AutoMazar (dutch passion) 250 mh/hps by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz svima koji prate mene i mog malog mazarčića.. :wave:.
Dan je drugi zivota biljci,nakon sto je juce ugledala svjetlo dana,fino je krenula bas kako sam ocekivao.. U prskalicu od 1,5 L napravljena korigirana voda ph 6.3,te danas ujutro poprskana povrsina. Ne planiram ju zalijevati jos barem tjedan dana,do presadjivanja,samo prskanje. Mazar se nalazi od lampe na oko 20-25 cm te mu je temperatura 24-25 C sa vlagom oko 55 %. Rezim drzim 20/4 do prvih pistila te onda mijenjam na 18/6 do kraja.. :banana_rasta: :D. Toliko za sada,cujemo se kroz par dana opet,evo i koje fotkice da ovo sve upotpuni.. Peace all.. :cool: :joint: image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    274,7 KB · Pregleda: 31
  • image.jpeg
    image.jpeg
    166,9 KB · Pregleda: 33

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz drugovi i drugarice!! Nazalost trenutno nemam dobre vijesti u ovom javljanju.. :fuck:.. Naime,biljku sam presadio u ponedjeljak navecer u pot od 18L. Sve pet izgledala je super.. Dosao danas ju posjetit,ulazim u podrum palim svjetlo,kad nista.. Dolazim do boxa mir i mrak.. :plac:.. Otvorim box,a malena uvenula jadna i lezi na povrsini objesena sva.. :fuck:! Sto da kazem osim da sam jako izbediran i sad jednostavno moram rijesit taj problem oko napajanja,inace nemam dolje napajanje fixno nego fora sa produznim. Izgleda da je propucao negdje :objesen:. Razocaran sam ali javim se ekipa kroz koji dan budem ponovio radnju sa istim sjemenom.. Idem se i dalje bedirat a vi mi uzivajte i nadam se da vas nisam jako razocarao kao sto sam sebe.. :upiii: :plac::plac:..
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ma naravno da ide novi,tj ovaj stari bi ostavio pa bi molio modove da ovaj trenutni dnevnik ostave di jest ubo sam novu menku pa se javim kroz koji dan.. Nema odustajanja,ekipa veliki :respect: :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja and putry

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Jesam rijesio sam novo napajanje za dolje,staro je bilo u prekidu negdje ugl prilikom usppitivanja sam ustanovio da gubi fazu.. No sad je sve ok potpuno novi poroduzni imam.. Oh yeaahhh.. :D :mario::
 
08.03.2015
149
125
43
33
Nemas se šta bedirat bar ne zbog nas koji pratimo(sranja se događaju)razočaro bi nas kad nebi nastavio dalje.Želim ti da sa drugom bude sve ok i da ti da duplo veći urod od očekivanog :gled::vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Veliki pozz i respect ekipo.. :wave:.
Evo potpuno novog update-a sa novo pocetom menkom mazara... :banana_rasta:. Sjeme sam u prosli utorak stavio direkt u 18 L diy air pot bez klijanja. Trebalo mu je da izadje dva-tri dana,ali evo ga sada ajmo rec treci dan zivota!! ;). Napokon da mi je srce na mjestu,sve je pod kontrolom,problem oko napajanja je rijesen!!! Kao sto rekoh prije zasad ga samo prskam sa vodom ph 6,3 po povrsini nema pravog zalijevanja jos barem par dana.. Supstio sam ga za 10cm nize od lampe jer je na 10-15 cm bilo 30 C.. Sad je na oko 20-25 cm i fino mu je oko 26 C.. Dvoumim se oko topanja..?? Hm,budem jos vidio ali lst ide svakako do kraja.. Toliko za sada,javim se u sljedecem update-u kroz 4-5 dana.. Pozzzzz svimaaaaa :vutra: image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    256,4 KB · Pregleda: 20
  • image.jpeg
    image.jpeg
    414,9 KB · Pregleda: 19
  • image.jpeg
    image.jpeg
    412,4 KB · Pregleda: 18