Blue & White Widows in da Špajiz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Samo stvaras stres, pusti biljku, bit ce ti zahvalna...
Vec dugo sam na ovom forumu (sa starim nickom), puno sam procitao i dosta toga sam uzgojio, uz pokoji savjet starijih clanova, osobno nikad nisam objavio dnevnik, niti sam preko svog nicka trazio savjete, tu je uskakao brat, ali mogu ti rec da imam oko 5-6 indoora iza sebe, i uz to jos 3 outdoora, brat ima puno vise, ali evo na tebi je hoces poslusat savjet ili ne...

I mjesas pomalo kruske i jabuke kako bi rekli... defolijacija i lolipop nisu ista stvar !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ja se trudim da okinem koju sliku za forum, taktički, dok djete zaspe, i sve poslove vezane za uzgoj odrađujem kad mi 'život' dozvoli, ne kad ja hoću, žena me poprijeko gleda koliko vremena provodim u boxu jer treba i dijete odgojit, poklonit mu vrijeme i pažnju. Nije lako sve uklopit, posao koji radim je većinom fizički.
Zar mislis druze da ja ne ostavljam dijete,obaveze i sto stvari da bi tebi pomogao da ne useres biljku.Ako zelis da te podrzim....deri defolijaciju koliko hoces:thumb:Ako zelis iskreno misljenje,od srca...ja sam svoje dao.
The end.
 
Poslednja izmena:

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Nije ovo niš spam. :thumb: Volim ja diskusiju ovakvu. Growers unite.
Moje je finalno mišljenje da ljudi sa jakom lampom u malom prostoru mogu profitirat od defolijacije. Znati ću zasigurno nakon što isprobam.Jedino mi žao što nemam 4 pota sa zdravim brzorastućim strainom, onda bi došlo do izražaja. Uzet Sk#1 x 4 i sklepat neki vege box, valjda će brak opstat HAHAHA
(puši i ona pa je to olakotna okolnost :D)
Aj živili svi, ljubi vas Budy
Volio bi vas sve upoznat majke mi
The force is strong on Vutra.org :respect:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
koji growa 30 godina.
Nadodao bi da je vjerovatno kod tog growera(nisam otvarao link)vutra legalna za saditi i naravno sa iskustvom se sve moze..to stoji.Moj dragi Bady ako imalo drzi do growerskog mira ce pustiti da gavita obavi svoje uz malo zatezanja,a ako mu je dosadno neka proba pa za novu godinu kuka kako nece biti dima:D
Ma..imas svijetlo,prostor..duza vega,topiranja,lst i imas 200,250 gr odlicne marihuane;)
Ali tko sam ja da "sudim"..:D
Kad vidim na vutri dnevnik sa pravom defolijacijom..skidam kapu:)
 
Poslednja izmena:

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ucimo od iskusnijih, a ovaj covjek je itekako iskusan i veoma detaljno objasnjava defolijaciju i ponasanje biljke tijekom tog treninga. Ja sam na Jack Hereru napravio defolijaciju i mogu ti reci da za sada imam samo pozitivne reakcije biljke. Nije na odmet procitati nesto od veoma iskusnog growera, jer ipak u ovom hobiju nikad ne znas sve. Uvijek ima nesto bovo za nauciti...
 
15.04.2017
166
209
43
Na stranim stranicama sam procitao puno tog o defolijaciji , strucnih savjeta hrpa , sta i kako i kad , ja sam za defolijaciju pogotovo u skucenim boxevima sa vise biljaka