Beograd i lerdi!

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients
15.10.2005
15
0
0
Kakva je situacija u drugim krajevima Bg-a sa dilerima?
Kod mene nemoze nista dobro da se nadje vec nedeljama.
Prodaju najgoru prasinu i lisce.

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
31
www.myspace.com
Diabloxxx je napisao(la):
Kakva je situacija u drugim krajevima Bg-a sa dilerima?
Kod mene nemoze nista dobro da se nadje vec nedeljama.
Prodaju najgoru prasinu i lisce.
znam da je do pre 3-4 nedelje bio samo skunk i moji ortaci su ga hvalili, nabavljali su sa novog bg-a i sa starog grada.
jbg, ja varim domacicu sa ortacima koji su kupili proletos nekih 300g, imamo josh zaliha bar do zime :D

sad mi je rekao ortak da je ponovo doshla neka domacica u grad. ne znam, kazem ti pusim ovo sa ortacima sto su nabavili na veliko

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
4.956
5.737
258
Čikago, USA
www.vutra.org
Do sada obavjesten sam od prijatelja i ovdje sa foruma da je situacija kriticna u Srbiji, Hrvatskoj i Crnoj Gori. Bosanci duvaju ko i vazda...kako je u drugim djelovima bivse ne znam...

Jeli moguce da su ove vrucine sjebale neke plantaze? Ko zna...

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
3
0
nema tu pravila...hasaju neki negdje...nije bitno odakle si ak nemozes il mozes skontat madidija...

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
293
20
18
Bile su neke velike racije ljetos po Crnoj Gori, pronasla murija plantaze. Ne znam sta je bilo tacno, to mi je stara javila dok sam bio u Hrvatskoj u julu.

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
94
0
Uvek i svuda ima da se kupi. Pogotovo u beogradu. Samo treba znati prave ljude.

11.10.2007
1
0
0
29
Ljudi, izludeću, od ove godine studiram u BGu i ne znam nikog, ali baš nikog iz BGa od koga bi mogla da se nabavi. Okej, u srednjoj sam znao od koga mogu i kako, ali sad nemam ni koga da pitam, a glupo mi da donosim svaki put kad idem kuci.

Ovi sa faksa su svi neki fini, jedino sto mogu je da blejim u dangubi i gledam da uzicam nesto :eek:hno:

Eto, ovakve stvari su meni najveci povod za legalizaciju, da je legalno, onda ne bih morao da jurim ko-zna-koga zbog max jointa nedeljno, nego lepo na kiosku/apoteci/od babe na pijaci zajedno sa ostalim zelenišem

edit: nisam siguran za pravilnik, kakav je po pitanju ovoga, ali za svaki slučaj, PM me

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.545
120
88
Bosnia and Herzegovina
www.gandza.org
dark.vision je napisao(la):
Ljudi, izludeću, od ove godine studiram u BGu i ne znam nikog, ali baš nikog iz BGa od koga bi mogla da se nabavi. Okej, u srednjoj sam znao od koga mogu i kako, ali sad nemam ni koga da pitam, a glupo mi da donosim svaki put kad idem kuci.

Ovi sa faksa su svi neki fini, jedino sto mogu je da blejim u dangubi i gledam da uzicam nesto :eek:hno:

Eto, ovakve stvari su meni najveci povod za legalizaciju, da je legalno, onda ne bih morao da jurim ko-zna-koga zbog max jointa nedeljno, nego lepo na kiosku/apoteci/od babe na pijaci zajedno sa ostalim zelenišem

edit: nisam siguran za pravilnik, kakav je po pitanju ovoga, ali za svaki slučaj, PM me
Nemoj samo tražiti da kupiš ili da ti neko "dostavi" tu i tu.... mada se "pozivaš" na PM, što nije decidno regulisanju po pravilniku, tako da Infraction nećeš dobiti, (bar ne od mene :icon_lol:.... sve dok se pridržavaš pravilnika... Niko ovdje ne prodaje, niti iko ovdje daje bilo koje informacije gdje da nabaviš vutru.... Mada.. hmmmm :postcrisis:

10.07.2007
4
0
0
41
Usrano Valjevo, da nije licnog steka bilo bi problema. A lerdi su nasli dobru foru. Zavrse na veliko, a onda pokupe hedove i valjaju kao skunk ( mos misliti) a onu prasinu, granje i sceli daju dalje klincima koji to uvaljuju za 5 jura ket. Kakva zemlja, kakvi ljudi :sick:

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.545
120
88
Bosnia and Herzegovina
www.gandza.org
Aaaa.... pa majke mi, ja ne znam ko je gori, onaj što kupuje **** pod bubrege ili onaj što prodaje.... Pa zna se skunk kakav je... To može djeci koji vuvu u živo vidjeli jednom - dvaput... pa njima može pričati. Zapalio sam jutors dooobar joint, još posolio sa dobrim hašom, tako sam se napušio da vam ne mogu opisati :)