisu gotove,fali im jos par dana..vidi se na njima,ima jos bijelih pistilica..

1.manja

2i8vwis.jpg


2. manja(vecina heda je poprimila pomalo tamno-ljubicastu boju..ali samo ova je takva)

hwho5f.jpg


1. veca

z3i0z.jpg


2. veca

vpyhx0.jpg



zanimljiv mi je taj ljubicasti pigment,ali samo ja jednoj biljozi..ugl. moram primjetit da ima dosta razlicitih fenotipa unutar jednog straina...i ne treba im uopce puno gnojiva davat..prva polovica pola preporucene doze,a druga polovica puna doza..jednom tjedno gnojenje iliti svako drugo zalijevanje...
planiram za vrijeme susenja staviti ventilaciju da radi izmjenu zraka u boxu svakih 2-3 sata i radi pola sata,jel to ok??
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
harvest je odradjen pred tjedan dana na dvije manje,a ove dvije vece sam ostavio jos 3 dana da zavrse..planiram ih kroz koji dan skidat iz boxa,stavit u papirnati škanicl od kruha...
koliko trebaju bit u njemu i jel ga ostavljam otvorenog ili malo ga zguzvat da nema zraka???
par vrhova mi je popljesnivilo i to mojom krivicom...nakon odradjenog flusha isle su odmah u mrak na 2 dana i mislim da je tu bila greska,jer kad sam ih skidao vidio sam plijesanj i vrhovi su bili na opip kao tvrda spuzva puna vode..a i vlaga je opcenito bila visoka..trebao sam odradit flush par dana prije da biljke potrose tu vodu i nema problema...prvih 2 dana susenja im je u box ubacena mini grijalica radi prevencije daljnjeg sirenja plijesni i naravno efikasno je..
sve u svemu nije lose..

jedna u macro modu
29ggcgp.jpg


ovo je samo 1/4 uroda :)

2zgbx8i.jpg


naglavacke
6i5isn.jpg


2d9v8f8.jpg
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Mnogo lepo :)

Nemoj stavljati vrhove u papirnati škarnicl dok se ne posuše! Suši ih obješene u mraku sa što više zraka(ventilator). Kada se posuše onda ih možeš staviti u staklenke. Prvih 14 dana staklenke otvaraj svakodnevno na 5 minuta da se provjetre. Uživaj :D :smoke18:
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Hvala Vam jos jednom svima od srca, sta ste mi bili podrska..ne mogu rec da si nisam dao truda, pogotovo sta se tice citanja foruma..u praksi se to moglo jos bolje odradit, ali necu sad zanovjetat bespotrebno..
smoke report ce bit naravno, kad dodje vrijeme za to.
u sljedecem dnevniku cu si dat maksimalno truda...
planiram staviti dvije sative dominant i trening obavezno...preporuke???
 

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
posadi neki critical ili neki skunk, brzo su gotovi, a rad je odlican, miris i okus jos bolji, jos stavi u kokos i dobijes minimalno 150g, stavi jednu sativa dominant(neku koja cvjeta 12+ tjedana) i neku brzu indicu(critical) i imas dima dok ovo cekas
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fulldedarak

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
winergy2013 je napisao(la):
jos stavi u kokos i dobijes minimalno 150g
kokos? daj mi to malo pojasni...

nakon 8 dana susenja prebacene su papirnate vrecice na 48 h,pa ce u staklene teglice...
masa suhog je oko 170g..zadovoljan..
rad je skoro trenutan..vec nakon minutu high u glavi i lagana smijalica...podize i potice na komunikaciju...nakon 1 sat krece lagani "buzz" efekt...
nesto najbolje sto sam do sad probao u duzem nizu godina..s obzirom da sam do sad pusio samo robu sa ulice,ovo je nesto sasvim drugacije...
aromu je dosta tesko odredit s obzirom da nije cjurana jos..zbog toga je dosta teska i jaka za pusit...jedva cekam da prodje bar 3-4 tjedna.. :)

mislim da imamo pobjednika za sljedeci dnevnik...... super lemon haze ......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.