Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
biljoza ti odlicno izgleda, ali em radis po marku em ne fokusiras kako treba. ako si citao po forumu mogao si da vidis sugestije da je najbolje pogledati stanje lupom, sto jacom. e sad u suprotnom pridji biljci po danu i napravi neki makro snimak heda, npr. ovako kao sto ti kacim, onda mozemo pricati, ovako se zaista ne vidi najbitnije, kako proceniti (ovu moju sa fotke jos ne skidam)


da, sad vidim da si je fotkao telefonom, al opet, daj bar dnevnu fotku (sto blize a da je ostra) ako nisi u mogucnosti za neki bolji makro, inace, ako je sativa dominant (a lici) mozes sacekati do sredine 10 meseca, bude to odlicno
 
05.08.2011
22
0
1
33
znači dobra je? fala, baš ste me obradovali :sun2:
čekat ću onda još tjedan dana pa pod nož. ne mogu dočekat više
 
12.09.2011
11
0
1
36
evo je ljudi moja devocica u malo boljem i jasnijem izdanju....ja neznam koja je ovo vrsta jer sam seme uzeo iz paketica trave pa ako neko zna voleo bih da mi kaze a najvise me zanima kada da berem ovo ja sam mislio za 10 dana al se boim da nije rano a ne mogu da nadjem nigde mikroskop da to sam ocenim a znam da ima ovde iskusnih koi ce to da procene dobro....i jos da kazem da ima kristala u hedovima dosta i da bas ima neki jak miris.Evo nekih slika danas su slikane.....
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
 
13.08.2009
12
6
0
53
I ja sam bio neiskusan i onda sam krenuo čitati forum.... post po post.... i nemožeš vjerovat.... sve piše....
ako već slikaš s digitalnim aparatom uključi makro i stavi na najbolju rezoluciju... približi aparat što bliže, namjesti oštrinu i slikaj.... na pc-u otvoriš fotografiju i uvećaš je oko 100 puta i dobit ćeš ovo:
wall011.jpg
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
@Darko140288 NEmogu bas tako dobro vidjeti, ali hah, neke ti jesu a neke nisu za berbu, npr ovaj s prve slike cini mi se da je, dok ovaj s zadnje slike nije, ako vidis da ti mozda plijesni , te uberi, a donje jos ostavi, nebi bilo dobro da npr gornje ostavis jer cekas donje, pa ti gornji odu u k.
Uglavnom nije ti gotovo, ne jos ,sve.
 
12.09.2011
11
0
1
36
hala ljudi na savetima,slikano je sa telefonom al cu naci digitalni i probati ovo....ja cu pobrati ove vrhove sto mislim da su sazrenuli a ovo ostalo mozda bude bolje napredovalo tada pa i to brzo posle tog da uberem.....i da kazem samo da sam je vec proba i mogu vam reci da je predobra radi ludo po 7-8 sati te drzi bas je top.... :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
o da, poslednji put kada sam probao cist list moje thai/haze, zapalio oko 10 pre podne i osetio sam je jos u 16 popodne, predivno, samo treba cekati da dozre hed. tad jos nisam znao ni da li je musko/zensko, na svu srecu sve devojcice :) trenutno pravim hash od trimovanog lisca, obecava :)

vidim, postao sam prijatelj foruma, hvala svima! heh, mogao bih da castim?
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Stari moj, pa kolko lud je taj Thai/haze :D ja sam gledo bio vec tu sortu i nes sam se bio zainterisiro, ali mislio sam da mi nece to uspjet zbog duzeg razdoblja potrebnog i sl stvari. A ti jos sada i hash od njega :) Kolko ce to ubjat da mi je znat, javi molim te :) cestitam za prijateljstvo D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
hvala Monk & CBD, eto prijatelj medju prijateljima :)
e da, za CBD, ovo sto imam sam dobio kao bonus pack, tj. to im je bio promo pack i takvih semenki nije a ni sada nema za kupiti (bar kod seedsman-a).
veruj mi da sam zbunjen potencijom, i ne samo ja vec par drugara koji su probali, kazu da je bolje od 80% heda sto pazare na ulici (to ne znam, ne pazarim)
a taj hash, ja to ne zovem bas tako nego koncentrovani list
biljka je definitivno predobra, i po drugi put mi se desava da seme koje dobijem na poklon bude bolje od svega sto sam porucio (prosli put mi je tako zapao neki T.N.R, madres de dios, isto neka luda kombinacija, i takodje je bilo tajlandske genetike u igri)
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Na ulici mos slame kupit kolko os..tako da nista ne propustas te sa sigurnoscu mogu rec da tvoje bolje bar 80% :D
 
19.09.2011
19
0
1
Kliko je precizno odrediti vreme za berbu na osnovu kvaliteta popusenog headica sa biljke.? Naravno pistile sve tamne, 47dan flow., za trihrome nemam opremu samo okolovo soko-beli kristali se vide. Sada me jedino brine sto nije lepljiva mnogo? Pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
vidi bro, ako ti se svidja to sto si probao, tvoja je, skidaj, tvoje pitanje je pitanje subjektivne procene, moz' i da skines trecinu da se malo "smiris" ako si postao nestrpljiv, sto je prirodno. s druge strane ako znas sta imas znas i koliko dana treba da cveta, pa je to sigurnija solucija. ako je to kod tebe AK 47, onda si ubo pravi dan za branje, jer vidim da spominjes 47 dan cvetanja. uglavnom za indica strain-ove termin ti je bas tu negde od 47 pa do npr. 57 dana cvetanja