Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.09.2011
21
2
0
31
Huh.. Vidim dosta ljudi kontaju o toj procjeni i sta ti ja znam,.. Ja trenutno imam 48 žbidelja,svaka je do pola metra, (znaci kontam da ce bit roda okolo 250-350 gotovog) tako sam radio i podrezivo jer je mjesto jebeno.. Ugl da neskrecem s teme,najbolje,i najjace je cekat mraza,cak 2-3 put da ju tuce mraz,tada se biljka konzervira i usput bori da prezivi,tad bude najljuca, (iz mog iskustva) I snjeg joj nemoze nista,moze padat po njoj ali joj nemoze nista,(ralno snjeg pada na +5 stupnjeva) Tako da momci ko nezna,nekonta,nek se nebrine,neka pusti svoju Marjanicu neka raste,jer je ove godine vrjeme ubilooooo se za nasu svetu biljku :D
odvaljen sam kao đubre jer sam otkino citavu jednu žbideljku i probo do jaja je,i jos uz to cekam mraz za ostale.. I tamo onaj sto mu se vidi biljka preko zida,brate slobodno ju cakni na 2 metra,ovo uberi a ostale jos ostavi neka rastu :D pozz.. uff smorio sam se :))))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ja sam obrao Pineapple chunk za vikend, a ostavio Mazar x lsd, još nije spreman i odmah ga roknuo mraz i ovih dana ga opet očekujem, ali brate ako se on naljuti bit će gadno (i ovako je grd;)) A što se tiče procjene od 3,4 kg vlažnog na 4 biljke - javit ću koliko je to suhog. Makar ja samo tjedan dana sušim za potrebe ulja.


..:Flok:.. je napisao(la):
Huh.. Vidim dosta ljudi kontaju o toj procjeni i sta ti ja znam,.. Ja trenutno imam 48 žbidelja,svaka je do pola metra, (znaci kontam da ce bit roda okolo 250-350 gotovog) tako sam radio i podrezivo jer je mjesto jebeno.. Ugl da neskrecem s teme,najbolje,i najjace je cekat mraza,cak 2-3 put da ju tuce mraz,tada se biljka konzervira i usput bori da prezivi,tad bude najljuca, (iz mog iskustva) I snjeg joj nemoze nista,moze padat po njoj ali joj nemoze nista,(ralno snjeg pada na +5 stupnjeva) Tako da momci ko nezna,nekonta,nek se nebrine,neka pusti svoju Marjanicu neka raste,jer je ove godine vrjeme ubilooooo se za nasu svetu biljku :D
odvaljen sam kao đubre jer sam otkino citavu jednu žbideljku i probo do jaja je,i jos uz to cekam mraz za ostale.. I tamo onaj sto mu se vidi biljka preko zida,brate slobodno ju cakni na 2 metra,ovo uberi a ostale jos ostavi neka rastu :D pozz.. uff smorio sam se :))))
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
PowerSeed je napisao(la):
o da, poslednji put kada sam probao cist list moje thai/haze, zapalio oko 10 pre podne i osetio sam je jos u 16 popodne, predivno, samo treba cekati da dozre hed. tad jos nisam znao ni da li je musko/zensko, na svu srecu sve devojcice :) trenutno pravim hash od trimovanog lisca, obecava :)

vidim, postao sam prijatelj foruma, hvala svima! heh, mogao bih da castim?

Pa bio bi red da se proslavi.
;))))))
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
..:Flok:.. je napisao(la):
Huh.. Vidim dosta ljudi kontaju o toj procjeni i sta ti ja znam,.. Ja trenutno imam 48 žbidelja,svaka je do pola metra, (znaci kontam da ce bit roda okolo 250-350 gotovog) tako sam radio i podrezivo jer je mjesto jebeno.. Ugl da neskrecem s teme,najbolje,i najjace je cekat mraza,cak 2-3 put da ju tuce mraz,tada se biljka konzervira i usput bori da prezivi,tad bude najljuca, (iz mog iskustva) I snjeg joj nemoze nista,moze padat po njoj ali joj nemoze nista,(ralno snjeg pada na +5 stupnjeva) Tako da momci ko nezna,nekonta,nek se nebrine,neka pusti svoju Marjanicu neka raste,jer je ove godine vrjeme ubilooooo se za nasu svetu biljku :D
odvaljen sam kao đubre jer sam otkino citavu jednu žbideljku i probo do jaja je,i jos uz to cekam mraz za ostale.. I tamo onaj sto mu se vidi biljka preko zida,brate slobodno ju cakni na 2 metra,ovo uberi a ostale jos ostavi neka rastu :D pozz.. uff smorio sam se :))))

AJme Flok :D problemi su bili prvo u zahlađenjima i preživljavanju, a sada ce se pocet brinut ljudi kad ce bit sto hladnije da biljke budu vani :D sve u svom smjeru
 
14.09.2011
21
2
0
31
Hahahhaha... Jebeno brate.. power jarane to znaci nisu biljke koje imaju 2.5 ili ti 3.5 metra nego biljcice jarane koje imaju pol metra :) znaci glavni centralni vrh (koji je ujedno najjaci na biljci) prosjek je oko 5-7 magra prosjek na jednoj, Jer ja nemam tu mogucnost da ima 2-3 metra,pa bolje i vako, a i ljuce su male :) U malim se otrov skuplja :D haha.. A joj brate,neka samo tuce mraz,i beri dok biljka smrdi,a ne dok nesmrdi,znaci kad joj prides da ju osjetis na metar dva,e tad se bere brate :) dobar urod brate,jel outdor?
ma brate opusteno :) bolje bit strpljiv ako si izdrzo 6 mjeseci onda izdrzi ta dva-tri kljucna tjedna za dobar dim :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
onda ce ti verovatno biti dosta, btw. steta sto si morao da ih kasapis i odrzavas patuljaste, eh, u out-u bolje tri prave nego 33 dokolenke :) al' kad kazes da nemas mogucnosti, verujem da nije bilo druge
 
14.09.2011
21
2
0
31
To je to brate pow :) Kuzis ono provincija sam ja uz granicu zivim gledam na nju s mog baolkona... Znaci murije ima haos brate,jbg bolje ista nego nista,makar necu morat pljunut 300 e za 100 magra.. a i volim pusit svoje :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
i ja sam 200 metara od graničnog prijelaza gdje se šeću murjaci sa psima, pa šta... samo se treba nadat povoljnom vjetru da nosi miris dalje od policijskih pasa i sve je u redu... :D
 
05.08.2011
22
0
1
33
da cujem jesu moje 2 ljepotice za branje? ja mislim da treba mozda jos 2-3 dana, al da cujem iskusnije. ovo je prva

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Imageshack - dsc02035large.jpg

Imageshack - dsc02036large.jpg

a ovo druga

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Imageshack - dsc02041large.jpg

Imageshack - dsc02042large.jpg

Imageshack - dsc02043large.jpg

e jos nesto me zanima, ova prva ima vrhove ovih malih listica da vuku na ljubicasto. a kod druge se bas lijepo mogu vidit blago ljubicasti budovi.. sjemenke sam uzeo iz trave sto sam pusio, jel moze to bit neki mjesanac sa purple hazeom??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
lepo izgleda, jesi vec napravio neku probu? boja je normalna za vecinu biljaka koje su pred kraj i koje je dokacila malo hladnoca, nema veze sa purple haze.
 
05.08.2011
22
0
1
33
aha znaci zbog hladnoce je to.. hvala, ja ih uzivam gledati. :icon_biggrin: a probao ove jos nisam, imam od prve za pušit pa mogu cekat. a po procjeni za kolko dana da ih posjecem?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
e super, ako ih uzivas gledati (sto me ne cudi, i ja bih :) i mozes cekati, a imas i sta pustiti, ostavi ti to jos 7~10 dana, tesko je proceniti na osnovu fotke celog heda, baci pogled nekom jacom lupom (ako imas), napravi neki kvalitetniji makro snimak, il' jednostavno jos malo ostavi, nece se pokvariti sigurno :) i bude to pravi top