Caj iz sna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Nocas sam sanjao da kuvam neki caj od vutre i kad sam se probudio,sve mi je to delovalo logicno.
Zavio sam buxnu domaje i odvojio malo jace od grama. Sve sam radio odokativno,ali ako pukne,budem ponovio sa mericom.
Gandzu sam iseckao,stavio u solju i sipao vrlo malo cistog alkohola,koliko da ogrezne,uzeo plasticnu kasiku i mesao,stiskao oko 2 min i procedio kroz cediljku za caj,pa ponovio. Ono malo alkohola sa THCom sam stavio na sporet,na tiho,ali brzo je provrelo i pocelo da gubi na kolicini,kad je uvrelo malo vise od pola i dobilo blago SMB boju,dolio sam vrlo malo vode. To se kuvalo oko 20ak minuta uz dolivanje vode.
Da bih bio siguran,uzeo sam onaj ostatak trave kome sam izvadio dusu,sipao alkohol i prokuvao par minuta,procedio i sastavio. Na kraju sam imao 4-5 ml tecnosti cudne boje. To sam sipao u vec skuvan caj,zamedio i popio.
Cekam do podne pa cu da javim utiske,vec osecam neke promene,ali mozda je ostalo alkohola,pa me on puca.
Nisam ovaj post stavio u postojeci o caju,jer ova tecnost,ako me pukne ,moze da se koristi kao osnova za sve za jelo.
Ovako se pravi i RS ulje,priblizno,pa se nadam da moze taj nacin da se primeni u kuhinji
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Proslo je 4-5 sati od jad sam popio i jos uvek vozi. Nisam se prebio,verovatno zbog kolicine. Neprestani osecaj beztezinskog stanja,totalno opustajuce.
Mislim da sa malo vecom kolicinom,bar 3g domaje po osobi,ovim postupkom odradjuje posao za ceo dan,ako ne ides na posao :rofl:
Eto ko ne voli maslac i mleko,ovo nema jak ukus vutre. Budem ponovio sve sa vise vutre i slikama.
Serpica je ostala zelena i lepljiva,ne pere se smola ::listomahanje::