AutoXtreme, AutoEuforia, Auto White Widow under Gavita by Triptank

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Bok, ja sam Triptank, weed smoker od 7 razreda osnovne škole koji se odlučio okušati u indoor uzgoju zbog loše kvalitete uličnog dima, i zadovoljstva koje vjerujem da će mi pružiti uzgoj i pušenje svojih biljaka.

Dvoumio sam se oko otvaranja dnevnika, i prevagnulo je to što se osjećam dužan ovom forumu i članovima koji ovdje nesebično dijele svoja iskustva growanja i pomažu jedni drugima. Nadam se da ću nekome pomoći svojim uspjehom ili neuspjehom koji ću ovdje evidentirati. Let's rolll!!

-OPREMA-
Growbox: Secret Jardin dark room (150x150x200)
Propagator: Romberg Maximus 2.0
Rasvjeta: Gavita pro 1000 de
Ventilacija:-upuh vents VK 150
-ispuh PK 160 t&s ctrl
Filter:- PrimaKlima coco eco filter
Supstrat: -Plagron cocos premium,
-Plagron perlite
-Plagron euro pebbles
-humus kalif. glista
Posude:- 7 Autopotova od 15 l
- 2 plastične vaze od 15 l
-9 plastičnih vaza od 0,6 l
- tank od 45 l za autopotove
Gnojivo: 2 BioTabs starter paketa,
AN grow-micro-bloom,
Voodoo juice, Tarantula,
Bud Blood
Dodaci: ph i ec mjerači, mjerač
vlage i temperature,
ovlaživač zraka, ventilator
za miješanje zraka u boxu
stiže kroz tjedan dana
Sorte:-D.P. AutoEuforia (x3)
-D.P. AutoXtreme (x3)
-Piramid seeds WW auto(x3)

MENTOR: CillI

31.12. sjemenke ubačene u šalice u destiliranu vodu, stavljene u propagator na 26 *C. Nakon 24 h sve su se otvorile i 1.1. posadjene u male vaze od 0,6 l. Jedna od svake sorte je išla u 100% cocos, a ostalih 6 u mix 60% cocos 30% perlit i 10% humus (supstrati prethodno dobro isprani) Prskam ih svakih 6-8 sati vodom iz slavine ph namješten limunskom na 6,2.Danas (2.1.) neke su počele izbijati na površinu supstrata. image.jpeg image.jpeg

Slobodno me savjetujte i kritizirajte, svaka pomoć dobrodošla. Pitajte ako vas nešto zanima u vezi mog growa, informacije neću skrivati.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Hvala svima na podršci i lijepim željama!:banana_rasta: image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg

DAN 1.
Danas su sve izašle iz zemlje osim jedne autoeuforie, koju sam lagano otkopao štapićem za uši, bila je u istom stanju u kojem je bila kad sam ju posadio, znači niš od nje. Autoxtreme #3 nije uspjela skinuti ljusku kad je izašla, pa sam joj skinuo kapicu, ali sam zakasnio, kotiledoni su bijeli i počeli truliti :objesen:. Maknuo sam poklopac od propagatora, ubacio ih u box, da se ne utope u propagatoru, u boxu zasad usis pasivan, ispuh pk160 radi na 10%. Gavita je upaljena na 600w podignuta do kraja na strop boxa samo da održava temperaturu jer je soba u kojoj je box hladna. U međuvremenu sam dobio na poklon jednog automazara starog 11 dana :gled: Sinoć sam u šalicu na klijanje stavio dva auto jock horrora. Čitao sam da rijetki ispadnu automatici jock horror, većina ih bude fotoperiod bez obzira na deklaraciju. pa da vidimo kako će se ponašat. Svejedno će ih na kraju u boxu ostati 9, možda čak i 7. Pozdrav vutraši!!:joint2::vutra:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sretno :thumb: kako odrzavas temperaturu kad je lampa ugasena posto ti soba nije grijana a to bi ti moglo stvarati probleme ako nisi vec nesto smislio?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Razmišljao sam o tome, svjetlo nisam još gasio, one male grijalice sve troše 1-2 Kw tako da nemam pojma kako ću temperaturu održavat. u planu je bio režim svjetla 20/4 možda ću morat furat 24/0
 
06.08.2015
23
3
3
41
Bok, ja sam Triptank, weed smoker od 7 razreda osnovne škole koji se odlučio okušati u indoor uzgoju zbog loše kvalitete uličnog dima, i zadovoljstva koje vjerujem da će mi pružiti uzgoj i pušenje svojih biljaka.

Dvoumio sam se oko otvaranja dnevnika, i prevagnulo je to što se osjećam dužan ovom forumu i članovima koji ovdje nesebično dijele svoja iskustva growanja i pomažu jedni drugima. Nadam se da ću nekome pomoći svojim uspjehom ili neuspjehom koji ću ovdje evidentirati. Let's rolll!!

-OPREMA-
Growbox: Secret Jardin dark room (150x150x200)
Propagator: Romberg Maximus 2.0
Rasvjeta: Gavita pro 1000 de
Ventilacija:-upuh vents VK 150
-ispuh PK 160 t&s ctrl
Filter:- PrimaKlima coco eco filter
Supstrat: -Plagron cocos premium,
-Plagron perlite
-Plagron euro pebbles
-humus kalif. glista
Posude:- 7 Autopotova od 15 l
- 2 plastične vaze od 15 l
-9 plastičnih vaza od 0,6 l
- tank od 45 l za autopotove
Gnojivo: 2 BioTabs starter paketa,
AN grow-micro-bloom,
Voodoo juice, Tarantula,
Bud Blood
Dodaci: ph i ec mjerači, mjerač
vlage i temperature,
ovlaživač zraka, ventilator
za miješanje zraka u boxu
stiže kroz tjedan dana
Sorte:-D.P. AutoEuforia (x3)
-D.P. AutoXtreme (x3)
-Piramid seeds WW auto(x3)

MENTOR: CillI

31.12. sjemenke ubačene u šalice u destiliranu vodu, stavljene u propagator na 26 *C. Nakon 24 h sve su se otvorile i 1.1. posadjene u male vaze od 0,6 l. Jedna od svake sorte je išla u 100% cocos, a ostalih 6 u mix 60% cocos 30% perlit i 10% humus (supstrati prethodno dobro isprani) Prskam ih svakih 6-8 sati vodom iz slavine ph namješten limunskom na 6,2.Danas (2.1.) neke su počele izbijati na površinu supstrata. Pogledajte prilog 56418Pogledajte prilog 56419

Slobodno me savjetujte i kritizirajte, svaka pomoć dobrodošla. Pitajte ako vas nešto zanima u vezi mog growa, informacije neću skrivati.
Kako gavita radi jel primjetis kada brebacujes jel oko vidi treptaj na jace. Poz ekipa.
Pozdrav iz zg.a
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Kako gavita radi jel primjetis kada brebacujes jel oko vidi treptaj na jace. Poz ekipa.
Pozdrav iz zg.a

Nisam nikakav treptaj primjetio kod prebacivanja, a samo jednom sam probao čisto da vidim kako radi. Autoultimate mislim da bi mogao na 24/0, na stranici od dutch passiona piše da su njihovi automatici stabilni i bez problema mogu podnijeti svjetlo non stop. Na autoflower.net forumu puno ljudi radi na 24/0, većinom iz hladnih predjela, da ne bi imali problema s razlikom temperature dan/noć. A imamo i na vutri ovdje Barbarossu, on ih goni na 24/0, možeš pogledat njegove dnevnike, dobro mu ide. Posadi i probaj, ako ne pokušaš nikad nećeš saznati . :joint2:
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Autoxtreme #3 nije uspjela skinuti ljusku kad je izašla, pa sam joj skinuo kapicu, ali sam zakasnio, kotiledoni su bijeli i počeli truliti :objesen:.
Ne bacaj ju.
Desilo se i meni slično,na Jack Hereru auto, nije spala ljuskica,dok sam reagirao ...kotiledoni pobijelili.
Dan nakon skidanja ljuske su i otpali...ostala samo stabljika iz koje je jedva bilo naznake formiranja prvih listova.
Na kraju je to bila najbolja biljka od svih ostalih ;) DSCN2290.JPG
 
06.08.2015
23
3
3
41
Koliko gavita na 1000 w moze pokriti automata u kantama od 30 litara. Hvala
Jel moze nesto vise o gaviti slike itd. I kada se mijenjs lampa ns njoj. Poz.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
DAN 5.

Moje cure rastu! Neke brže, neke sporije, ali bitno je da napreduju svakim danom. Danas je prvi dan Jock Horror autosu, drugi nije još ni proklijao. Ako ne proklije do sutra neću ga ni čekat više kad je bahat. Primjetio sam da ove koje sam posadio u čisti kokos malo zaostaju za drugima. Zalivene danas drugi puta u njihovom životu, znači dva puta im se zemlja skroz osušila dosad. Automazar je vraćen bivšem vlasniku, budala je slomio jednu biljozu, pa je došao plakat da mu vratim Automazara :upiii:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg Sada ih je 8, 7 će uletit u autopotove, a Jock horror u običnu vazu od 15 L (ako sve ostanu žive dotada).Temperatura 26-27, vlaga 55% -65%. Još uvijek su ispod T5 žarulja 2x24 w, režim 24/0. Slijedeći update ide za 5-7 dana, kad ulete u autopotove . Cheers vutraši!! :joint2:
 
Poslednja izmena: