#1 - Big Bang GHS - [MH/HPS 400W]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja bi malo skresao po koji list dok je sad na pocetku ,, da ih kasnije ne stresiras :) ..
al to je sad na tebi ja mojima secem listove ispod svake grane na glavnoj stabiljci .. i onda ostale ostavim jos po nekad cepnem al to sam ja :) razmilsi malo sacekaj jos saveta..

guste su i imaju previse listvova tako da nebi bio prablem ako malo skreses :)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
pa i nemoraš baš skidat listove,neznam izgleda kao da je raspored jako lijep i mislim da če ti hedovi bit krasni i ovako,ako ne želiš dirat pusti ih i bit če krasne i ovako i onako!tvoj izbor...samo ti piči i stavljaj slike da vidimo kako to ide!pozz
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Evo sada zadnje gnojenje jedna mi ode u lockout, pa sam odradio flush danas.
Obe sam od pocetka zaljevao istom kolicinom vode i istom kolicinom gnojiva.
I to mi je lockala ova koja mi je ispocetka izgledala zdravija i jaca.
Izgleda kao da je N ili K lock ili, nadam se da nije Zn :/

A ovako gledajuci headove ne cine mi dovoljno "debeli" koliko bi trebali biti. (a mozda se i varam)
Sada je 43 dan 12/12, trichovi su prozirni a pistili su poceli lagano tamniti.
Gledam sada da nabavim jednu UV neonku pa da malo nju upogonim da baci jos pokoji trich :watchplant:

Listove sam odlucija ne skidati uopce. Jer sam je ionako izmucija masivno dok je bila malena.
Buduci da mi je ovo prvi grow neka ide lagano s minimalnim stresom, pa sta bude.

A za sljedece growove mozemo eksperimentirati, a i mozda preselim u kakav mini grow room.

Vidit cemo :sun2:

p.s. jebiga nemam aparat trenutno ali cu ga nabaviti ovih dana, pa ce biti slikica :hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Danas 46. dan.

Ona koju sam flushao, skoro svi veliki fan listovi su joj pozutili.
I sada krecu dobivati crvenkastu boju.

Ova druga mi krece lagano s zutenjem listova.
Problem je sto zute gornji listovi.

Ono kako sam mislija na pocetku na N ili K ili Zn, eh sada...
Ovo crvenilo mi totalno izgleda kao nedostatak P, ali sam siguran da mi nije bio P lock.
E sada jeli samo P ili je i N, K i Mg pa Zn lock, ili je sve lockano ili nije lockano nista nego samo nedostatak ili su u sumi :eek:hno:

Sada se mislim, ako sam je flushao a ne oporavlja se nakon 4 dana, onda mozda i nije lock nego samo nedostatak,
pa bi mozda jednostavno rjesenje bilo zagnjojiti malkice vise na sljedecem zaljevanju...

Dragi Lastane, sto mi je ciniti
:icon_confused::watchplant::read:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: upitnik???

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Nema bas previse novosti, ocigledno je bio nute lock, flush nije bas nesto pomogao.
Trichovi su mi tek sada na 80% bijeli, a cilj mi je bio 60%+ da budu tamni.
Ovo ih je sada izblesiralo valjda, pa je usporeno skroz, 65. je dan cvijetanja vec.
Listovi pokazuju nedostatke elemenata ali ja ih vise nemogu drzati u boxu od pocetka 5-og mjeseca.
Tako da sutra ce opet dobiti flush i onda samo voda pa za nekih 10ak dana u mrak i onda pod noz.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Sada su u mraku na 48h i u pon. popodne
darkwahrk.gif
:icon_mrgreen:

A miris je slabiji sada nego sredinom cvjetanja, dunno why ... ali jos se osjeti dosta.
Kiselkasti miris po svjezim limunima ili mozda grejpu ili tako nesto vocno ... nije bas
specifican.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Odlično He-Man,stvarno ljepo izgleda taj Big Beng kod tebe.:icon_lol:
Evo ti rep+ od mene za uložen trud.:rofl:
Pozdrav:spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.