Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.09.2014
13
3
3
Molim pomoć

Da li je ovo blizu kraja jer mi se pojavljuje pljesan
Prva i druga slika su od iste biljke koja mi je procvjetala sredinom kolovoza Na prvij slici je zdravi vrh a na drugoj sam uslikala mjesto gdje sam odstranila plijesan
Treća i četvrta slika su biljke koje su procvjetale krajem kolovoza
prvi put se javljam i nadam se da sam uspjela staviti slike ,ako nisam pokušat ću ponovo






 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nemogu ja pogledat te slike bez da ih skinem prije, jbg. Ako je procvjetala sredinom kolovoza onda računaj da joj treba bar 60-65 dana cvijetanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75
24.09.2014
13
3
3
Šta trebam napravit da se mogu pogledati.Sad sam došla iz vrta i vrata su mi bila otvorena ,e sad postoje dvije mogućnosti,prva mogućnost da je neko unišao i vidio biljki koje su 20 metara niže blizu kuće pa se bojim da ih ne išćupa ili još gore prijavi me, a druga da je pas osjetio da neko otvara pa da nije ni unišao.
Koliko su upće kvalitetne ako ih sad oberem,trebaju mi za ulje,karcinom je u pitanju
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Nema bas nesto amber trihoma, i bilo bi ok jos ostavit. ali posto velis da sumnjas da je neko vidio i jos te plijesan zeza...ja bi to skunuo. Bolje ranije nego uopce :)
 
24.09.2014
13
3
3
Sutra mislim pronaći gdje se može kupiti mikroskop(pročitala sam sve što sam našla o trihomima pa se nadam da ću ih uoćiti), jer nisam ni sigurna kad su toćno poćele pistile jer nisam do sad nikad vidjela ni travu ni biljku.Prvo su mi procvjetale 4 muške,i mislila sam da su to ženske jer sam naručila iz nizozemske feminizirano sjeme i nisam očekivala da će uopće biti muških,ali zahvaljujući vama na forumu nadam se da sam na vrijemena shvatila da trebaju biti pistile pa sam ih počupala.
Hvala svima koji pišu jer bez vas ne bi uspjela ništa,ovako mi je od 10 ostalo 3(4 muške.1 nije nikla,2 se osušile).
 
24.09.2014
13
3
3
Nećaka im poslala kritizirajući mail,a oni odgovorili

Hvala na komentaru!
Ako postoji bilo što drugo što vam može pomoći s, molimo vas da nas obavijestite. Mi smo na raspolaganju 7 dana u tjednu i rado pomoći na bilo koji način:)

Bezobrazno, kao da ih je pohvalila
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
daj im vremena a ja pljesan ne vidim ako je skidaj pljesan,inace ne vidi se tu kraja ohooo jos vremena tesko ces sta ulja napravit,big up
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
đumbir je napisao(la):
Nećaka im poslala kritizirajući mail,a oni odgovorili

Hvala na komentaru!
Ako postoji bilo što drugo što vam može pomoći s, molimo vas da nas obavijestite. Mi smo na raspolaganju 7 dana u tjednu i rado pomoći na bilo koji način:)

Bezobrazno, kao da ih je pohvalila

De ti imenuj tu banku sjemena pa da je izbjegavamo.
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Baš to, planiram iduće godine naručiti fem sjeme pa nebih volio takav ishod, kaži ti njima nek se iskupe sa 200 ml ulja... ;)
 
24.09.2014
13
3
3
Moš mislit 5 ml sam platila 3000 Kn,zato sam se i odlučila saditi.
Ja naivka sam rekla nećaki da pošalje mail ,misleći da će mi možda poslati par sjemenki,a dobila glupi odgovor