Big Bud Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
hehe ne zivim sa starcima..sam zivim..samo oni vikendom navrnu tu i tamo da sve provjere znate ono tatin sin :p
pa cisto zato..zato se i nebrinem toliko a u taj daj dio mog doma nezalaze svejendo

svejedno hvala na brizi
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Samo hrabro.I ja pravim neke eksperimente.Pripremam teren za Super bud od Green House.Testiram cfl na domacoj sativi.
 
26.09.2011
50
7
8
33
blago vama kad vec tako mladi sami zivite, ja imam 21 pa jos nemam vlastiti prostor (zato i sadim samo outdoor) ali cim se ozenim ceka me gornji kat kuce što jedva cekam, bit ce to pravi labos gore :D a dotad strpljenja

btw zelim ti svu srecu u growanju ;)
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Ma ko jedva neceka da ode sam zivit :), bas super sto uzgajas big bud, mene ta sorta jako interesira, al preskupa je nazalost :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
pa, moze se naci za 20e 10 kom (npr. nirvanin), ne spada bas u preskupe (doduse, kod sensi je 88e, tako da sve zavisi od kog uzimas :)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
smokegreen je napisao(la):
blago vama kad vec tako mladi sami zivite, ja imam 21 pa jos nemam vlastiti prostor (zato i sadim samo outdoor) ali cim se ozenim ceka me gornji kat kuce što jedva cekam, bit ce to pravi labos gore :D a dotad strpljenja

btw zelim ti svu srecu u growanju ;)

;)))))))
Prvo skoci pa reci hop.

Nedaj boze neku azdaju ( neka se lepsi pol neuvredi ) da nadjes pa dobijes vise zabrana nego kod tatice i mamice.

:))))))))
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
DEDE je napisao(la):
;)))))))
Nedaj boze neku azdaju ( neka se lepsi pol neuvredi ) da nadjes pa dobijes vise zabrana nego kod tatice i mamice.

:))))))))

Potpis! :D ...jebeno ako naletiš na kakvu oštrokonđu koju ne možeš na lanac staviti :p

Da vidiš kako se iz svemogučeg muškarca pretvoriš u kučnu papuču :D
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
update

skoro 10 dana od klijanja :)

2 od 3 sjemenke proklijale i to lijepo :))








prijedlozi savjeti i kritike uvjek dobrodosle :)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Iskreno..previše ti se izdužila...malo ju bliže svjetlu ako možeš...a ovu stabljiku prekrij zemljom....inace bi ti rekao da sadiš novo, ali pretpostavljam da nemaš BB na bacanje...

Napravi neki reflektor na onom CFL-u i približi ga...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Ova visa sto si je savio?
LST trening se pravi kasnije posle 3, 4 internode. Dok su tako male treba da plesu zbog jacanja iste. Spusti ili pojacaj svetlo. Oslobodi ovu polegnutu ili pokri zemljom. Kako ti Simas kaze obavezno reflektor ( mozes i od obicne konzerve ). Zemlja izgleda prenatopljeno ili si polivao pre snimanja. A i prvi listovi kao da su malo smezurani kolika je vlaznost i koliko cesto polivas. Mogao si jos nesto ubaciti u zemlju da bude vise rastresita.
Ako kupujes HPS netreba ti nista drugo.Na prigusnicu balast od 250w u rastu prikljucus MH a u cvetanju HPS. Ko ce hladiti 500w. Ubaci ventilator da ti biljke plesu i najbolje je da ga postavis izmedju svetla i biljaka ( HPS ).
Toliko od mene sretno.

Jos da dodam nesmes polivati biljku na svetlu pogotovo PO njoj.
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
slikane su prije zaljevanje..vlaznost neznam kolika je jer nemam vlagometar.to su mi se izduzile jer sam slucajno iskopcao kabal od svjetla i preko vikenda bio odsuta..bile su 2 dana u mraku i kad sam se vratio toliko su narasle obadvje..jednu sam prekrio vec zemljom sto je ocito dobro sad cu i drugu...svijetiljka je na nekih 5-6 cm od biljaka
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
bud_man je napisao(la):
slikane su prije zaljevanje..vlaznost neznam kolika je jer nemam vlagometar.to su mi se izduzile jer sam slucajno iskopcao kabal od svjetla i preko vikenda bio odsuta..bile su 2 dana u mraku i kad sam se vratio toliko su narasle obadvje..jednu sam prekrio vec zemljom sto je ocito dobro sad cu i drugu...svijetiljka je na nekih 5-6 cm od biljaka

Dobro sam razumeo PRIJE ZALIVANJA su slikane, pa matoriii tebi je vlazna zemlja i imas kapljice po biljci i saksiji. Mozda si misli posle zalivanja??
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
jbg vidi se da se desilo njesra, ali opusteno, mozda ih izvuces, (ovo mozda znaci oko 70-80% u pozitivnom smislu) znaci moze da se uradi, al...vreme ce da kaze hehehehe

Btw sretno
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
DEDE je napisao(la):
Dobro sam razumeo PRIJE ZALIVANJA su slikane, pa matoriii tebi je vlazna zemlja i imas kapljice po biljci i saksiji. Mozda si misli posle zalivanja??

da ispravak POSLJE xD

prekrio sam i drugoj korjen zemljom i sve super za sad..sutra cemo pregledat :))
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
I ja sam mislio napisat istu stvar DEDE..ona kapljica cakli na slici :icon_lol:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Sta ima?
Od tvog sutra ispade nedelja ;)))))
Nadam se da se desava nesto.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
on ko cigo :) ...kad ga poslali na dopust iz vojske i rekli mu da dođe sutra...i evo ti njega nakon 40 dana...i zapovjednik njemu da bre cigo pa di si ti...pa vi mi rekli da dođem sutra ja došo danas :D p.s..nadam se da se nećeš uvrijedit :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.