Big devil xl auto uzgoj u pokusaju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
20 godina gajim outdoor, ovo mi je prvi put da ovako zbrda zdola moram male da ih izbacim napolje, uvek sam gajio do 4 5 para reckavih u plasteniku pa onda presadjivao napolje. nego ne znam kako ovako malima da im pomognem
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
dobra je ideja ja sam mislio da napravim mini plastenik ali bi bio indiskretan. a zar nece ta mrezica da im pravi senku? tj da manju kolicinu svetla dobijaju? danas sam bio da ih obidjem, big devili su se malo otrgli prija im sunce, ali Jack tavori sa onim jednim ovalnim listom, bice pravo cudo ako se iscupa, od 2 big devila sto su pod cflkama jedna je iznikla preko noci druga jos ne daje znake zivota. skupljam parice planirao sam da im uzmem Hesi tnt i Power zyme ako neko ima ispravku ili sugestiju otvoren sam za savete
edit.
svuda okolo sam posuo puzomor jel sam primetio da okolo ima puzeva dosta, i danas kad sam dosao citava gomila puzeva je bila svuda okolo saksija kao da im je neko organizovao parti. sve su oni sa kucicama. ja znam ga oni beskucnici tj golaci hoce da uniste biljke, zanima me da li i ovi sa kucicom napadaju kanabis?
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Hesi u outdoor-u ti je čisto bacanje para.
Uzmi plantelu ili neko kristalno đubrivo i to je to.
Što se tiče puževa i golaći i ovi sa kućicom napadaju biljku...
A neće im mrežica zaklanjati sunce,znači plastična mrežica za komarnike lepo je u krug staviš oko svake biljke i zaštitio si ih.

edit: Ne growaš ti druže outdoor 20god čim pitaš ovakva pitanja,nema potrebe da se lažemo,niko se ovde ne takmiči već se međusobno pomažemo ;)
 
12.07.2016
81
50
18
34
srbija
Sve su puzevi ,,i golaci i ovi sa kucicama,i treba ništiti i jedne i druge.Ja sam primjetio da u rano proljece napad više vrši puz golać,a u ovo sad vrijeme ovi sa kucicom.A mislim da je razlog tome vlaznost, tj.da golacu i ne odgovara bas ovakva temperatura ;)

Chili Head on mozda konzumira 20 god,,al da gaji on to ne umije :whato::
 
Poslednja izmena od urednika:

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ma gasi ovo za 10dana ide cvetanje realno bice samo mucenje biljke a to mi je odvratno da pratim nema smisla druze da upropastavas biljku mucis je za 20godina bio bi gosp. Jorge Cervantes aj poz nemoj se ljutiti imas jos vremena al za indoor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marimohunja

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
brate ako nisi primetio gajim autoflowere tako da nece biti cvetanja tako brzo, a sto se tice toga nikada nisam imao potrebu da ih opkoljavam mrezama itd jel sam ih do 5 6 sprata drzao kuci u plasteniku i onda kad su vec ojacale rasadjivao, i uvek sam izbacivao vise biljaka pa kada pocupam muzjake i hermafrodite ostane mi po 10 15 komada, a sto se tice Hesija do kraja ce biti u saksijama tako da ce im hesi znaciti isto kao i da su pod lampama.
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
i ovoliko napadanja nisam doziveo nikada i nigde ni na jednom forumu bilo koje vrste gde sam bio clan.
MOLIO BIH! Ako ovo procita bilo ko od modera ili admina da obrise moj dnevnik i moj profil.
pri zdfravoj svesti izjavljujem da ne zelim vise da budem clan Vutra.org
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moje ime moje

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Suvobor, gde zapelo frend?
Samo opusteno i polako, ovde svako nastoji da pomogne nekim svojim savetom, na tebi je da li ces taj savet prihvatit... :) samo ti guraj dalje, ako mislis da nesto nije ok i ako ti smeta neki komentar... dovoljno je da prijavis samo da se ukloni... ovo je tvoj dnevnik i tvoje biljke, ti growas, opusteno samo ;) ne zameri ekipi ako im komnt ne izgledaju na mestu, imaj u vidu da je vecina naduvana ili na ulju i da samo zele pomoci... stej haj
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ajde pomocicemo brate ti kazes da 20 god gajis pa zato je bilo frke. Sto se tice dobre namere ja mislim da bi svako od nas koji je prosao nekoliko grow-a pomogao bi sa savetima, sve u dobro kako bi svi mi dobili to sto trazimo od nase voljene biljane.Peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: suvobor

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
izvinjavam se svima i ja sam preostro reagovao. pod velikim sam stresom sto mi ovo ide sve ovako kilavo. ja sam planirao bio da odgajim indoor i napravio jako dobar grow box tj shator, i sve, ali zbog porodicnih problema i mira u kuci morao sam ih izneti outdoor. i to ih iznosim dan pre ovog zahladjenja i visednevne kise. ukratko kad se naguzi ono se i natrti da prostite. nervi su mi pred pucanjem zbog problema u porodici koje imam pa su se ocigledno preneli i ovde pa sam reagovao kao kreten. samo da da Bog Sunca, meni nije problem ni svaki dan da ih zalivam ako treba. prvi put gajim outdoor u saksijama pa ne znam koliko cesto treba da zalivam, napominjem da sam dodao dosta hidrogela iz pampers pelena u ovu tera osmocote a ona ima vec perlit u sebi. zahvalan sam svima koji zele da pomognu. ja imam 34 godine a od 14te gajim, pa racunajte, ali svake godine manje vise sve isto, nisam ja nesto previse eksperimentisao pa da budem neki maher, ja priznajem da ne znam puno oko uzgoja ali voljan sam da naucim
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
danas ce da padne ogradica od mrezice za komarce cisto da bi ih zastitio sto je vise moguce od puzeva skakavaca i kojekakve gamadi. danas naruceno i sutra stize Hesi tnt, Root complex, i Power Zyme pa cu videti, Root i power Zyme bih da im odmah dam da ih podstaknem, mozda i pola doze tnt. samo ne bih da ih presadjujem dosta im je stresa bilo, pa me brine sto nemam ph merac a nigde u mom gradu nema da se kupi
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Kazu ozbiljniji outdoor-asi da je Hessi program skup za van, a ph ti ne treba za outdoor

Edit: tek sad vidim da je komb indoor -outdoor, jbg konfuzno je
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
kazu da nije bitan ph ako je posadjeno out u zemlju. a kakva je situacija posto su moje bebice u saksijama? i imam pitanje. po vama, da li je pametnije da ih ostavim u saksijama od po 5l ili da ih presadim u zemlju tu na sajtu?
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
definitivno nista od presadjivanja jel danas kada sam probao tamo da kopam shvatio sam da je dole zemlja cista smolnica, uzas jedan, puna zila i korenja itd. neka ih u saksijama meni nije toliko bitna gramaza, i 30g da iscupam od svih njih meni ce to da traje bar dva meseca a do tad cu da sredim moje porodicne probleme i da gajim indoor kako treba. nego,
danas su dobile dozu tnt, power zyme i root kompleksa, ona 3 starija big devila su poterala drugi par reckavih, Bogu hvala deluju vitalno, i onaj jedan mladji big devil raste polako, a drugog nema da se promoli. napravio sam im zastitu od mrezice za komarce. ako znate kako izgleda konstrukcija za indijanski vigvam, e tako sam od jakih pruteva napravio u stavio preko mrezicu, i jos sam je drvenim klinovima na svakih 5 cm zakucao za zemlju sve u krug, da ne mogu ni zli puzevi da se uvuku. stavio sam juce jos 4 semenke da kjlijaju, isto big devil xl auto, pa cuy i njih da pridodam na ove 4. ona jedna mi je sumljiva da ce nici uopste
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310