Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

Borilačke veštine

Diskusija u 'Sport' započeta od Hooker, 05.06.2012.

1. opa cupa

opa cupa c20let
    Moderator

Učlanjen(a):
    04.03.2012
    Poruka:
    4.536
    Sviđa im se:
    10.230
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +11.222 / 10 / -1
    ha,ha bas mi je drago da tema nije na aparatima....malo ziza ubija agresiju u borcu evo ja to govorim iz iskustva ,nekazem da protivnika treba mrziti cak naprotiv,postivati svakako.Ali gandja gasi potrebu za takvim radnjama,tako da borilacke vjestine rekreativno sam sa vrecom +travica ,do jaja,ali u borbi nikako.Ustvari to je individualna stvar.Ja volim biti fokusiran samo na jedno u tim situacijama......

2. KonanVarvarin

Učlanjen(a):
    13.05.2012
    Poruka:
    31
    Sviđa im se:
    12
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
    Ja volim sve borilacke sportove, ali najvise WIng Chun i kik boks... JKD je u sustini kao MMA samo sto nema parter, i to se meni mnogo svidja... Sta znam, probao sam parter vise puta i ok je, samo sto volim vise stand up borbu... :D I da, obozavam sto se na Wing Chunu radi sa zmajevom motkom, leptir macevima itd :p :p
    Pozdrav svim borcima ;)

3. loop

loop veteran spliffer

Učlanjen(a):
    10.08.2012
    Poruka:
    817
    Sviđa im se:
    551
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +553 / 0 / -0
    aj,da se i ja ikljucim malo-nista nisam trenirao,al' su ponekad trenirali na meni:ludaci_lol:no,igrom slucaja znam dosta o tome-prvenstveno o
    istocnjackim vestinama,ne pitajte kako i zasto-duga prica...
    elem,postoji jedan dokumentarac-mislim da je ekipa sa BBC-ja radila-al' ne mogu nikako da ga pronadjem na netu,vec 2god. ga jurim(ne secam se tacnog naslova,a pun k..ac je takvih klipova na netu),fantastican film o pravim,neiskvarenim shao lin monasima koji zive negde bogu iza nogu,i,sto je u skladu sa njihovom tradicijom,od MALIH NOGU(dakle 5,6 god) pocinje 24h treniranje,ali,ono.....tako brutal nigde nisam video...
    ima otprilike 72 'skill'-a(odnosno vezbi) i ti moras svaku da usavrsis,a pozeljno i da dodas novu...'naci,ti ljudi ni ne spavaju u normalnim pozama-vec muce telo,kako bi 'vezbali' i u snu....

no,dobro,
    ovo htedoh da podelim sa vama-moj dobar prijatelj je majstor tekvondoa,tako sam i naleteo na ovaj klip,koji je apsolutno najbolji
    te vrste koji sam video(reprezentacija koreje),jos kakve su njuske lol da ih sretnem na ulici,samar bi im lupio koliko su smesni,kad ono.....

uzivajte..
    [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

dakle kako mi grune adrenalin,svaki ali svaki put kad gledam ovo....jadan onaj koji se sa ovima pokaci...
    i sve,sve...al' na 1.14 kad skoci i udari lika 3 puta nogom u vazduhu......majko mila..

4. KonanVarvarin

Učlanjen(a):
    13.05.2012
    Poruka:
    31
    Sviđa im se:
    12
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
  5. KonanVarvarin

Učlanjen(a):
    13.05.2012
    Poruka:
    31
    Sviđa im se:
    12
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
  6. KonanVarvarin

Učlanjen(a):
    13.05.2012
    Poruka:
    31
    Sviđa im se:
    12
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
  7. loop

loop veteran spliffer

Učlanjen(a):
    10.08.2012
    Poruka:
    817
    Sviđa im se:
    551
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +553 / 0 / -0
    ha jeste 'ladno! koji si car....
    eto,film je brutal-ko nije gled'o OBAVEZNO

8. Bizzzo

Bizzzo ~ Herbalist ~
    Urednik

Učlanjen(a):
    11.02.2008
    Poruka:
    2.691
    Sviđa im se:
    4.728
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +4.999 / 6 / -0
    Evo da se i ja ukljucim iako nisam neki "borac" u stvarnom zivotu. Potukao sam se mozda 3 ili 4 puta i uvijek sam bolje prosao :p Ono sto bi ja ovdje htio podjeliti je ovo dole :)

WEEDetix pojma nemam koja je sorta. To sam izrezao sa neke slike stvarno sada vise neznam, bile je "on the fly". E sada Hooker, malo sam sjeo i detaljnije se poigrao sa majicom. U pripremi je muski model u bijeloj majici te zenski modeli sa bijelom i crnom majicom. Slike su velicine 20cm x 20 cm što je dovoljna veličina za XXL majicu. Napravljena je na takav nacin da se moze aplicirati na jako jednostavan nacin, bez previse kemijanja oko printanja, znaci font plus silueta ( svaka kopiraona moze otprintat na majicu ).

Sve sto je potrebno napraviti je snimiti željenu sliku na USB stick, prošetati do najbliže kvalitetnije kopiraone i dati im USB stick i majicu na koju zelite da Vam otisnu. Sve skupa 20 minuta posla i 30-50 kn bez majice. Kontam da svi imate neku prikladnu majicu kod kuce :)

Pogledajte pa recite sta mislite?

Verzija jedan

Verzija jedan na crnoj majici

Verzija dva bez žutog odsjaja ako zelite crno bijelo

Verzija tri ako zelite zuti odsjaj, odnosno print u boji

Verzija tri na crnoj majici

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  9. Hooker

Hooker music support

Učlanjen(a):
    09.01.2012
    Poruka:
    846
    Sviđa im se:
    1.475
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +1.482 / 1 / -0
    [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

Bravo majstore.Samo par sitnica što se mene tiče.
    - dole bih ispred MERCY dodao još jedno NO,da piše NO MERCY NO PAIN (tako je u originalu predložio brat Opa Cupa )
    - VUTRA bih malo smanjio pošto planiram da obučem tu majicu katkad,ili bih VUTRA postavio na nogu ili negde na "aplikaciji" ( je li se tako kaže ) karatiste
    - i negde bih dodao još i bokserske rukavice,onako kao usput

No,da sačekamo šta kažu ostali članovi Fight tima, pa kako većina odluči. Inače sam prezadovoljan kako je odradjeno,bravo još jednom :hehe:

10. Bizzzo

Bizzzo ~ Herbalist ~
    Urednik

Učlanjen(a):
    11.02.2008
    Poruka:
    2.691
    Sviđa im se:
    4.728
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +4.999 / 6 / -0
    6 od 10 ljudi ne pojma sto je vutra :) Ja sam isao vise na umjetnicki izricaj poruke brata opa cupe i tog slogana. U ovoj kominaciji sa karatistom mi ovako jedino paše s obzirom da se mora vidjeti sta pise a i da ne bude kirvaj. Drago mi da imas prijedloge i za tebe cu napraviti tocno tako kako trazis :) U svakom slucaju i meni se svidja i napraviti cu jednu koju cu sebi izraditi pa cu i nju prezentirati :)

11. Reacher

Reacher Aktivan Član

Učlanjen(a):
    18.09.2008
    Poruka:
    183
    Sviđa im se:
    140
    Trofej poeni:
    43
    Ratings:
    +140 / 0 / -0
    Da vas podsjetim,večeras je glavna UFC borba u teškoj kategoriji Stipe Miočić,mma fajter hrvatskog podrijetla,bori se protiv Stefan Struve-a,mladog momka visokog 2.13,borba se besplatno streama,može se čak i priko fejsbuka gledat.I borba prije toga Dan The Outlaw Hardy,moj favorit osobno.

Struve_vs._miocic.JPG

12. Bizzzo

Bizzzo ~ Herbalist ~
    Urednik

Učlanjen(a):
    11.02.2008
    Poruka:
    2.691
    Sviđa im se:
    4.728
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +4.999 / 6 / -0
  13. illuminatt

Učlanjen(a):
    26.10.2012
    Poruka:
    7
    Sviđa im se:
    1
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    trenirao sam ja savate, godinu dana, 7 meceva, 7 poraza, definitivno ne idu vutra i sport, kad sam vec morao da biram, izabrah vutra.org.... :bananica

14. Reacher

Reacher Aktivan Član

Učlanjen(a):
    18.09.2008
    Poruka:
    183
    Sviđa im se:
    140
    Trofej poeni:
    43
    Ratings:
    +140 / 0 / -0
    uskoro opet u ringu :) pocea san mma radit u zadnje vrijeme.

15. Kloshina

Učlanjen(a):
    17.10.2012
    Poruka:
    14
    Sviđa im se:
    6
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    Ponos Banjaluke.. ;)

Inače Krav Maga :) Nije borilačka vještina, već vještina samoodbrane, ali bitna je poenta xD

16. liktip22

liktip22 Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    27.11.2012
    Poruka:
    2
    Sviđa im se:
    1
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    da je boksat lako boksao bi svako :D

17. zola

zola Aktivan Član

Učlanjen(a):
    11.12.2012
    Poruka:
    113
    Sviđa im se:
    33
    Trofej poeni:
    28
    Ratings:
    +44 / 0 / -0
    ja vec 5 i po godina treniram mma u car dusan silnom, i realno mislim da je od kada je otvoren prvi ufc 1993 godine dokazano da je borba na zemlji najrealniji vid borbe jedan na jedan, srusuti protivnika i tu ga zavrsiti, znaci jiu jitsa, ali mma je jos bolji jer ucis sve delove borbe jedan na jedan :)

18. Reacher

Reacher Aktivan Član

Učlanjen(a):
    18.09.2008
    Poruka:
    183
    Sviđa im se:
    140
    Trofej poeni:
    43
    Ratings:
    +140 / 0 / -0
    u ufc-u je hrvanje glavna disciplina, ali imaj u obziru da u ufcu koriste kavez, jedan od razloga zašto mi je pride bio draži je jer nije bilo kaveza,nego ring, a u ringu nemožeš hrvati uz ogradu i raditi takedowne... borba na zemlji je oke,ali kako ćeš nekog srušit na zemlju ako ima dobar takedown defense i bez kaveza da pripomogne :)

19. zola

zola Aktivan Član

Učlanjen(a):
    11.12.2012
    Poruka:
    113
    Sviđa im se:
    33
    Trofej poeni:
    28
    Ratings:
    +44 / 0 / -0
    ja sam mislio ovako za ulicu u tuci jedan na jedan, najbolje je srusiti protivnika i zadaviti ga kao macku :D ali tu se slazemo normalno

20. KonanVarvarin

Učlanjen(a):
    13.05.2012
    Poruka:
    31
    Sviđa im se:
    12
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
    Nazalost Zola, na ulici, dok ti budes "davio" protivnika na zemlji, njih petorica ce da te ugaze... :D

Preporučite stranicu