Autofem Tutankhamon, 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
fulldedarak je napisao(la):
kokos? daj mi to malo pojasni...
Evo najbolje da ti dam ovaj link i tu pogledaj http://forum.grasscity.com/coco-coir/620656-askeds-coco-guide.html . Uglavnom coco brick ti dođe nekih 2 eura i gnojivo za kokos(Atami Bcuzz) 7 eura i još mozes perlit dodat i to je to. Meni je isto prvi put sad da sadim u kokosu pa necu previse pametovat, ali za sada ide odlično(otvorit cu dnevnik kasnije malo kad cu vremena imat). Vidio sam i uživo 2xCritical(RQS) u kokosu pod 250w i mogu rec da sam ostao bez rijeci, hedovi su bili tvrdi ko kamen, suhog je bilo negdje 190g,a okus ostaje isti ko u zemlji, samo flush napravis zadnjih 7 dana,a za Critical mogu rec da je bomba,podimili smo 2-3 pljuge king size i odjednom mi se samo pocelo mracit pred ocima, i sljedece ceg se sjecam je da sam lezo na podu i da su me šamarali da ustanem, i to smo negdje gram popusili nas 3 u sat vremena, i stvarno mogu rec da je jako, jer ove ulicarke znamo podimit po 2-3g i nebude ni blizu tako. Al ugalvnom preporuke za Critical, odličan yielder, ako ju pustis malo duze bude teski couchlock, tako da kad imas dvije jednu ostavis tjedan duze, pa neka bude za navečer prije spavanja :snooze: Kazu da ko proba coco jednom ne vraca se na zemlju, vidit cemo ako ce bit tako :smoke18:
Evo jedna slika od Criticala,40dan cvjetanja( ovo je bilo prosle godine, isto coco, tu su tri komada)
img20140228180642.jpg
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
evo prosla su skoro 2 tjedna u teglicama...miris kad otvorim teglice je malo oslabio,ali jos uvijek jak..
kad zapalim nije vise onako jaka za grlo..zanimljivost je sto cistaka je nemoguce pusit,prejako je...najbolji omjer je 50:50 i drzi te par sati drustveni high...izvrsna za konzumaciju u bilo koje doba dana...u pravom okruzenju sa pravim ljudima podize kreativnost i prosiruje vokabular...znaci pocnem ubacivat neke strucne rijeci u konverzaciju sa nekim za koje nisam ni znao da ih znam...cak uzivam u voznji vise nego inace,i automobilom i motociklom...
uglavnom dosta smijeha,dosta razmisljanja,dosta komunikacije,dovoljno svega.. :smoke18:
ukratko:
miris - odlican.dok gori nije preintenzivan..
okus - ili ga nema ili ga neznam prepoznat,opisat
rad - odlican za one koji vole "light head high"


23kpzxt.jpg


156wjr7.jpg


po meni ovo moze u zavrsene..ako se moderatori slazu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.