Automatici (3različite sorte) 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
Zdravo!

Ako ništa drugo, barem vam svake dve godine uploadam dnevnik od početka do kraja sadnje u jednom potezu. :)

Ove godine, iako težkim srcem jer automatici (kao) baš ni nisu za "osjetljive" i one, koji su navikli na dobru vutru, odlučio sam se malo ozbiljnije poigrati sa tri sorte automatica, koje bi skoro trebale biti blizu top ponude.
Gnojivo - organski kao uvijek. Izključivo the best gnojivo na svijetu, konjski izmet!
Lokacija malo vani, malo u green housu. Kante od cca 40 -50 litara, gnoj i domača zemlja, provjerena kombinacija za stvaranje čuda.
Perioda : između kraja aprila i kraja avgusta.

2 Fast 2 Vast

Od guranja u zemlju do sečenja, 11 tjedana. punih 6 tegli (1 litar) po biljki. Super za pušenje, dovoljno jaka, ne osječa se ni trag od rudalisa, sve u svemu, sasvim oz bok fotoperiodičnim biljkama. Za ovu godinu još ga se uvjek drži kraljem automatika. Pošto su ovi moji prvi automatiki jer sam (bio do ove godine) zaprisegnut fotoperiodaš to ne mogu potvrditi ali svejedno mogu zapisati, super strain!

Super Kali Haze

113 dana trajalo je od početka do kraja. Moram priznati, sa njom sam se malo poigrao več prošle godine i staru cca. mjesec dana poklonio jednom prijatelju, koji je stvar prilično uprskao pa sam odlučio ove godine probati još jednom sam. Iako prilično velika ruža u usporedbi sa Fast&Vast auto, količina nije baš zadivljujuča. 4 tegle. Ali je zato filing fantastičan. Ne mogu verovati, da su stvarno uspjeli napraviti pravu sativu - automatik.
Mislim, da če idučih par godina barem jedna uvijek dobiti svoje mesto kod mene.

Vertigo


78 dana sve skupa. Doprinos 1,5 tegle. Smoke report - pušio sam je 3 puta. Prvi put, poslednji put i nikada više. :) Nije ona toliko loša ali za svakodnevnog pušača jednostavno preblaga. Automatik zbog kojeg verovatno atomatiki nisu baš bili cijenjeni i, da su samo takvi kao što je vertigo, tako bi i ostalo. Ali ima ova biljka listove, koji su nešto specialno. Vrlo debeli, masni i nenormalno posijati sa trichoma. Skoro nema razlike između vrhova i listova po broju trichoma.


Još par vrhova :
1
2
3
4
5
 
Poslednja izmena:

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
tamara, imas tri linka iznad, nazivi sorti :)

Odgovorio ti je več Powerseed. Klasičnih dnevnika je puno. Ja sam postao pristaš onih brzih, u kojim se cijela sezona odvije u roku par minuta.
Za automatike jedino što je po mome bitno su: smoke report, količina i perioda kako dugo od početka do kraja. Slike ne mogu biti impresivne jer su to automatiki

Ali, ako želiš impresivne slike i filmove, evo ti link do predposledneg dnevnika, kojega sam objavio ovdje :)
https://www.vutra.org/threads/green-house-2013-4-ruže.11402/
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Hej stari drago mi vidjet da se jos uvijek zanimas sa uzgojem i svremena na vrijeme sjetis se i nas :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dk1litk