Bijele udovice, Anubis & 3 domačice [1st grow]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
POMOĆ! :bocni::

Danas je 55-ti dan od kako je White Widow izašla iz zemlje.. A po pyramid seeds-u 55 dana je predviđeno vrijeme za WW..
U dolasku mi je džepni mikroskop, pa ne mogu pratit boju trichoma..
Zanima me, ako uspijete vidjeti na slikama, koliko još do kraja cvjetanja??

IMG_4596.JPG IMG_4597.JPG IMG_4598.JPG IMG_4599.JPG IMG_4600.JPG IMG_4601.JPG
 

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Ostavi ti to sam još nek pici nećeš ništa pogrješit što duže to bolje stim da ces dobit i na kolicini i kvaliteti tvoje su ti odlući ali ja da sam na tvom mjestu još bar 2 tj bi ostavio :p sretno do kraja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
UPDATE:

Nakon jučerašnje oluje, jake kiše i vjetra, 2 grane na jednoj domačici su bile odlomljene kod stabiljke.. Jednu sam uspio zaljepiti izolir trakom i pričvrstiti špagom i žicom, dok za drugu granu nije bilo spasa..
Za par dana vidjet ću dal će se oporaviti ta zaljepljena grana..
Domačicama je 81 dan vege.

Na svu sreću automatici (WW i Anubis) su neoštećeni i cvijetaju punom parom..
Stigao mi je džepni mikroskop (40x zoom), pa sam provjerio i stanje trichoma..
Trenuto su većina prozirna i nekoličina mliječni..
Autosima je 66 dan, od čega 41 dan cvjetanja.
Domačice su dobile duplu dozu Plantelle list, a Autosi cvijet..
Evo i slika:

WW auto:
ww.JPG ww1.JPG ww2.JPG ww3.JPG

Anubis auto:
a2.JPG a3.JPG anubis.JPG

Domačica br. 1:
d1.JPG d1a.JPG

Domačica br. 2:
d2b.JPG d2a.JPG d2.JPG

Svaki savjet i pomoć je dobrodošla! Pozz od Popeye-a :wave:
 
16.07.2011
197
180
43
Od ovih autića mi je pošao dim na usta, ufffff...
Domaćice kao domaćice, pffff onako, ali najbitnije je da su zdrave i da rastu. Pazi, moje domaćice izgledaju skoro pa kao tvoje s tim da mi je jedna rahitična a druga ogoljena od bolesti, tako da imaš lepše devojke od mojih... ja sam zaljubljen u egzotiku...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
UPDATE:

Nažalost plijesan je učinila svoje.. :(
U ponedjeljak sam uočio na Anubisu plijesan, te je uklonio pažljivo sa škaricama.
U utorak plijesan se proširila na ostale djelove Anubis-a, ali i na WW..
Također sam u utorak uklonio svu plijesan sa oba automatika..
U srijedu (jučer) se pojavila nova plijesan na WW, te sam odlučio da skinem cijelu biljku.
Bolje vrabac u ruci nego...
2 para škara i 2 sata trimanja i plijesan uklonjena, te zdravi vrhovi stavljeni na sušenje.
U samo 48 h WW je bio pun, skoro u svakom hedu je bilo plijesni.. :eek: Nešto nevjerojatno kak se brzo proširila.. 2-3 dana kiše i lošeg vremena i sav trud pada u vodu.. :objesen:
Lišće od trima je u zamrzivaču, probat ću napravit hash pošto vidim da na našem forumu ima dobrih tutorijala.

Anubis se još uvijek drži, danas ću ga obić pa javim kakva je situacija s njim..

Domačice rastu i dalje ko lude.. Njima ovo vrijeme ne smeta..

Slike stavim naknadno..

Poozdrav od Popeye-a :vozdra:
 

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
UPDATE:

Od muke sa plijesni nakraju priče od WW sam dobio čak i nešto za pušit.. :rasta:
Od ostataka vrhova koji su imali plijesan sam napravio ulje, dobio 4ml (majka se bori protiv bolesti)..
Lišče od trima je u zamrzivaču, planiram napraviti hašiš..
Anubis sam morao cijeli bacit jer je bio sav plijesniv..
Nakon dužeg razmišljanja kako ih je tako jako i brzo zahvatila plijesan došao sam do zaključka da bi mogao biti
razlog taj što je svega 5 metara od sajta na kojem su bili WW i Anubis vinograd..
Pa je to ujedno i moje pitanje za iskusnije, dal je moguće da je vinograd izazvao stvaranje plijesni na automaticima??!


Domačice su prije nekih 7 dana počele cvjetati.. Pošto su one na drugom sajtu nadam se da ću imati više sreće..
Evo i slikica:

Domačica br. 1:
IMG_4705.JPG IMG_4706.JPG

Domačica br. 2:
IMG_4708.JPG IMG_4707.JPG
Pozdrav svima od Popeye-a!
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ne znam kako bi vinograd izazvao probleme na tvojoj biljci, osim da ljudi koji obradjuju vinograd spaze tvoje cure, posto je na 5m kako kazes... Jedino ako je nesto cime je prskana loza doslo do biljaka i izazvalo truljenje hedova, razlicite biljke razlicito podnose otrove...
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pazi na to ulje...ili su ti pobijeni kanabinoidi previs0kim vrenjem (zajedno s budji),ili si pazio na temp pri izradi ulja ali u tom slučaju nisi pobio budj/plijesanj.Inače tog vraga se teško riješit,vrlo vjerovatno ćeš ga osjetit u ulju,vrlo vjerovatno je i to ulje kontaminirano aflatoxinima pa neznam koliko ti je to pametno nudit majci,pogotovo ako je bolesna.

Sretno dalje i pamet u glavu,plijesnivu vutru je najbolje bacit u smeće.
 
Poslednja izmena: