Bijele udovice, Anubis & 3 domačice [1st grow]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Daj joj slavola, ili nešto od ovoga što ti je Stipe predložio... Oporaviće se, ja sam prošle god nešto kidao i vukao ko sivonja, ali se kroz par dana vratila u život.... ali sa najmanjim prinosom od 3 biljke koje sam imao ! Mada sam gledao na Youtubu kako jedan lik topira i korijenje, da bi se ovo bolje razgranalo, te da bi se i sama biljka kvalitetnije razvila.... možda se i tebi nešto slično desi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Domačice su stare mjesec dana, pa sam odlučio da krenem sa gnojenjem. Kupio sam Plantellu list.
Ako sam dobro shvatio 15 ml plantelle stavim u 2 litre vode i s tim zalijem biljku.
Muči me jedino što je Plantella proizvedena 29.06.2009.
Piše da je rok uporabe 5 godina što znači da je istekao 29.06.2014.
E sad dal mogu gnojit s tim ili da kupujem novu s boljim datumom?

Slike domačica i automatika ću stavit večeras.. :gled:
:wave:
 

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
UPDATE:

Nakon 3 sata kopanja rupa automatici su presađeni u zemlju.
U svakoj rupi je oko 30 litara Terra Magme koju sam pomješao sa perlitom.
Zemlja u teglama je bila jako suha pa nsiam imao problema oko presađivanja.
Gnojit ću počet tak kada procvjetaju.
Pošto sam završio prije koju minutu, a vani je mrak, slike ću staviti sutra tokom dana.
Strgalo me ovo kopanje, ruke ne osjećam. Vrijeme je za nagradu :rasta:!!
Pozdrav svima :wave:
 

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Sunce piči od izlaska pa do 17-18 h. Birao sam sajt sa sto je vise moguce sunca.
Do nedugo sam ih drzao na balkonima pa ih premjestao s balkona na drugi balkon da budu od izlaska pa sve do zalaska na suncu.
Iskreno ne znam kolko najmanje sunca im treba, taj odgovor ce ti dat neko iskusniji od mene posto mi je ovo prvi grow, ali sto vise to bolje.. :sun2:
 
20.04.2015
2
1
3
33
Tako i treba hehe sto vise to bolje;)...pitam zato jer imam i ja jednog autosa a nema bas puno sunca na sajtu negdje 5-6 sati tako nes a bome nije ni bas nesto velika zabio sam je 01.05 sad je na 4 -5 katu...uspt sam je ST prije tj dana i LST
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
A otvoreno ti jajce, pelud je već izletio. Ako imaš nešta žensko u cvatu u blizini lako moguće da će biti oprašeno.
Čupaj i nadaj se da nije ništ oprašeno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye