Brisanje postova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lijepa rasprava se razavila...
Ja se ispricavam ako sam malo zesce reagirao.
A tako sam reagirao jer sam to vec i prije primjecivao i nije mi bilo jasno... sad sam bio siguran da nisam pisao nista lose i to me izgleda razljutilo. Nije meni do posta, kvragu s njim.
Forumu nista ne fali, a prava clanova su cist ok.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Vutragenjo je napisao(la):
Cak mislim da zavrsene dnevnike treba odraditi tako da konacan proizvod izbacimo na prvi post dnevnika. Kao dnevnik zavrsen rezultat sa SLIKAMA. Samo ideja ako smem :)
tako nesto slicno je doomer uradio ako se ne varam,i mnogo dobro izgleda :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
ovo sa dnevnikom na prvoj stranici ..finalni proizvod sa slikama.Skroz ok....cak iz vise razloga pomalo i onog sigurnosnog.
Pokazes pricu kada je vec gotova a ne dok je u toku.i izbjegavas spam...palamudenje bezveze i potrebu za brisanje postova:)
Evo ja svoj dnevnik presaltavam u taj tip vodenja ...
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
Kali je napisao(la):
Sad zbog toga moram otvarati novu temu...

Zanima me zasto se postovi koji ne povrijedjuju pravilnik na bilo koji nacin, BRISU?
Konkretno zasto se brisu neki moji postovi?

Vec sam prije to primijetio, pa sam mislio da sam lud jer se sjecam da sam u temi ostavio post, a drugi dan ga nema?!?

Na primjer, u dnevniku u "SPAJZU" sam potaknuo OpaCupa da vise veli o Plantelli i kasnije napisao da sad voditelj dnevnika zna o cemu se radi i zasto se tako radi...

Da li sam ja time spamao dnevnik? Da li sam povrijedio pravilnik?

Ili je jednostavno nego zasmetala moja prisutnost?

Ajde, razumijem da nekad pisem bezveze postove, ali moji nisu ni blizu onima koje neki drugi postaju, pa isti ostaju....

Iz moje perspektive ovo sad jaaaakooo lose izgleda i najradije bih otisao sa ovog foruma instantno!!

Kome smeta moja prisutnost na forumu nek se izjasni sad, sad je prilika!!!!
Nije to ništa, koliko sam ja banova popušio pred par godina što sam spominjao Isusa, za ne povjerovati!! jer ja ne uzdižem time krščane već se radi o njegovom učenju. kao što se tu otvaraju teme o onom Mooji, Castanedi i ostalima. aj da bar ima nekog smisla to brisanje postova, kao pred neki dan. isti čas sam zatražio da mi brišu dnevnik jer time se vrijeđaju ljudski osjećaji, ali vladajući kao da na ego reagiraju. jer meni su draži budisti uostalom, kako će oni vrijeđati Chi kao što mi vrijeđamo našeg Boga? kako ćeš izvrijeđati energiju, prapočelo? draži su mi muslimani i hindusi od krščana. zato kad spominjem Isusa, znajte da to ne radim da bi nekog na njega navukao, već da bi kao i od svakog učitelja ponešto naučili... ničiju vjeru ne diram, poštivam svaku. Vjerska temu bih prekršio kad bih isticao neku religiju više od druge, ali ne kad Isusa spomenem jer on je za mene Svetac kao i Buda i mnogi stari koji su se zasitili ovog svjetovnog i sišli u duhovno. Ako mi ovo obrišete odlazim svakako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva